טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

טיולים מאורגנים

טיולים מאורגנים

חופשה מושלמת בליווי מדריך ישראלי

בטיולים המאורגנים של גורדון טורס אנחנו שואפים להעניק לכם חופשה מהנה, מספקת, נינוחה ונטולת דאגות, ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו מארגנים טיולים כבר למעלה מ-40 שנה ובחמש יבשות, ותמיד מתאמצים לשפר.

תוכניות הטיול כוללות הכל: לינות, ארוחות, סיורים מודרכים, ביקור באתרים וגם זמן חופשי לשופינג ולמנוחה. בכל טיול אנחנו משתדלים לתת טעימה מכל מה שהיעד מציע: אדריכלות והיסטוריה, תרבות ואמנות, נופים וקולינריה. אנחנו גם מנסים לתת משהו שונה ומיוחד, ולהעניק חוויה אותנטית – להפגיש את המטייל עם הפולקלור והתרבות המקומיים, להתנסות בטעימות של אוכל מקומי.

ילוו אתכם מדריכים דוברי עברית, שמכירים היטב את השטח. וכמובן, אנחנו לעולם לא שולחים מטיילים ליעד לפני שבדקנו אותו בעצמנו ביסודיות – את המסלולים, האתרים, האטרקציות, סידורי הלינה, האוכל. הכל כדי שתהיה לכם חופשה מושלמת.

סיורים, הרצאות, מופעים

כל אחד מהטיולים המאורגנים שלנו כולל תוכנית מגוונת של סיורים - באזורים אורבניים מודרניים, ערים עתיקות ואזורים כפריים, אתרים היסטוריים, קתדרלות, מוזיאונים, תצפיות נופיות ושמורות טבע.

אנחנו מקפידים לבחור מדריכים שלא רק בקיאים בדרכים ובשבילים, אלא שגם כיף להקשיב להם כשהם מדברים על היעד, ההיסטוריה שלו והסיפורים שנכרכו בו.

בדרך-כלל תוכנית הטיול תכלול גם השתתפות בהרצאות, מופעי מוזיקה ופולקלור, שישלימו את הסיורים ויחשפו בפניכם פנים נוספות של האתרים והתרבויות במקומות בהם תבקרו.

מלונות, טעימות ופינוקים אחרים

כל הלינות בטיולים המאורגנים שלנו הן ברמה גבוהה – מלונות ארבעה וחמישה כוכבים, וביעדים בהם אין כאלה בבתי ההארחה הטובים והנוחים ביותר שישנם.

אנחנו מתכננים את הטיולים כך שיידרש מינימום של החלפת מלונות במהלך הטיול – ברוב הטיולים מדובר בשני מלונות, ובטיולים הארוכים יותר לכל היותר שלושה. אנחנו גם נמנעים ככל האפשר מנסיעות ממושכות באוטובוס, או כל פעילות מתישה אחרת. הדגש הוא על מקסימום נוחות.

במלונות, ובתחנות שונות לאורך מסלולי הטיולים, נפגיש אתכם עם הפינוקים שיש ליעד להציע – יהיו אלה מרחצאות חמים, מתקני ספא, מבשלות בירה, טעימות יין, מפעלי גבינות, מסעדות טובות או בתי קפה אלגנטיים.

מבחינתנו, חופשה טובה היא חופשה שתחזרו ממנה מלאי אנרגיה וחוויות. כדי להבטיח שזה יקרה אנחנו מקפידים לטפל בכל הפרטים הקטנים – לכם נשאר רק ליהנות.