טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

מסלולים מודרכים בעברית

שייט אקזוטי - מסלולים מודרכים בעברית

הרשו לנו לקחת אתכם אל מקומות רחוקים, שמעטים זוכים לבקר בהם.

חיידק החידושים, שהוא חברו הטוב של חיידק הטיולים, הוביל אותנו שוב לתור אחר יעדים מרעננים עבורכם. לאחר שכבר ביקרתם בארצות אירופה ובמדינות מערביות נוספות, חשבנו שתשמחו להרחיק לכת, תרתי משמע, ולחוות תרבויות חדשות.

במסגרת טיולי שיט אקזוטיים שפיתחנו בגורדון טורס, יצרנו חבילות טיול יוצאות דופן בארצות אסיה ודרום אמריקה. הן משלבות טיולים יבשתיים במדינת היעד לבין שייט נהר באניית פאר. בדרך זו, הן מאפשרות לחוות את המדינה באופן מקיף ולהגיע לאזורים נידחים יותר. הטיולים שמים דגש על תוכן ובעיקר על הפן התרבותי של המקום, מהעבר ועד היום.

אנחנו גאים לומר שאלו הן חבילות ייחודיות בישראל ובלעדיות לנו - בפעם הראשונה ניתן להכיר באופן משולב את מדינת היעד ולהגיע אל פינות קסם, שמטיילים מעטים זוכים לראות.

מסורת טיולי האיכות ממשיכה גם ביעדים אקזוטיים

מצד אחד, המסע יפגיש אתכם עם תרבויות, מנהגים, דתות ופולקלור מקומי באופן ישיר ועשיר. מצד שני, הוא יציע לכם את התנאים הטובים ביותר לנוח ולנפוש.

כמומחים לשייט, בחרנו עבורכם את ספינות השייט המפוארות והמאובזרות ששטות על מימי הנהרות והרכבנו מסלולים שיחשפו בפניכם אוצרות בלומים. הם כוללים ביקור באתרים שיופיים נודע בכל העולם. באותה נשימה, תגיעו לאורך המסע אל כפרים חבויים, המשמרים עד היום הזה טקסים, אמנות והרגלי חיים בני מאות ואלפי שנים.

בתכנון הטיול שמנו דגש על מינון נכון בין עושר חוויתי לזמן פנוי שבו תוכלו לעכל את המראות, הריחות והטעמים. תכנון הזמנים יאפשר לכם להתרווח על מיטת שיזוף בסיפון וליהנות מהנוף הטרופי, לסייר במקומות באופן עצמאי וכמובן שלא להחמיץ את האטרקציות החשובות באזור.

 

  • מסע תגליות בבורמהמסע תגליות בבורמה

    מסע שייט מיאנגון ליאנגון, בליווי מדריך ישראלי מומחה לאזור
    15 לילות / 16 ימים