טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

קסם בלגי מתוק בשילוב שייט לאורך הריין

הינך נמצא כאן

קסם בלגי מתוק בשילוב שייט לאורך הריין

מבריסל לפרנקפורט
2 לילות בבלגיה, 7 לילות שייט / 10 ימי טיול

על סיפון:
CHARLES DICKENS 5* / CHARLES DICKENS 5*

חברת השייט:
Gordon Tours

לצפייה בהרצאה של צביקה פולק מצוות מדריכי גורדון קרוז על המסלול לחצו כאן

הטיול הזה יתאים לכם אם אתם מחפשים חופשה מפנקת ואנינה, שכוללת גם שייט נופי וגם טיולים רגליים, גם היסטוריה ואדריכלות וגם טבע מרהיב, בכמה מהמקומות היפים ביותר באירופה.

נפתח בשני ימי טיול בבלגיה, במהלכם תבקרו באתרים נבחרים בבריסל האלגנטית, בגנט העתיקה ובברוז' הרומנטית. משם תמשיכו לשייט מרתק בן שבוע בחלקים היפים ביותר של נהר הריין, בין כרמים, יקבים ומבצרים עתיקים, כפרים ועיירות.

תעצרו, בין השאר, בשטרסבורג וקולמאר הצרפתיות, בקובלנץ ובצוק לורליי, בדיסלדורף, קלן, שפייר, מיינץ, היידלברג, רודסהיים ופרנקפורט.

ילווה אתכם מדריך ישראלי, מומחה לאזור, שייקח אתכם לפנינים ולפינות החמד, לנקודות התצפית הטובות ולאתרים המפורסמים. במהלך השייט תהנו מאירוח ברמת 5 כוכבים, תוכנית בידור שכוללת הרצאות, הופעות ועוד.

 

 

מסלול הטיול

 • יום1

  נחיתה בבריסל

  ביום הראשון של הטיול שלנו, ננחת בבירת בלגיה ונצא לסייר באתרים המרכזיים של העיר, שרבים מהם הוכרו כאתרי מורשת על-ידי ארגון אונסק"ו. הסיור יכלול את האטומיום, המבנה בצורת אטום ברזל שגובהו 103 מטר; את הארמון המלכותי; את הכיכר הגדולה של העיר העתיקה, כיכר גראן פלאס המפורסמת; וכמובן, את הסמל של העיר, מזרקין המנקין פיס – הילד המשתין. בערב נגיע למלון ונתמקם.

 • יום2

  ביקור בברוז' וגנט

  ביום הזה נבקר בשתיים מהערים היפות ביותר בלגיה. נתחיל בסיור מודרך בעיר העתיקה של גנט (Ghent) שיכלול את בית העירייה, הקתדרלה, והמבנים לאורך התעלות שחלקם בני יותר מ-800 שנה.
  אחרי הפסקת צהריים ניסע לברוז' (Bruges), שרבים רואים בה את היפה שבערי בלגיה. נצא לסיור שיכלול את כיכר השוק (de Markt) המוקפת בבניינים גותיים, ושייט קצת בתעלותיה, שיעניק לנו זווית מיוחדת על העיר. לקראת ערב נחזור למלון.

 • יום3

  סיור בדיסלדורף והפלגה לקלן

  בבוקר ניסע לדיסלדורף, בה נעלה על הספינה שלנו. עם הגיענו לעיר נצא לסיור בעיר העתיקה, שהיא גדולה, משומרת היטב, מלאת הפתעות וגובלת בנהר הריין. יהיה זמן חופשי, ואם יהיה מזג אוויר יפה נוכל גם ליהנות מהטיילת היפה שעל הריין. אחר הצהריים נעלה על הספינה ונפליג לקלן.

 • יום4

  בוקר בקלן

  בבוקר זה נצא לסיור בקלן, עיר שבעת הגשרים - הגדולה שבין ערי הריין. קלן היא אחת הערים העתיקות בגרמניה (נוסדה בשנת 38 לפנה"ס) ובימינו היא העיר השלישית בגודלה במדינה, עיר מתקדמת וירוקה, רב-תרבותית ומלאת הפתעות. נבקר בקתדרלה הגותית, שהיא אחת הגדולות בעולם; נמשיך לעיר העתיקה, המשובצת בתי קפה, פאבים ומסעדות. נשוב לספינה לארוחת צהריים, במהלכה נתחיל בהפלגה לקובלנץ.

 • יום5

  קובלנץ ובופארד

  בבוקר נעגון בקובלנץ, העיר שבה נשפך נהר המוזל לריין. נטייל לאורך הטיילת עד למפגש הנהרות, לאתר הידוע בשם "הפינה הגרמנית" (Deutsches Eck), הכולל אנדרטה לזכרו של קייזר וילהלם. נחזור לספינה ונאכל צהריים בשעה שתפליג לעיר בופארד (Boppard) השכנה, בה נבקר בשרידי מבצר רומאי ובכנסייה כרמליטית מהמאה ה-14.

