טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

שווקי חג המולד בארצות השפלה + גרסת גורדון קומפורט

הינך נמצא כאן

שווקי חג המולד בארצות השפלה + גרסת גורדון קומפורט

מבריסל לקלן
1 לילה בבריסל (גורדון קומפורט) / 6 לילות שייט / 7 ימי טיול

על סיפון:
*5 MS GRACE / *5 MS GRACE

חברת השייט:
Gordon Tours

 

מסלול שייט חגיגי ונוצץ בשיא תקופת החגים באירופה בו נגלה את התרבות והמסורות המקומיות של ארצות השפלה. נבקר בערים עתיקות שיספקו לנו את התפאורה המושלמת לחגיגות, נבלה במגוון רחב של שווקי חג מקושטים בערים ובעיירות שבדרך. נטעם את מטעמי החג המסורתיים כמו לחם ג'ינג'ר ויין מתובל ונתרשם מהקישוטים, המתנות ועבודת היד. הכל תוך כדי חופשה מפנקת בספינת נהר מרהיבה, עם שף מקצועי וצוות נהדר שינעימו את זמננו וייצרו עבורנו חוויה בלתי נשכחת!

לנוחיותכם, אנו משיקים טיול זה גם בגרסת "גורדון קומפורט" אשר מאפשרת לכם נוחות מקסימלית. הגעה ליעד בטיסת אחר הצהרים, לינה, ארוחת ערב ובוקר במלון בשדה התעופה ויציאה רעננה לטיול השיט בבוקר המחרת.

בליווי מדריך גורדון קרוז מומחה לאזור.

 

מסלול הטיול

 • יום1

  בריסל - למטיילים בגרסת "גורדון קומפורט"

  נמריא בטיסת צהריים נוחה לבריסל. ננחת בשעות אחר הצהריים ונעבור ישירות למלוננו שבקרבת נמל התעופה. ארוחת ערב ולינה במלון.

 • יום2

  בריסל

  לאחר ארוחת הבוקר במלון נצא לסיור פנורמי בבריסל, בו נראה את פסל האטומיום המפורסם ונעצור ליד ארמון הצדק לתצפית על מרכז העיר. בשעות הצהרים נגיע לכיכר הגדולה שם יהיה לנו זמן חופשי לארוחת צהריים ולבילוי בשוק חג המולד הגדול ביותר בבלגיה עם למעלה מ 250 דוכנים והרבה שוקולד בלגי משובח. בהמשך הסיור נעבור ליד בית הכנסת, ארמון המלך שהפך למוזיאון עם גניו היפהפיים, מרכז המוזיאונים, בית העירייה הגותי ובתי הגלידות המרהיבים שסביב הכיכר. אחר הצהרים נגיע לספינתנו, נתמקם בחדרים ונפגש לארוחת ערב חגיגית בעוד הספינה שטה אל גנט.

 • יום3

  גנט וברוז'

  לאחר ארוחת הבוקר בספינה נצא לסיור בעיר העתיקה של גנט בו נתרשם בין היתר מקתדרלת העיר, מהבניינים העתיקים שלאורך התעלות, שחלקם נבנו במאות 12-17, מבית העירייה ועוד. נבקר בשוק חג המולד של גנט ולאחר מכן נשוב לספינה לארוחת הצהרים.
  אחר הצהרים נצא לסיור נוסף, הפעם אל העיר ברוז', עיר ימיביניימית יפהפייה הנחשבת לאחת הערים העתיקות והשמורות ביותר באירופה. נטייל ברחובות המתפתלים ונצפה בבנייניה העתיקים, נבקר בכיכר השוק המרשימה ונמשיך לקתדרלת הדם הקדוש (Cathédrale du Saint-Sang) אשר לפי המסורת נמצא בה בקבוקון בו שמורה טיפה מדמו של ישו. נשוב לארוחת ערב בספינה ונמשיך בשיט אל רוטרדם שבהולנד.

 • יום4

  רוטרדם ודלפט

  הבוקר נצא לסיור רגלי ברוטרדם. נבקר באזור המתחדש של העיר, בבתי הקובייה המיוחדים ובמגדל העיפרון, נראה את בניין הספרייה ואת המגדלים החדשים שבין תעלות המים. נסיים את הסיור בשוק המקורה החדש של רוטרדם – Halle ובשוק חג מולד המקומי.
  לאחר ארוחת צהרים בספינה נצא בנסיעה אל דלפט העיר שמפורסמת בכל העולם בזכות החרסינה היפה בצבעי כחול ולבן המיוצרת בה. נבקר במפעל "רויאל דלפט", המפעל הידוע ביותר של החרסינה ההולנדית. נמשיך בשייט בתעלות דלפט למרכז העיר ונסייר ברחובותיה. נשוב לספינה ונמשיך בשיט אל הורן.

