טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

אגמי זלצבורג וערי הדנובה

הינך נמצא כאן

אגמי זלצבורג וערי הדנובה

מזלצבורג לפסאו
2 לילות בחבל זלצבורג + 7 לילות שייט / 10 ימי טיול

על סיפון:
*5 NICKO VISION / *5 NICKO VISION

חברת השייט:
nicko cruises

טיול חד-פעמי, המשלב שבוע שייט בין הערים והעיירות של הדנובה עם חופשה בת יומיים באזור אגמי זלצבורג.

נפתח באחד האזורים היפים באירופה - "ארץ אלף האגמים", חבל זלצבורג האוסטרי שלמרגלות האלפים. נטייל בארמונות ובגנים של העיר זלצבורג, ברחוב בו גר מוצרט ובאזורי הקניות של העיר. נבקר בעיירה הרומנטית בה הקיסר פרנץ יוזף ביקש את ידה של "סיסי" ונטעם מהקינוחים שהתענגו עליהם, ומוגשים עד היום.
נמשיך לשייט על הדנובה בספינת הנהר, מלון הפאר הצף שלנו. נפליג בין הרים ועמקים עוצרי נשימה, כרמים וכפרי יין רומנטיים, נעגון ונטייל בבודפשט, בווינה, ובשלל ערים ועיירות קטנות ויפהפיות. נבקר בטירות ומבצרים, נראה יצירות אדריכליות ייחודיות, נפסע בסימטאות ורחובות עתיקים מרוצפים אבן, נעצור בשווקים ובבתי קפה, נטעם אוכל ותרבות מקומיים. 

בין לבין, נבלה על סיפון הספינה כשבידינו כוס משקה, נתענג על המעדנים של שף הספינה, ונוכל להשתתף במגוון פעילויות על הספינה עצמה. 
 

מסלול הטיול

 • יום1

  נחיתה במינכן בדרך לאוסטריה

  לאחר הנחיתה במינכן ניסע לכיוון אזור האגמים הקסום של זלצבורג. ניסע דרך ארץ האגמים (זלצקאמרגוט). נעצור ליד היפים שבהם ונתפעל מיופיים. בסיומו של יום נשים פעמינו למלוננו שבאזור העיר זלצבורג.

 • יום2

  יום בזלצבורג היפהפיה

  נפתח את היום בסיור בזלצבורג היפהפיה. נעבור בגנים המקסימים שכיכבו בסצינות של "צלילי המוזיקה", ונלך ברחוב הקניות של העיר העתיקה (Getreidegasse) שבבית מספר 9 שלו גר מוצרט. אחרי זמן חופשי לצהריים, נמשיך לארמון הלברון ולגניו המפורסמים, הכוללים מערות, בריכות ומזרקות. לקראת ערב נחזור למלון.

 • יום3

  יום בפסאו

  בבוקר נצא צפונה ובמהלך הצהריים נגיע ל"עיר שלושת הנהרות" פסאו. נשוטט ברחובות העתיקים ונבקר בקתדרלת סן סטפן (Stephansdom) שהעוגב שלה הוא אחד הגדולים בעולם. אחרי הפסקת צהריים נגיע לספינה שלנו, נתמקם בחדרים וננוח עד ארוחת הערב. במהלך הלילה הספינה תפליג לאיבס (Ybbs An Der Donau) האוסטרית.

 • יום4

  מלק ועמק וואכאו

  בבוקר נצא מהספינה ונסע לסיור מודרך במלק, העיר העתיקה שבקצה עמק הוואכאו. נבקר במנזר הבנדיקטיני שלה (Stift Melk), מבנה בארוק יפהפה שצופה על העיר ועל הדנובה. לאחר מכן נחזור לספינה ונפליג על הדנובה דרך נופיו של עמק הוואכאו, המשובץ בכרמים ועיירות יין יפות. בלילה נעגון בווינה.