 • יום6

  עמק הריין המרכזי עילי, ביקור ברודסהיים

  נפתח את היום בהפלגה דרך החלק היפה ביותר של עמק הריין (המרכזי עילי, Oberes Mittelrheintal), אזור בו גדותיו זרועות בכרמים, כפרים וטירות, והאזור בו נמצא צוק לורליי המפורסם. בשעת אחר-צהריים מוקדמת נעגון סמוך לעיירת היין רודסהיים, המוקפת כרמי רייזלינג. נבקר בה במוזיאון תיבות נגינה יפהפה, משם נמשיך לנסיעה ברכבל שתספק לנו נקודת מבט נהדרת על האזור. נחזור לספינה לארוחת ערב, במהלכה הספינה תפליג לכיוון מיינץ.

 • יום7

  ביקור במיינץ

  בבוקר נעגון במיינץ ונצא לטייל בעיר. במיינץ ("מגנצא") התקיימה קהילה יהודית במשך כאלף שנה, אך בימינו היא ידועה בעיקר בזכות רבי אמנון ממגנצא (מחבר תפילת "ונתנה תוקף") והפואמה הטרגית "ברוך ממגנצא" של טשרניחובסקי. נבקר בכמה מאתרי העיר ובמוזיאון גוטנברגף על שם ממציא הדפוס שהיה יליד מיינץ. יהיה קצת זמן חופשי ואז נשוב לארוחת ערב בספינה.

 • יום8

  היידלברג ושפייר

  נסיעה קצרה תביא אותנו עם בוקר להיידלברג, מקום משכנה של האוניברסיטה העתיקה ביותר בגרמניה. נעפיל לטירה העתיקה של היידלברג שתספק לנו נקודת תצפית מרשימה על הסביבה. ממנה נרד בקרוניות לסיור בעיר העתיקה.
  בצהריים נסע לשפייר (Speyer), נפגוש את הספינה לצהריים ונצא לסיור בעיר שהיא אחת הערים העתיקות בגרמניה. נראה את הקתדרלה הרומנסקית המפוארת שלה, ונמשיך לכמה מהאתרים היהודיים של העיר לרבות שרידים של בית כנסת שקיים מימי הביניים והמקווה הגדול ביותר שנשתמר באירופה. נחזור לספינה לארוחת הערב, במהלכה כבר נפליג הלאה, לכיוון שטרסבורג.

 • יום9

  סיורים בשטרסבורג וקולמר

  לאורך היום נעגון בשטרסבורג הצרפתית, בירת חבל אלזס, ונצא ממנה לשני סיורים. הראשון לקולמאר, בירת היין של אלזס, בה נטייל ברחובות עתיקים משומרים להפליא עם מבנים מימי הביניים ומתקופת הרנסאנס.
  אחרי ארוחת צהריים בספינה, נצא לסיור השני, בשטרסבורג עצמה. נטייל בסימטאות עתיקות, נראה כמה מסמלי האיחוד האירופי המרוכזים בעיר, נבקר בקתדרלה המפורסמת של שטרסבורג ונראה את השעון האסטרונומי שלה שהוא אחד הגדולים מסוגו.
  במהלך ארוחת הערב הספינה תפליג חזרה לרודסהיים.

 • יום10

  יום בפרנקפורט וחזרה לישראל

  בבוקר היום האחרון לטיול שלנו נפרד מהספינה ונסע לפרנקפורט. העיר העתיקה הזו נחשבת בימינו לבירה הכלכלית של אירופה ולאחד ממרכזי הפיננסים החשובים ביבשת, אבל היא גם מרתקת תרבותית ואדריכלית. נבקר במגדל מיין, המספק נקודת תצפית ייחודית על העיר.
  אחר הצהריים נצא לשדה התעופה, בדרך לטיסה שלנו הביתה.

טיולי השייט מתאימים לאורחים המסוגלים לטייל ברגל באופן עצמאי. יש לקחת בחשבון שכל יום יוצאים מהספינה לטיול רגלי עד הצהריים. לעיתים יש ללכת כ-10 דקות מהמעגן לעיר הקרובה. בערים עצמן תיתכן מדרכה עם אבנים ולכן לא ניתן יהיה להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים. במהלך השייט ייתכנו שינויים בתוכנית הטיול ובמקומות העגינה כתוצאה משינוי בגובה המים בנהר, תנאי מזג האוויר או להחלטת חברת השיט. התוכנית ניתנת לשינוי לשיקול דעתו של המלווה הישראלי ובהחלטתו בלבד בשטח. גורדון טורס רשאית להחליף את הטיסות המוצעות לשייט במידת הצורך.

תאריכי יציאה ומחירים

על סיפון הספינה:
Charles Dickens 5*לחצו לפרטים נוספים על הספינה

טבלת מחירי Standard - להסבר לחץ כאן

תאריךשירותקטגוריה Dקטגוריה Cקטגוריה B יחידקטגוריה Bקטגוריה A1קטגוריה Aסוויטה
21.05.2021Standard21322430N/A2592265027072880
21.05.2021Standard יחיד294535473405387539924108N/A

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי

כל המחירים המוצגים הם מחירים החל מ-.

