טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

הריין ודרכי המים של הולנד ובלגיה

הינך נמצא כאן

הריין ודרכי המים של הולנד ובלגיה

שייט מקלן לקלן, בליווי מדריך ישראלי מומחה לאזור
7 לילות שייט / 8 ימי שייט

על סיפון:
A-ROSA FLORA

חברת השייט:
A-Rosa

שייט מהנה ומרתק בנהר הריין וממנו לדרכי המים הייחודיות של הולנד ובלגיה, מכלול של תעלות, ימות ומפרצים המחברים בין נופי ארצות השפלה ומאפשרות לכם ליהנות מעיירות ציוריות, ערים יפות ומעניינות, טחנות רוח, מונומנטים מהתקופה הרומית, פרויקטים הנדסיים ייחודיים הבאים להגן על אדמת הולנד מהצפות, גבינות הולנדיות משובחות ומהשוקולד הטוב בעולם תוצרת בלגיה. את הטיול ידריך מר מיקי בנדרלי. 

מסלול הטיול

 • יום1

  קלן

  לאחר הנחיתה בפרנקפורט, נצא לקלן. בדרכנו נעצור בקתדרלה המפורסמת של העיר, ונראה את כיכר העיר המקסימה, ואז נעלה לסיפון. לאחר ההתארגנות ימתינו לנו בטרקלין להתפנקות עם שתיה חמה וכיבוד קל. כבר התחלה טובה. לפנות ערב נפליג צפונה על נהר הריין לכיוון הולנד.

 • יום2

  הורן

  בשעות הבוקר נשוט בימת מרקר הנקראת על שם כפר הדייגים מרקן הנמצא בחופה המערבי. שייט זה ימחיש לנו את המאמצים שהשקיעו ההולנדים בבניית סכרים כדי להגן על ארצם מפני הצפות וכדי להגדיל את שטחי האדמה שלהם. הספינה תעגון בשעות הצהריים בהורן - עיר נמל עתיקה שבעבר שמשה נמל יציאה חשוב לים הצפוני. בשעות אחר הצהרים נצא לסיור רגלי מהנה ומעניין באתרי העיר. בלילה תפליג הספינה לעבר בירת הולנד – אמסטרדם.

 • יום3

  אמסטרדם

  הספינה תגיע לאמסטרדם בשעות הבוקר המוקדמות. אחרי ארוחת הבוקר נצא לסיור מודרך בעיר התעלות היפה והמעניינת. אחר הצהרים נצא עם מדריך הטיול לסיור רגלי נוסף, בו נשלים את היכרותנו עם העיר המרהיבה. בלילה נפליג לרוטרדם.

 • יום4

  רוטרדם

  בבוקר נעגון ברוטרדם ממנה נצא לסיור בשתי ערים יפות ומעניינות. נתחיל בהאג, שלמרות שאינה בירת הולנד, נמצאים בה הרבה מבנייני הממשל שאותם נראה בסיור: בית הפרלמנט, הארמון המלכותי וארמון השלום, מקום מושבו של בית הדין הבינלאומי. מהאג נמשיך לדלפט, ששמה הולך לפניה בכל רחבי תבל בגלל החרסינה היפה והמיוחדת המיוצרת בה. אחר הצהרים תשוט הספינה בנמלה של רוטרדם, הנמל הגדול ביותר באירופה, ותמשיך בהפלגתה דרומה בדלתא ההולנדית – מקום בו נבנה מערך אדיר של סכרים ומחסומים כדי למנוע מהאוקיינוס להציף את דרום הולנד.

 • יום5

  גנט וברוז'

  נגיע בבוקר לעיר גנט הבלגית וממנה ניסע לבקר בברוז', העיר שלדעת רבים היא היפה בערי בלגיה. בסיור נתרשם מכיכר השוק והבניינים המרשימים שלידה, מהתעלות החוצות אותה ועוד. אחרי הסיור יהיה לנו זמן חופשי שבו נוכל לטעום מהשוקולד והפרלינים הטעימים והמפורסמים של בלגיה. אחר הצהרים נשוט צפונה ונשוב להולנד לקטע קצר של הפלגה בווסטרסחלדה, מפרץ דמוי פיורד, לפני שנכנס לתעלה בדרכנו לאנטוורפן, עיר היהלומים הבלגית.