 • יום5

  טיול בווינה + בונוס: סדנה להכנת שטרודל וינאי

  היום נצא לטייל בווינה היפה והאלגנטית. נתחיל את הדרך ברינגשטראסה ("רחוב הטבעת") שמקיף את מרכז העיר ולאורכו פזורים המבנים החשובים בבירה האוסטרית, מבניין הפרלמנט ועד התיאטרון הלאומי. נמשיך למדרחוב קרטנרשטראסה ולרחוב הקניות העתיק גראבן (Graben) ונראה את קתדרלת סטפנוס הקדוש, שהיא יצירה אדריכלית מיוחדת ונדירה.
  לאחר הפסקת צהריים נצא לסיור בגנים המלכותיים של ארמון שנברון (Schönbrunn Palace). נסיים את אחר-הצהריים בסדנה להכנת שטרודל התפוחים, הקינוח האוסטרי המפורסם. נחזור לספינה ונתחיל להתארגן לארוחת הערב. תוך כדי, הספינה תפליג לבודפשט.

 • יום6

  בודפשט + בונוס: מופע פולקלור מקומי!

  בבוקר נצא לסיור בפשט, החלק המודרני יותר של העיר הנמצא ממזרח לדנובה. נראה את בניין הפרלמנט ובית האופרה המרשימים, נבקר באנדרטת המילניום ובבית הכנסת הנאולוגי (שהוא הגדול באירופה). נחזור לספינה לצהריים.
  אחר-הצהריים נצא לטייל בגבעת הטירה של בודה, האזור העתיק שממערב לדנובה. נראה את כנסיית מתיאש (Matthias) ונבקר בבאסטיון הדייגים הסמוך, שמספק תצפית נהדרת על העיר.
  בערב נצפה במופע פולקלור של להקת מחול הונגרית! הספינה תעגון בבודפשט בלילה.

 • יום7

  עיירת האמנים סנטאנדרה

  בבוקר נצא לסיור בעיירת האמנים סֶנְטְאֵנְדְרֵה (Szentendre). נשוטט ברחובות הצרים, בין בתים קטנים וגלריות ונבקר במוזיאון המיוחד של אמנית הקרמיקה מרגיט קובאץ' (Kovács Margit).
  נחזור לספינה לארוחת הצהריים, במהלכה הספינה תמשיך בהפלגה על הדנובה. אחרי הארוחה אתם מוזמנים לקחת כוס משקה ולתפוס קצת שמש של אחה"צ, על סיפון השמש, ולהתענג על הנוף. בלילה נעגון בברטיסלבה.

 • יום8

  המרכז העתיק של ברטיסלבה

  בבוקר נצא לסיור בברטיסלבה (Bratislava). נשוטט במרכז העתיק של העיר, נעבור בסמטאות, ונגיע לבית העירייה העתיק העשוי אבן, ולקתדרלת סנט מרטין, המקום בו הוכתרו 19 מלכים הונגרים בין המאות ה-16 וה-19. בצהריים נחזור לספינה ונמשיך בשייט בכיוון מלק.

 • יום9

  עגינה במלק, ביקור בדורנשטיין

  בבוקר נעגון במלק ונסע ממנה לסיור במרכז העיירה דורנשטיין הסמוכה. נראה את הריסות הטירה מהמאה ה-12 (בה על-פי המסורת נכלא ריצ'רד לב הארי בשובו ממסע הצלב השלישי), ואת כנסיית מנזר דורנשטיין הבארוקית המפוארת. נדלג בין החנויות הקטנות במרכז העתיק, ונטעם מהאטרקציות האמיתיות של העיירה: ריבת משמשים, שיכר משמשים, ומוצרים נוספים שעשויים מהפרי הכתום-צהבהב.
  נחזור לספינה לארוחת צהריים, במהלכה נפליג לכיוון פסאו. בערב תתקיים בספינה ארוחת ערב חגיגית לסיום השייט.

 • יום10

  פאסאו - מינכן

  בבוקר נעגון בפסאו, נפרד מהספינה ומהצוות הספינה ונסע לעיר מינכן. נבקר באנדרטה לזכר הספורטאים הישראלים שנרצחו באוליפיאדת 1972 על-ידי ארגון ספטמבר השחור. נבקר בכיכר מריאן, מריאנפלאץ (Marienplatz), לב המרכז ההיסטורי של העיר, כיכר שקיימת קרוב ל-900 שנה ומוקפת בכמה מהמבנים המרכזיים של העיר. יהיה זמן חופשי שאפשר יהיה להעביר בארוחת צהריים בשוק האוכל הצבעוני ויקטואלן וטיול בין חנויות המדרחוב הסמוך. לאחר מכן נצא לשדה התעופה בדרכנו חזרה ארצה.