על סיפון הספינה:
Charles Dickens 5*לחצו לפרטים נוספים על הספינה

טבלת מחירי FLEXI - להסבר לחץ כאן

תאריךשירותקטגוריה Dקטגוריה Cקטגוריה B יחידקטגוריה Bקטגוריה A1קטגוריה Aסוויטה
21.05.2021Flexi228225801502742280028573030
21.05.2021Flexi יחיד309536973555402541424258N/A

טיול זה מופיע בגרסאות נוספות:

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי

כל המחירים המוצגים הם מחירים החל מ-.

מה כלול במחיר?

•    טיסות הלוך לבריסל וחזור מפרנקפורט.
•    העברות באוטובוס תיירים ממוזג.
•    2 לילות בבריסל במלון בדרגת תיירות גבוהה ע"ב חצי פנסיון (ארוחת בוקר וערב)
•    7 לילות שייט בתא חיצוני לבחירתכם.
•    אירוח על בסיס פנסיון מלא )ביום הראשון תינתן ארוחת ערב בלבד ובאחרון ארוחת בוקר בלבד(.
•    שתיה קלה קפה ותה בכל הארוחות, יין ובירה חופשי בארוחות הערב בספינה
•    אינטרנט Wi-Fi חופשי בספינה.
•    תוכנית סיורים עשירה כמפורט, כולל כניסות לכל האתרים במסלול.
•    אוזניות שמע בסיורים שיבוצעו בימי השייט.
•    מדריך ישראלי מומחה לאזור מצוות המומחים של גורדון טורס.
•    תוכנית בידור עשירה כוללת מופעים מוסיקליים, הרצאות ועוד.
•    תשר לכל נותני השירות בספינה.
•    כל המיסים וההיטלים.

המחיר לא כולל:
•    ביטוח בריאות.
•    הוצאות אישיות.
•    תשר למדריך הישראלי.

פרטי טיסות:

 • טיסת אלעל LY331 בתאריך 21/05 תצא בשעה 06:00 ותנחת בבריסל בשעה 09:55
 • טיסת אלעל LY355 בתאריך 30/05  תצא בשעה 19:30 ותנחת בת"א ב27.04 בשעה 00:40

מחיר הטיסות התואמות לשיט זה הינם 300 אירו. ניתן לרכוש טיול שיט או חבילת שיט + טיסות. המחירים המופיעים בטבלאות המחירים כוללים את ה300 אירו.

דגשים:
•    טיולי השייט מתאימים לאורחים המסוגלים לטייל ברגל באופן עצמאי. יש לקחת בחשבון שכל יום יוצאים מהספינה לטיול רגלי עד הצהריים. לעיתים יש ללכת כ-10 דקות מהמעגן לעיר הקרובה. בערים עצמן תיתכן מדרכה עם אבנים ולכן לא ניתן יהיה להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים. 
•    במהלך השייט ייתכנו שינויים בתוכנית הטיול ובמקומות העגינה כתוצאה משינוי בגובה המים בנהר, תנאי מזג האוויר או להחלטת חברת השיט. 
•    התוכנית ניתנת לשינוי לשיקול דעתו של המלווה הישראלי ובהחלטתו בלבד בשטח.
•    גורדון טורס רשאית להחליף את הטיסות המוצעות לשייט במידת הצורך. 

התשלום ייעשה במזומן/העברה בנקאית/ כרטיס אשראי בתשלום אחד. אם ברצונך לשלם את התשלום כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום, והכל בהתאם להוראות הדין. אם ברצונך לשלם עבור העסקה במטבע ישראלי ביותר מתשלום אחד באמצעות כרטיס אשראי , יתווסף למחיר העסקה במזומן תשלום נוסף בגובה 2% ממחיר העסקה. יובהר, כי גורדון טורס מקבלת תשלום בכרטיסי אשראי מסוג ויזה/ישראכרט בלבד. אם ברצונך לשלם בכרטיס אשראי ובמספר תשלומים כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום.

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי


תנאי תשלום

תנאי תשלום:

על מנת להבטיח את מקומכם בשיט יש לשלם 200 אירו מקדמה לאדם.  

יתרת תשלום לפי התנאים הבאים: עבור טיולי שיט שיוצאים בחודש אפריל, נובמבר ודצמבר: גמר חשבון יעשה 60 יום לפני המועד הקבוע ליציאה

עבור טיולי שיט שיוצרים בחודש מאי - אוקטובר: גמר חשבון יעשה 90 יום לפני המועד הקבוע ליציאה

תנאי ביטול:

יש לעיין בתנאי הביטול בהתאם לסוג החופשה שבחרתם  -  לחצו כאן  בנוסף, אנא קראו היטב את מדיניות ביטול מקלה בתקופה הקורונה שלנו. 

 

גלריית תמונות