טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

במורד נהר הסיין, מפריז לנורמנדי

הינך נמצא כאן

במורד נהר הסיין, מפריז לנורמנדי

שייט נהרות מפריז לפריז
7 לילות שייט / 8 ימי טיול

על סיפון:
MS JANE AUSTEN / MS JANE AUSTEN

חברת השייט:
Gordon Tours

לצפייה בהרצאתו של אבי טלמון, מצוות המדריכים של Gordon Cruise לחצו כאן

טיול שייט הנהרות הזה מתחיל ומסתיים בפריז, עיר האורות הרומנטית, והוא נערך על ספינת נהר מפוארת ומפנקת בנופים הפסטורליים של נורמנדי, חבל הארץ שהביא לנו את גבינת הקממבר והקלבדוס. נבקר ברואן, בירת החבל, ובחופים ההיסטוריים של פלישת בעלות הברית במלחמת העולם השניה. נעצור בז'יברני, הכפר הציורי בו חי ויצר קלוד מונה במשך ארבעה עשורים, ובעיירת הנמל הציורית הונפלר על הנמל המצועצע שלה. נבקר בכמה מהכפרים היפים והטירות המרשימות ביותר של האזור  - ונקנח בפריז האלגנטית.

בליווי קלייר בלס, אבי טלמון ויונית קמחי, מדריכים מומחים לאזור. 

מסלול הטיול

 • יום1

  פריז

  ננחת בפריז בשעות הבוקר, ולאחר שנתארגן נצא באוטובוס לשנז אליזה. שם, בשדרה המפורסמת ביותר בפריז ואולי בעולם, נעשה הפסקת צהריים קלה (ארוחת צהריים עצמאית). אחר כך נמשיך למגדל אייפל לתצפית וצילומים ואז נצא לכיוון הספינה. לאחר קבלת החדרים, התארגנות ומנוחה קלה נקיים ארוחה חגיגית בספינה בה נכיר את חברינו למסע השייט. בערב תפליג הספינה ללה אנדליס.

 • יום2

  לה אנדליס (Les Andelys)

  הבוקר נהנה מהשכמה מאוחרת ושיט נופי מקסים עד שנגיע לעיירה לה אנדליס (Les Andelys ). לאחר ארוחת הצהריים ניסע אל העיירה אובר סור אואז (Auvers sur Oise), שם בילה הצייר ואן גוך את 70 הימים האחרונים לחייו. נראה את בית הקפה שמעליו שכר ואן גוך חדר קטן ואת הכנסייה של העיירה שכיכבה בציוריו. נבקר גם בטירת אוברס (Chateau d’Auvers) ונראה תערוכת מולטימדיה על הציירים האימפרסיוניסטים. במהלך ארוחת הערב נפליג לרואן, בה נעגון הלילה.

 • יום3

  רואן (Rouen) הונפלר, קודבק אן קו

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור רגלי מודרך ברובע העתיק של רואן, עם בתיו המשובצים קורות עץ הבנויים ברוח ימי הביניים. נבקר בנוטר דאם, הקתדרלה הגותית המרשימה, ונראה את מגדל השעון הגדול מתקופת הרנסנס. נעצור בכיכר השוק העתיקה, במקום בו העלו הבריטים על המוקד את הגיבורה הצרפתיה ז'אן ד'ארק. לאחר ארוחת הצהריים נצא לעיירת הדייגים העתיקה הונפלר, היושבת על שפך הנהר, אותה ציירו דורות של אמנים. נראה את כנסיית סנט קתרין הייחודית ואת "נמל המבריחים" העתיק. נסייר ברחובות הציוריים סביב הנמל ונשמע את סיפורה של העיר, נשאיר זמן לשוטטות ולקפה בעיירה הקסומה ונחזור לספינה שתעגון בקודבק אן קו לארוחת הערב.

 • יום4

  ארומאנש וחופי הנחיתה

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בחופי הנחיתה של הפלישה לנורמנדי, הגדולה בהיסטוריה. נגיע לפונט דו הוק, שהיווה חלק מ"החומה האטלנטית" של היטלר, ונראה את הבונקרים הגרמניים המשקיפים על חוף אומהה (Omaha Beach), אחד מחמשת חופי נחיתת בעלות הברית. נבקר בבית הקברות האמריקני המפורסם, בו נקברו אלפי החיילים האמריקאים שמסרו נפשם במאבק לשחרור אירופה מהנאציזם. לאחר מכן נבקר בעיירה ארומאנש (Arromanches), נראה את שרידי הנמל הצף הגדול שנבנה בימי הפלישה, ונבקר במוזיאון שמשחזר את בנייתו. הלילה הספינה תעגון בקודבק אן קו.