הערות: •    טיולי השייט מתאימים לאורחים המסוגלים לטייל ברגל באופן עצמאי. יש לקחת בחשבון שכל יום יוצאים מהספינה לטיול רגלי עד הצהריים. לעיתים יש ללכת כ 10 דק' מהמעגן לעיר הקרובה. בערים עצמן תיתכן מדרכה עם אבנים ולכן לא ניתן יהיה להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים.  •    במהלך השייט ייתכנו שינויים בתוכנית הטיול ובמקומות העגינה כתוצאה משינוי בגובה המים בנהר, תנאי מזג האוויר או החלטת חברת השייט.  •    התוכנית ניתנת לשינוי לשיקול דעתו של המלווה הישראלי ובהחלטתו בלבד בשטח. •    גורדון טורס רשאית להחליף את הטיסות המוצעות לשייט במידת הצורך. 

תאריכי יציאה ומחירים

לפרטים ומחירים אנא פנו ליועצי השייט שלנו: 03-7659000

על סיפון הספינה:
*5 nicko VISIONלחצו לפרטים נוספים על הספינה

 

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי

כל המחירים המוצגים הם מחירים החל מ-.

מה כלול במחיר?

המחיר כולל:
•    טיסות הלוך ושוב למינכן
•    העברות באוטובוס תיירים ממוזג.
•    2 לילות ע"ב חצי פנסיון ( ארוחת בוקר וערב) במלון בדרגת תיירות גבוהה בחבל זלצבורג
•    7 לילות שייט בתא עם מרפסת צרפתית (חלון גדול שנפתח לכל אורכו).
•    אירוח על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט. (ביום הראשון תינתן א. ערב בלבד וביום העזיבה תינתן א. בוקר בלבד).
•    יין ובירות (מהמוצע בספינה) ללא הגבלה בארוחת הערב.
•    תכנית סיורים עשירה כמפורט כולל כניסות לכל האתרים במסלול.
•    אוזניות שמע בסיורים שיבוצעו בימי השייט.
•    מדריך ישראלי מומחה לאזור מצוות המומחים של גורדון טורס.
•    כל המיסים וההיטלים.
•    תשר לנותני השירות בספינה.

המחיר לא כולל:
•    ביטוח בריאות. 
•    הוצאות אישיות.
•    תשר למדריך הישראלי. ( כ-5 אירו לאדם ליום)
•    כל מה שלא מופיע תחת סעיף "כולל".

מחיר הטיסות התואמות לשיט זה הינם 300 אירו. ניתן לרכוש חבילת שיט או חבילת שיט וטיסות. המחירים המופיעים בטבלאות המחירים כוללים את ה300 אירו.

 

התשלום ייעשה במזומן/העברה בנקאית/ כרטיס אשראי בתשלום אחד. אם ברצונך לשלם את התשלום כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום, והכל בהתאם להוראות הדין. אם ברצונך לשלם עבור העסקה במטבע ישראלי ביותר מתשלום אחד באמצעות כרטיס אשראי , יתווסף למחיר העסקה במזומן תשלום נוסף בגובה 2% ממחיר העסקה. יובהר, כי גורדון טורס מקבלת תשלום בכרטיסי אשראי מסוג ויזה/ישראכרט בלבד. אם ברצונך לשלם בכרטיס אשראי ובמספר תשלומים כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום.

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי


תנאי תשלום

תנאי תשלום:

על מנת להבטיח את מקומכם בשיט יש לשלם 200 אירו מקדמה לאדם.  

יתרת תשלום לפי התנאים הבאים: עבור טיולי שיט שיוצאים בחודש אפריל, נובמבר ודצמבר: גמר חשבון יעשה 60 יום לפני המועד הקבוע ליציאה

עבור טיולי שיט שיוצרים בחודש מאי - אוקטובר: גמר חשבון יעשה 90 יום לפני המועד הקבוע ליציאה

תנאי ביטול:

יש לעיין בתנאי הביטול בהתאם לסוג החופשה שבחרתם  -  לחצו כאן  בנוסף, אנא קראו היטב את מדיניות ביטול מקלה בתקופה הקורונה שלנו. לחצו כאן

 

גלריית תמונות