 • יום6

  אנטוורפן

  בשעות הקטנות של הלילה נגיע לאנטוורפן ונעגון שם. בבוקר נצא לסיור שבו נראה שאנטוורפן היא לא רק יהלומים, ושיש בה הרבה אתרים יפים ומעניינים כמו הכיכר הגדולה עם מזרקת בראבו במרכזה, בית העירייה המפואר ומעל כולם - הקתדרלה הגותית המרשימה. לפנות ערב נפליג מאנטוורפן ונתרשם מנמלה הגדול של העיר בדרכנו צפונה לעבר ארנהיים ההולנדית.

 • יום7

  ארנהיים

  בבוקר תגיע הספינה לארנהיים. מקום העגינה קרוב למרכז העיר ומדריך הקבוצה יובילכם לסיור רגלי קצר. שם, סביב לכיכר מרקט, נמצאים אתריה החשובים של העיר. בגמר הסיור תיהנו מזמן חופשי אותו תוכלו לנצל כדי לטעום מעוגיות הסוכר האופייניות לעיר ולקניות. בצהרים תפליג הספינה דרומה לקלן.

 • יום8

  קלן וטיסה הביתה

  הספינה תגיע לקלן בשעות הבוקר המוקדמות. אחרי ארוחת הבוקר נפרד מהצוות ונעשה דרכנו לטיסתנו הביתה.


תאריכי יציאה ומחירים

לפרטים ומחירים אנא פנו ליועצי השייט שלנו: 03-7659000

מה כלול במחיר?

•   טיסות סדירות

•   העברה משדה התעופה לספינה וחזרה

•   7 לילות שייט בתא עם מרפסת צרפתית (חלון גדול שנפתח לכל אורכו)  

•   אירוח על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט (ארוחת ערב בלבד ביום הראשון וארוחת בוקר בלבד ביום העזיבה)

•   יינות ובירות ללא הגבלה בכל ארוחות הצהריים והערב בספינה

•    תכנית סיורים עשירה כמפורט כולל כניסות לכל האתרים במסלול

•   אוזניות שמע לכל נוסע

•   מדריך ישראלי מומחה לאזור מצוות המומחים של גורדון טורס

•   כל המיסים וההיטלים

•   תשר לנותני השירות בספינה.      

המחיר לא כולל: ביטוח בריאות (מחיר מיוחד לקבוצה) 

 

* שימו לב! טיולי השעיט מתאימים לאורחים המסוגלים לטייל ברגל באופן עצמאי. יש לקחת בחשבון שכל יום יוצאים מהספינה לטיול רגלי עד הצהריים. לעיתים יש ללכת כ-10 דקות מהמעגן לעיר הקרובה. בערים עצמן תיתכן מדרכה עם אבנים ולכן לא ניתן יהיה להשתמש בהליכון או בכסא גלגלים.

התשלום ייעשה במזומן/העברה בנקאית/ כרטיס אשראי בתשלום אחד. אם ברצונך לשלם את התשלום כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום, והכל בהתאם להוראות הדין. אם ברצונך לשלם עבור העסקה במטבע ישראלי ביותר מתשלום אחד באמצעות כרטיס אשראי , יתווסף למחיר העסקה במזומן תשלום נוסף בגובה 2% ממחיר העסקה. יובהר, כי גורדון טורס מקבלת תשלום בכרטיסי אשראי מסוג ויזה/ישראכרט בלבד. אם ברצונך לשלם בכרטיס אשראי ובמספר תשלומים כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום.

המחירים הינם ב-$ לאדם בתא זוגי


לקוחות מספרים על הריין ודרכי המים של הולנד ובלגיה

 • גורדון טורס - הטיול של גמלאי אגד

  שירי היקרה שלום רב,

  גם הפעם כבעבר, לעונג לטייל עמכם, בנושא זה אין הפתעות.

  התכנון, הסדר, הארגון, הרצון והיכולת לדייק עוד ועוד בפרטים ועד

  ...

  למכתב המלא »

  גמלאי אגד
  מאי 2017

 • גורדון טורס - הטיול של

  למכתב המלא »


  אוקטובר 2016

 • גורדון טורס - הטיול של רותי ודני עשת

  בטוח שנעשה שייט דומה בעתיד...

  למכתב המלא »

  רותי ודני עשת
  יוני 2015

 • גורדון טורס - הטיול של רוני וחיה רון

  חווית השלג, לגבינו, חוויה שלא תשכח. מראות נפלאים כמו שאומרים מ"הגלויות". הערים שטרסבורג ומינץ ערים נפלאות שזו פעם 1. לביקור שלנו. במיוחד הרקע היהודי המרגש מאד כמו העיר, שפייר...

  למכתב המלא »

  רוני וחיה רון
  דצמבר 2014

גלריית תמונות