 • יום5

  הורן- אמסטרדם

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור רגלי בהורן, עיר נמל שהייתה במאה ה-17 אחת החשובות עבור המסחר והספנות ההולנדים. נבקר בכיכר המרכזית וברחובותיה הציוריים בהם מבנים עתיקים ומרשימים. נשוב לספינה לארוחת הצהרים ונמשיך בשיט אל אמסטרדם בירת הולנד. לאחר שנעגון בעיר נצא לסיור רכוב לאורך ה"רינג", כביש טבעתי המקיף את מרכז העיר ונתרשם מבית הכנסת הפורטוגזי ומאנדרטת השמות לזכר קורבנות השואה. נשוב לספינה לארוחת ערב, הלילה נעגון באמסטרדם.

 • יום6

  אמסטרדם

  היום ניסע באוטובוס לוולנדאם, לביקור בחוות גבינות. נקבל הסבר על תהליך ייצור הגבינה ולאחר מכן נבקר במפעל ליצור נעלים הולנדיות בו נראה ונקבל הסבר על תהליך ייצור הקבקבים באופן המסורתי והמודרני . נשוב לארוחת צהרים בספינה ולאחר מכן נצא לסיור נוסף במרכז אמסטרדם התוססת ונהנה מזמן חופשי במדרחוב ובשוק חג המולד של העיר. נשוב לספינה בשעות הערב ונמשיך בשיט אל נמייכן.

 • יום7

  ניימכן

  היום נבקר בניימכן, העיר העתיקה ביותר בהולנד שההיסטוריה שלה מתחילה כבר בתקופת האימפריה הרומית. נראה את גשר וואל (Waal) המפורסם ונסייר בעיר בין המבנים ההיסטוריים השוכנים לצד בתים עם ארכיטקטורה מודרנית, בדרכנו לעבר כנסיית סנט סטיבן. נשוטט בסמטאות הצדדיות של ניימיכן שעדיין משמרות אווירה של ימי הביניים, נראה את בית העירייה ואת הטירה ההרוסה שבתוכו, ונגיע לכיכר השוק שסביבה שפע חנויות וסמטאות ציוריות. נשוב אל הספינה לארוחת הצהרים והמשך שיט אל קלן שבגרמניה.

 • יום8

  קלן וטיסה חזרה ארצה

  בשעות הבוקר נעגון בקלן ולאחר ארוחת הבוקר נפרד מהספינה ומהצוות ונצא לסיור באחת הערים העתיקות בגרמניה והגדולה ביותר על גדות נהר הריין. נבקר בקתדרלה הגותית שבנייתה ערכה מאות שנים במהלכן סבלה מהפצצות מלחמת העולם. נסייר במרכז העתיק של העיר, נתרשם מאנדרטת ״מעלות״ של דני קרוואן, מהרחובות השוקקים ומשוק חג המולד המקומי.
  בהתאם לשעת הטיסה ובמידה והזמן יאפשר נבקר גם בעיירה ווטרלו שהתפרסמה בזכות שדה הקרב בו הובס נפוליאון את תבוסתו הסופית. נסייר במרכז המבקרים ובמוזיאון המסבירים על ההיסטוריה של המקום בליווי תלבושות ואביזרים. בתום הסיור נצא אל נמל התעופה לטיסתנו ארצה.


תאריכי יציאה ומחירים

על סיפון הספינה:
*5 MS Graceלחצו לפרטים נוספים על הספינה

לחצו על התאריך המבוקש כדי לראות את המחירים

טבלת מחירי Standard - להסבר לחץ כאן

 

שירותתאריך יציאהתאריך חזרהקטגוריה DLOFTקטגוריה CJunior BSuite BJunior A Master Suite A
Standard*24/11/202401/12/2024   1,8972,185   2,012   2,424 2,505  2,677        2,734
Standard* - יחיד24/11/202401/12/2024   2,789    3,077   3,316   3,569 

 * טיולי גרסת גורדון קומפורט - טיסה בשעה נוחה, לינה בקרבת שדה התעופה, יציאה רעננה ביום המחרת לטיול

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי

כל המחירים המוצגים הם מחירים החל מ-.

על סיפון הספינה:
*5 MS Graceלחצו לפרטים נוספים על הספינה

טבלת מחירי FLEXI - להסבר לחץ כאן

              

שירותתאריך יציאהתאריך חזרהקטגוריה DLOFTקטגוריה CJunior BSuite BJunior A Master Suite A
Flexi*24/11/202401/12/2024   2,0472,335   2,162   2,574  2,655  2,827         2,884
Flexi* - יחיד24/11/202401/12/2024   2,939    3,227   3,466   3,719 

 * טיולי גרסת גורדון קומפורט - טיסה בשעה נוחה, לינה בקרבת שדה התעופה, יציאה רעננה ביום המחרת לטיול

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי

כל המחירים המוצגים הם מחירים החל מ-.