 • יום5

  הצוקים של אטרט (Etretat)

  את היום נפתח בטיול צפונה, לעיירת הנופש Etretat השוכנת לחוף הים, ונטייל על הצוקים הלבנים והמרשימים שלחופיה, ששימשו מקור השראה לציירים וסופרים. בשעות הצהריים נפליג לורנון.

 • יום6

  ורנון (Vernon), ז’יברני (Giverny)

  ורנון, שנהרסה חלקית במלחה"ע ה-2 ונבנתה ושוחזרה מחדש ברוח ימי הביניים, היא דוגמה נהדרת לצרפת הכפרית והרומנטית. לאחר ארוחת הצהריים נצא לעיירה ז’יברני, שם נבקר בביתו של הצייר האימפרסיוניסטי קלוד מונה, ובגנים המפורסמים, כולל "הגשר היפני" הקטן, שנתנו השראה לסדרה מרהיבה של ציורי שמן של חבצלות מים שצייר במקום. אחר הצהריים תפליג הספינה לפריז.

 • יום7

  פריז

  את היום נקדיש לסיורים בעיר היפה ביותר בעולם. בין היתר נראה את קתדרלת נוטר דאם ואזור סן מישל, גני לוקסמבורג, הפנתיאון, הלובר, כיכר הקונקורד והאובליסק הגדול במרכזה, בניין האופרה ושער הניצחון. נחזור לספינה לארוחת צהריים, שאחריה נערוך סיור רגלי באיזור המארה, העתיק ביותר בפריז.

 • יום8

  פריז

  לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מהספינה וניסע למוזיאון ד'אורסיי, ואחריו נטייל ברובע האומנים מונמארטר (Montmartre), שהיה בעבר כפר קטן בפרברי פריז בו ייצרו הנזירים יין, ואליו הגיעו ציירים ואנשי בוהמה לשתות ולבלות. נבקר גם בבזיליקת "הלב הקדוש" (Sacré-Cœur) הלבנה המשקיפה על העיר. לאחר הסיור נמשיך לשדה התעופה לטיסתנו הביתה.


תאריכי יציאה ומחירים

על סיפון הספינה:
MS Jane Austenלחצו לפרטים נוספים על הספינה

לחצו על התאריך המבוקש כדי לראות את המחירים

טבלת מחירי Standard - להסבר לחץ כאן

תאריךשירותקטגוריה Dקטגוריה Cקטגוריה Bקטגוריה A1קטגוריה Aסוויטת ג'וניור Cסוויטת ג'וניור Bסוויטת ג'וניור Aסוויטה
14.09.2021StandardN/AN/A2,418N/A2,593N/AN/AN/AN/A
14.09.2022Standard יחידN/AN/A2,877N/A3,105N/AN/AN/AN/A
05.10.2021Standard1,9712,3732,5112,5802,6262,6032,7182,8332,948
05.10.2021Standard יחיד2,6193,3713,6292,7583,844N/AN/AN/AN/A

 

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי

כל המחירים המוצגים הם מחירים החל מ-.

על סיפון הספינה:
MS Jane Austenלחצו לפרטים נוספים על הספינה

טבלת מחירי FLEXI - להסבר לחץ כאן

תאריךשירותקטגוריה Dקטגוריה Cקטגוריה Bקטגוריה A1קטגוריה Aסוויטת ג'וניור Cסוויטת ג'וניור Bסוויטת ג'וניור Aסוויטה
14.09.2021Flexi N/A  N/A 2,568 N/A 2,743 N/A  N/A  N/A  N/A 
14.09.2022Flexi יחיד N/A  N/A 3,027 N/A 3,255 N/A  N/A  N/A  N/A 
05.10.2021Flexi2,1212,523 2,661 2,730 2,7762,7532,868 2,983  3,098
05.10.2021Flexi יחיד2,7693,521 3,779  2,908 3,994 N/A  N/A  N/A  N/A 

 

 

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי

כל המחירים המוצגים הם מחירים החל מ-.

מה כלול במחיר?

