טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

שייט תעלות עצמאי

שייט תעלות עצמאי

חופשה מופלאה בקצב שלכם

שייט תעלות הוא כל מה שחופשה רגועה ומלאת חוויות יכולה להיות. מצד אחד, שייט לאורך תעלות המים של אירופה הוא דרך נהדרת ליהנות מנופים מרהיבים בשלווה ובנחת. מצד שני, שפע האתרים ההיסטוריים, ההיצע הקולינרי והאטרקציות התיירותיות פורשים בפניכם קשת של אפשרויות לחופשה מלאת עניין ותוכן.

שייט התעלות מביא אתכם אל מפתנה של אירופה האותנטית: אל כפרים ציוריים, אגמים רחבי ידיים, מבצרים בני מאות שנים וטבע פראי. למקומות שבדרך-כלל לא תגיעו אליהם בדרך אחרת. לאורך הדרך, תיתקלו במראות ובאתרים שמרוחקים ממסלולי התיירות המוכרים ותחוו חוויות הנגישות אך ורק באמצעות השייט.

שייט תעלות: כל אחד יכול

שייט תעלות בנהיגה עצמית אינו דורש ניסיון קודם או רישיון, אלא ניסיון הגה בלבד. למעשה, הדרכה בת שעה בבסיס היציאה לשייט היא כל שנדרש כדי שתוכלו לצאת לדרך. במהלך השייט תוכלו לעגון בכל נקודה לאורך המסלול, לעזוב את הסירה ולצאת לטיול אופניים, לביקור בשוק אוכל, לסיור רגלי ביער או לבילוי בעיר סמוכה.

ניתן להיעזר בשירות סקיפר במהלך ימי השייט הראשונים או לכל אורכו, אם תעדיפו. הסקיפר יסייע לצוותים חדשים בתפעול הסירה, או יציע שירות מקיף הכולל נהיגה, בישול, ניקיון ועוד, לשייטים מנוסים ובעלי תקציב.

גורדון טורס, החברה הוותיקה והמקצועית בישראל בתחום שייט הנהרות ושייט תעלות, מציעה לכם עשרות מסלולי שייט ב-11 מדינות. עם למעלה מ-40 שנות ניסיון בתיירות חובקת עולם, גורדון טורס תוכל להתאים לכם את חופשת השייט המושלמת, ואף לעזור לכם לתכנן את המשך הטיול.