טיסות

תאריכי יציאה:
SN3290
המראה:
24/11/2024
16:10
נחיתה:
24/11/2024
20:05
Ben Gurion Airport - TLV
Brussels Airport - BRU
LH690
נחיתה:
1/12/2024
23:05
המראה:
1/12/2024
18:00
Ben Gurion Airport - TLV
Frankfurt Airport - FRA

מחיר הטיסות התואמות לשיט זה הינם 350 אירו. ניתן לרכוש טיול שיט או חבילת שיט + טיסות. המחירים המופיעים בטבלאות המחירים כוללים את ה-350 אירו.

מה כלול במחיר?

המחיר כולל:

 • טיסות הלוך לבריסל  (למטיילים בגרסת גורדון קומפורט – טיסה נוחה בשעות אחר הצהרים) וחזור מפרנקפורט
 • העברות באוטובוס תיירים ממוזג.
 • למטיילים בגרסת גורדון קומפורט 1 :לילה במלון בבריסל בשדה התעופה ע"ב חצי פנסיון (ארוחת ערב ובוקר במלון).
 • 6 לילות שייט בתא חיצוני לבחירתכם.
 • אירוח על בסיס פנסיון מלא (בספינה) ביום הראשון תינתן א. ערב בלבד ובאחרון א. בוקר בלבד.
 • שתיה קלה, יין  ובירות במהלך הארוחות
 • אינטרנט WIFI חופשי בספינה.
 • תוכנית סיורים עשירה כמפורט כולל כניסות לכל האתרים במסלול.
 • אוזניות שמע בסיורים שיבוצעו בימי השייט.
 • מדריך ישראלי מומחה לאזור מצוות המומחים של גורדון טורס.
 • תשר לכל נותני השירות בספינה.
 • כל המיסים וההיטלים.

 

המחיר לא כולל:

 • ביטוח בריאות.
 • הוצאות אישיות.
 • תשר למדריך הישראלי.

מחיר הטיסות התואמות לשיט זה הינם 350 אירו. ניתן לרכוש טיול שיט או חבילת שיט + טיסות. המחירים המופיעים בטבלאות המחירים כוללים את ה-350 אירו.

 

דגשים:

 • טיולי השייט מתאימים לאורחים המסוגלים לטייל ברגל באופן עצמאי. יש לקחת בחשבון שכל יום יוצאים מהספינה לטיול רגלי עד הצהריים. לעיתים יש ללכת כ 10 דק' מהמעגן לעיר הקרובה. בערים עצמן תיתכן מדרכה עם אבנים ולכן לא ניתן יהיה להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים.
 • במהלך השייט ייתכנו שינויים בתוכנית הטיול ובמקומות העגינה כתוצאה משינוי בגובה המים בנהר, תנאי מזג האוויר או החלטת חברת השייט.
 • התוכנית ניתנת לשינוי לשיקול דעתו של המלווה הישראלי ובהחלטתו בלבד בשטח.
 • גורדון טורס רשאית להחליף את הטיסות המוצעות לשייט במידת הצורך.
התשלום ייעשה במזומן/העברה בנקאית/ כרטיס אשראי בתשלום אחד. אם ברצונך לשלם את התשלום כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום, והכל בהתאם להוראות הדין. אם ברצונך לשלם עבור העסקה במטבע ישראלי ביותר מתשלום אחד באמצעות כרטיס אשראי , יתווסף למחיר העסקה במזומן תשלום נוסף בגובה 2% ממחיר העסקה. יובהר, כי גורדון טורס מקבלת תשלום בכרטיסי אשראי מסוג ויזה/ישראכרט בלבד. אם ברצונך לשלם בכרטיס אשראי ובמספר תשלומים כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום.

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי


תנאי תשלום

תנאי תשלום:

 • מקדמה ע"ס 200 יורו לאישור העסקה.
 • 90 יום לפני היציאה – גמר חשבון.
 • הרשמה תתבצע באתר האינטרנט של חברת גורדון טורס בלבד. לאחר סיום ההרשמה והתשלום ישלח אליכם מייל ובו אישור ומספר הזמנה המתחיל באותיות GAT ואחריהן ספרות. מייל זה מהווה אישור הרשמה ותשלום עבור הטיול.

 

מדיניות ביטול:

 • עד 90 יום לפני היציאה – עלות מקדמה בלבד.
 • 60-90 יום – 50% מעלות העסקה.
 • 30-60 יום – 70% מעלות העסקה.
 • 30 ימים ומטה – 100% מעלות העסקה.

 

*הנ"ל מתייחס לימי עבודה קלנדריים

גלריית תמונות