 • טיסות סדירות הלוך ושוב, כמפורט למטה.
 • העברות באוטובוס תיירים ממוזג.
 • 7 לילות שייט בתא מהקטגוריה שבחרת.
 • אירוח על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט - ארוחת ערב ראשונה ביום ההגעה וארוחת בוקר אחרונה ביום העזיבה. מלבד יום בו הסיור ללא חזרה לצהרים.
 • יין ובירות (מהמוצע בספינה) ללא הגבלה בארוחות הצהריים והערב.
 • תכנית סיורים עשירה כמפורט כולל כניסות לכל האתרים במסלול.
 •  אוזניות שמע בסיורים שיבוצעו בימי השייט.
 • מדריך ישראלי מומחה לאזור מצוות המומחים של גורדון טורס.
 • תשר לנותני השירות בספינה.
 • כל המיסים וההיטלים.

 

המחיר לא כולל:

 • ביטוח בריאות.
 • הוצאות אישיות.
 • תשר למדריך הישראלי.
 •  כל מה שלא מופיע תחת סעיף "כולל"

 

פרטי הטיסות:

 • טיסת אלעל LY323 יוצאת מת"א ב 09:00 ונוחתת בפריס בשעה 12:50
 • טיסת איירפראנס AF1321 יוצאת מת"א ב 07:51 ונוחתת בפריס בשעה 12:00
 • טיסת אלעל LY324 יוצאת מפריס ב 14:45 ונוחתת בתלאביב בשעה 20:05
 • טיסת אלעל LY324 יוצאת מפריס ב 18:45 ונוחתת בתלאביב יום למחרת בשעה 00:10
 • טיסת איירפראנס AF1120 מפריס ב 18:00 ונוחתת בתלאביב בשעה 23:30

מחיר הטיסות התואמות לשיט זה הינם 300 אירו. ניתן לרכוש טיול שיט או חבילת שיט + טיסות. המחירים המופיעים בטבלאות המחירים כוללים את ה300 אירו.

דגשים:

 • טיולי השייט מתאימים לאורחים המסוגלים לטייל ברגל באופן עצמאי. יש לקחת בחשבון שכל יום יוצאים מהספינה לטיול רגלי עד הצהריים. לעיתים יש ללכת כ 10 דק' מהמעגן לעיר הקרובה. בערים עצמן תיתכן מדרכה עם אבנים ולכן לא ניתן יהיה להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים.
 • במהלך השייט ייתכנו שינויים בתוכנית הטיול ובמקומות העגינה כתוצאה משינוי בגובה המים בנהר, תנאי מזג האוויר או להחלטת חברת השייט.
 • התוכנית ניתנת לשינוי לשיקול דעתו של המלווה הישראלי ובהחלטתו בלבד בשטח.
 • גורדון טורס רשאית להחליף את הטיסות המוצעות לשייט במידת הצורך.
התשלום ייעשה במזומן/העברה בנקאית/ כרטיס אשראי בתשלום אחד. אם ברצונך לשלם את התשלום כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום, והכל בהתאם להוראות הדין. אם ברצונך לשלם עבור העסקה במטבע ישראלי ביותר מתשלום אחד באמצעות כרטיס אשראי , יתווסף למחיר העסקה במזומן תשלום נוסף בגובה 2% ממחיר העסקה. יובהר, כי גורדון טורס מקבלת תשלום בכרטיסי אשראי מסוג ויזה/ישראכרט בלבד. אם ברצונך לשלם בכרטיס אשראי ובמספר תשלומים כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום.

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי


תנאי תשלום

תנאי תשלום:

על מנת להבטיח את מקומכם בשיט יש לשלם 200 אירו מקדמה לאדם.  

יתרת תשלום לפי התנאים הבאים: עבור טיולי שיט שיוצאים בחודש אפריל, נובמבר ודצמבר: גמר חשבון יעשה 60 יום לפני המועד הקבוע ליציאה

עבור טיולי שיט שיוצרים בחודש מאי - אוקטובר: גמר חשבון יעשה 90 יום לפני המועד הקבוע ליציאה

תנאי ביטול:

יש לעיין בתנאי הביטול בהתאם לסוג החופשה שבחרתם  -  לחצו כאן  בנוסף, אנא קראו היטב את מדיניות ביטול מקלה בתקופה הקורונה שלנו. 

 

מדריכים

גלריית תמונות