טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

אודות

אודות

גורדון טורס היא חברת נסיעות משפחתית ותיקה, עם ניסיון של יותר מ-40 שנה והתמחות במוצרי נישה מיוחדים. החברה עוסקת במגוון תחומים, בהם טיולי משפחות, טיולים אקטיביים, שייט בנהיגה עצמית באירופה, שייט נהרות יוקרתי בעולם. כמו כן, גורדון מייצגת חברות נחשבות ובעלות מוניטין בתחום השייט. ייחודה של גורדון טורס הוא ביכולת להציע דרך אחרת לראות את העולם, דרך שנשענת על ניסיון רב שנים והיכרות אינטימית עם התחומים בהם החברה מתמחה והמאפשרת להציע חווית טיול ייחודית ושונה, תוך התאמת החופשה ללקוח.

קצת היסטוריה

גורדון טורס הוקמה על ידי זאב גורדון ז"ל כחברה להסעת תיירים בישראל. בנו, פרויקה, שהצטרף אליו, הרחיב את תחומי הפעילות לטיפול בתיירות נכנסת לישראל. בשנים הראשונות עסקה החברה בטיולים לקבוצות ובודדים מצפון אמריקה וייצגה את חברות התיירות הגדולות ביותר בארצות הברית. בהמשך נכנסה לעסק המשפחתי גם חניתה, כלתו של זאב, שפיתחה את תחום התיירות יוצאת, עם שלל מוצרים חדשים בשוק הישראלי, כגון שייט נהרות ושייט עצמי. לפני כתשע שנים הצטרף דור חדש לגורדון טורס - שירי גורדון, נכדתו של זאב, החלה לנהל את העסק המשפחתי, ומאז היא משיכה להצעיד אותו קדימה עם מוצרים חדשים ומיוחדים.

תיירות נכנסת

בתחום התיירות הנכנסת עוסקת גורדון טורס בטיולי אופניים בישראל, טיולי קבוצות ובודדים, טיולי צליינות ותיירות יהודית מרחבי העולם. בנוסף, פועלת החברה בשיווק טיולים לקהל הצרפתי ולקהל דובר גרמנית, עם מוצרי תיירות ייחודיים המותאמים לקהלים אלו.

תיירות יוצאת

בתחום התיירות היוצאת מתמחה גורדון טורס בטיולי אופניים לאירופה, כולל טיולי "מלכת האופניים", המיועדים לנשים בכל הגילאים. התמחות נוספת של גורדון היא טיולים מגוונים לשווייץ עבור קבוצות, משפחות ובודדים. טיולים פופולריים נוספים למשפחות הם טיולי שייט בנהיגה עצמית בתעלות המים של אירופה. זוהי חופשה מיוחדת, בקצב נינוח ורגוע, שעוברת דרך אזורים כפריים, עיירות עתיקות ושמורות טבע, כולל מקומות שלא ניתן להגיע אליהם ברכב.

מבנה החברה

גורדון כוללת את החברה האם, גורדון טורס, המתמחה בשייט לסוגיו, ושלוש חברות בנות: Swiss1 המתמחה בתיירות לשווייץ, GA המתמחה בטיולי אקטיב (אופניים, הייקינג, סקי ועוד) בישראל ובעולם ו-Gordon Private היוצרת טיולי בוטיק בתפירה אישית.

Swiss1

חברת Swiss1 מתמחה בטיולים מיוחדים המשלבים את המיטב של שווייץ: טיולי רכבות, טיולי ערים, חופשות ספא, אתרי סקי המתמחים בפעילויות לילדים, טיולי הליכה, ריצה ואופניים, כפרי נופש ולינה בבקתות אלפיניות.

GA

חברת GA מתמחה בטיולי רכיבה והליכה בשבילים הטובים והיפים ביותר בארץ ובאירופה, בהדרכת אנשי מקצוע מובילים בתחום רכיבת האופניים. החברה מציעה מסלול רכיבה המתפרש לכל אורכה של ישראל, דרך נופי הגליל, הרי יהודה וירושלים. בין מסלולי החברה באירופה: בולגריה, קפריסין, פורטוגל, שווייץ, צרפת וחבל טוסקנה באיטליה. את המסלולים ניתן להתאים לאופי הרוכבים וכן ניתן לשדרג לאופניים חשמליים. בנוסף, מציעה החברה שירות ייחודי של העברת המזוודות מיעד ליעד.

Gordon Private

Gordon Private מציעה טיולי שיט יוקרתיים למטיילים שכבר חוו עולם. זו היא דרך בלתי שגרתית לחוות תרבויות רחוקות, משולבת בחופשה מפנקת במיוחד, על סיפון אנייה מפוארת, דרך הנהרות המפורסמים בעולם, עם הסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות ואירוח. את טיולי היבשה מלווים מדריכים מהשורה הראשונה במסלולי תרבות, היסטוריה וקולינריה. על הספינה מוצעים אירועי תרבות וזוהי גם הזדמנות לטעום מעדנים מקומיים ובינלאומיים של שפים מובילים שמציעים היכרות קולינארית עשירה עם העמים והארצות שלאורך הדרך.