טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

תנאי הזמנת סירות

שייט תעלות עצמאי - תנאי הזמנת סירות

תנאי הזמנת סירות במדינות: צרפת, בלגיה, אירלנד, איטליה, סקוטלנד וגרמניה

אזורי השייט

מגוון אזורי השייט ומסלולי השייט כמפורט.

סוגי הסירות

בחר את סוג הסירה הרצויה בהתאם למספר המשתתפים. האיבזור וסידור הפנים המתאים להרכב הנוסעים.

מחיר השכירות

המחיר נקבע לפי סוג, מודל הסירה ותאריך השייט.

תנאי התשלום

סך 50% מעלות השכירות ישולם עם אישור ההזמנה, היתרה/ גמר חשבון - תשולם עד 60 יום לפני מועד השייט. בהזמנה שתבוצע פחות מ-60 יום לפני מועד היציאה ישולם מלוא הסכום מראש. התשלומים יהיו עפ"י שער מזומנים גבוה המתפרסם ביום התשלום. ניתן לבצע תשלום באמצעות העברת מט"ח אל חשבון "גורדון טורס".

ביטוח ביטול

ביטוח זה מומלץ על ידנו בכל שכירת סירה. חשוב! ביטול ההזמנה בכל שלב ללא ביטוח- ביטול, מחייב את המזמין במלוא עלות השכירות, ללא התחשבות בנסיבות. עלות ביטוח- ביטול היא 5% ממחיר השכירות. ביטוח זה מכסה את מזמין השייט וכל המשתתפים במקרה של ביטול בנסיבות מוצדקות, כגון: כוח עליון, תאונה או מחלה (מגובה באישור מתאים). במקרה של ביטול השייט בנסיבות מוצדקות יוחזרו כל הכספים ששולמו כמקדמה, פרט לפרמיית הביטוח, הוצאות מנהליות ודמי רישום.

ביטוח תאונות לגוף הסירה

מחיר ההשכרה כולל ביטוח כנגד תאונות. הביטוח כולל נזק שיגרם לסירה כתוצאה משימוש סביר, לא כולל: אובדן ציוד, רשלנות או חבלה זדונית.

ביטוח הסירה

בכפוף להשתתפות עצמית בגובה סכום העירבון, חובה לרכוש כיסוי ביטוחי מלא, שכולל ביטול השתתפות עצמית, בעלות נוספת של 100-200 יורו בהתאם לגודל הסירה. התשלום יתבצע בחו"ל מול חברת ההשכרה, עם קבלת הסירה.

עירבון ההשכרה

בהתאם לגודל הסירה, ישולם בנקודת ההשכרה בעת קבלת הסירה. התשלום יתקבל במזומן או בכרטיס אשראי. העירבון יוחזר כנגד החזרת הסירה במצב תקין על כל ציודה, נקייה, במקום ובזמן שנקבע מראש, בקיזוז עלויות דלק בלבד.

תשלומים נוספים

דמי ההרשמה בסך 60 יורו לכל הזמנה, לא יוחזרו בכל מקרה של ביטול: שינוי ההזמנה יחוייב ב-50 יורו: שייט בכיוון אחד - שירות זה מותנה באישור מראש, ובתוספת של 100 יורו.

תנאי קבלה והחזרה של הסירה

הסירה תימסר ללקוח במצב תקין, נקי ומסודר, עם מיכלי דלק ומים מלאים. הסירות מאובזרות ב: תנור בישול, כיריים, רדיו-סטריאו, מקרר, כלי בישול, כלי אוכל והגשה, מצעים, שמיכות, כריות ומגבות בהתאם לייעוד הסירה. בכל סירה מערכת חימום, ובחלק מהסירות גם air cooler. הלקוח מתחייב להחזיר את הסירה במצב תקין על כל ציודה, נקייה, במקום ובזמן שנקבעו מראש. אין צורך בהחזרה עם מיכלי דלק מלאים- עלות הדלק תחושב בהתאם לצריכה בפועל. סירה שלא תוחזר נקייה תחייב את הלקוח בתשלום של 60-100 יורו עבור ניקיון, שיקוזז מהעירבון.