טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

שייט תעלות עצמאי

שייט תעלות עצמאי

חופשת שייט מופלאה בקצב שלכם

שייט תעלות הוא כל מה שחופשה רגועה ומלאת חוויות יכולה להיות. מצד אחד, שייט לאורך תעלות המים של אירופה היא דרך נהדרת ליהנות מנופים מרהיבים בשלווה ובנחת. מצד שני, שפע האתרים ההיסטוריים, ההיצע הקולינרי והאטרקציות התיירותיות פורשים בפניכם קשת של אפשרויות לחופשה מלאת עניין ותוכן. ומי נוהג? אתם כמובן.

שייט התעלות מביא אתכם אל מפתנה של אירופה האותנטית: אל כפרים ציוריים, אגמים רחבי ידיים, מבצרים בני מאות שנים וטבע פראי. למקומות שבדרך-כלל לא תגיעו אליהם בדרך אחרת ובטיולים מסוגים אחרים. לאורך הדרך, תיתקלו במראות ובאתרים שמרוחקים ממסלולי התיירות המוכרים ותחוו חוויות הנגישות אך ורק באמצעות השייט.

את הדרך תעשו בסירת נהר, תפורה בדיוק לצרכים ולתקציב שלכם. ישנו מבחר דגמי סירות שמתאימים ל-2 עד 12 אנשים, בעלי רמות שונות של אבזור - החל מהמינימום, שכולל שירותים צמודים, חימום וריהוט בסיסי, ועד לסירות מתקדמות עם גג נפתח, מערכת היגוי כפולה, מערכת קירור תאי, ומגוון פינוקים. 

גורדון טורס, החברה הוותיקה והמקצועית בישראל בתחום שייט הנהרות ושייט תעלות, מציעה לכם עשרות מסלולי שייט ב-12 מדינות. עם למעלה מ-40 שנות ניסיון בתיירות חובקת עולם, גורדון טורס תוכל להתאים לכם את חופשת השייט המושלמת, ואף לעזור לכם לתכנן את המשך הטיול.

שייט תעלות: כל אחד יכול

שייט תעלות (מכונה לעיתים "שייט בנהיגה עצמית" או פשוט "שייט עצמאי") אינו דורש ניסיון קודם או אפילו רישיון, אלא ניסיון הגה בלבד. למעשה, הדרכה בת שעה בבסיס היציאה לשייט היא כל שנדרש כדי שתוכלו לצאת לדרך. הנהיגה בסירה פשוטה, אינטואיטיבית ובטוחה. במהלך השייט תוכלו לעגון בכל נקודה לאורך המסלול, לעזוב את הסירה ולצאת לטיול אופניים, לביקור בשוק אוכל, לסיור רגלי ביער או לבילוי בעיר סמוכה.

חוששים בכל זאת להשיט את הסירה בעצמכם? ניתן להיעזר בשירות סקיפר במהלך ימי השייט הראשונים או לכל אורכו, אם תעדיפו. הסקיפר יסייע לצוותים חדשים בתפעול הסירה, או יציע שירות מקיף הכולל נהיגה, בישול, ניקיון ועוד, לשייטים מנוסים ובעלי תקציב. 

למי שייט תעלות מתאים?

בין לקוחותינו בטיולי שייט התעלות היו במשך השנים זוגות, משפחות, קבוצות חברים והרכבים נוספים של נופשים. כך ששייט התעלות יכול להיות טיול רומנטי, משפחתי, טיול חברים - בכל מקרה מדובר בחוויה מיוחדת במינה, בלתי נשכחת. אנחנו יודעים את זה, בין השאר, משום שרבים מאלו שיצאו לטיולים האלה חזרו שוב כדי להירשם לטיולי שייט תעלות נוספים.