טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

נפלאות היער השחור בשילוב שייט לאורך נהר הריין

הינך נמצא כאן

נפלאות היער השחור בשילוב שייט לאורך נהר הריין

מהיער השחור לפרנקפורט בליווי מדריכים ישראלים מומחים לאזור
2 לילות ביער השחור + 7 לילות שייט / 10 ימי טיול

חברת השייט:
Gordon Tours

זהו טיול שייקח אתכם לפנינים ולפינות החמד של הריין. ממפלי הריין ומוצא הנהר באזור היער השחור בגרמניה, ועד 400 ק"מ צפונה משם, לקלן המרתקת ולדיסלדורף האלגנטית – עם גיחה לשטרסבורג שחבל אלזס הצרפתי.

בדרך תעברו בערים עתיקות וכפרים ציוריים, תשוטו בין צוקים, אגמים ומפלים, תבקרו במוזיאונים ובכפרי יין, בקתדרלות ואתרים היסטוריים, מבצרים, טירות ובתי עץ. תצעדו בסימטאות עתיקות, תעפילו ברכבלים לנקודות תצפית שמשקיפות על נופים עוצרי נשימה, וכמובן - תאכלו ותשתו מצוין. 

הכל בליווי מדריך ישראלי, מצוות המומחים של גורדון. 

מסלול הטיול

 • יום1

  ביקור במפלי הריין ובשטיין אם ריין

  בבוקר היום הראשון לטיול ננחת בציריך וניסע לעיירה שפהאוזן ולמפלי הריין המרהיבים הנמצאים בסמיכות אליה. נשוט בסירה ונגיע למרחק נגיעה מהמפלים. משם נמשיך לטיול רגלי, לא מאומץ מדי, בעיירה העתיקה שטיין אם ריין (Stein am Rhein), שמרכזה הימי-ביניים משומר להפליא. אחר-הצהריים נעבור את הגבול לצד הגרמני, בדרך ליער השחור, נגיע למלון ונתמקם בחדרים. לינה וארוחת ערב בפרייבורג (Freiburg).

 • יום2

  אוצרות הטבע של היער השחור

  את יום הטיול ביער השחור נתחיל על גדות הטיטיזה (Titisee), האגם המפורסם של האזור. נמשיך לעיירת שעוני הקוקיה טרייברג (Triberg) בה נבקר במוזיאון היער השחור (Schwarzwaldmuseum) ונלמד קצת על טרייברג ועל האזור כולו. לאחר מכן נעפיל למפלי טרייברג, המפלים הגבוהים ביותר בגרמניה. נסיים בפרייבורג (Freiburg), בירת האזור, שם נטפס ברכבל לפסגת הר Schauinsland הסמוך, שתספק לנו נקודת תצפית נהדרת על היער השחור. נאכל ארוחת ערב ונמשיך למלון. לינה וארוחת ערב בעיר פרייבורג.

 • יום3

  יום בפרנקפורט ועלייה לספינה

  בבוקר ניסע מפרייבורג לפרנקפורט, הבירה הכלכלית של אירופה ומרכז האזור המטרופוליטני ריין-מיין, השני בגודלו בגרמניה. בפרנקפורט נבקר במגדל מיין שבקומה ה-54 שלו יש תצפית על כל העיר. אחרי הפסקת צהריים עצמאית נמשיך לספינה, ואחרי מנוחה והתארגנות נחגוג את תחילת השייט בארוחת ערב עם הצוות. במהלך ארוחת הערב נפליג למיינץ.

 • יום4

  סיור במיינץ (מגנצא)

  העיר מיינץ, הידועה גם בשם היהודי "מגנצא", הייתה מקום ישוב חשוב של יהודי אשכנז במשך כאלף שנה. כאן חיו, בין השאר, רבנו גרשום וגם רבי אמנון ממגנצא שלו מיוחסת התפילה "ונתנה תוקף". עוד אחד מתושבי העיר ההיסטוריים הוא ממציא הדפוס יוהן גוטנברג, ואנחנו נבקר במוזיאון הנושא את שמו. הלילה נעגון במנהיים.

 • יום5

  היידלברג ושפייר

  אחרי נסיעה קצרה, נתחיל את היום בהיידלברג (Heidelberg) היפה והרומנטית, העיר שבה קמה האוניברסיטה הראשונה בגרמניה. נבקר בטירה העתיקה של היידלברג (Heidelberger Schloss) הבנויה באדריכלות רנסאנס, ונשקיף ממנה על העיר ועל האזור ההררי המיוער. משם נמשיך בקרוניות לסיור בעיר העתיקה המשומרת היטב. נמשיך בנסיעה לא ארוכה לעיר שפייר (Speyer), בה נתאחד עם הספינה ונאכל ארוחת צהריים. אחרי הארוחה נצא לסיור של אחר צהריים בעיר. שפייר ("שפיירא") היא עוד עיר שהתקיימה בה קהילה יהודית במשך כאלף שנים, ובמהלך הסיור נבקר בכמה מאתריה. נחזור לארוחת ערב בספינה, שתפליג במעלה נהר הריין לשטרסבורג, בירת חבל אלזס הצרפתי.

 • יום6

  שטרסבורג וקולמאר

  נעגון בשטרסבורג לאורך כל היום ונצא מהספינה לשני סיורים. אחרי ארוחת הבוקר נצא לקולמאר, בירת היין המקסימה של אלזס. העיר העתיקה היפהפיה שלה השתמרה בצורה מושלמת, וכוללת מבנים מימי הביניים ומתקופת הרנסאנס, בתים משובצים עץ, סימטאות ותעלות. נחזור לארוחת צהרים בספינה ונצא שוב, הפעם לשטרסבורג. נבקר בקתדרלת שטסבורג כדי לראות השעון האסטרונומי המפורסם, שגובהו 18 מטר. בדרך לשם ומשם, נתקל בכמה מסמלי העיר שהיא מקום משכנם של הפרלמט האירופי וכמה מוסדות נוספים של האיחוד, וגם באדריכלות הצרפתית-גרמנית העתיקה שהשתמרה ללא פגע. נשוב לספינה לארוחת ערב במהלכה נפליג לרודסהיים.

 • יום7

  הפלגה נופית בריין וסיור ברודסהיים

  נפתח את היום בהפלגה נופית לאורך הריין, שתסתיים כשנעגון בסמוך לעיירת היין הטובלת בכרמי הריזלינג רודסהיים (Rüdesheim). נטייל בעיירה ונבקר במוזיאון תיבות הנגינה המקומי. לאחר מכן, אם מזג האוויר יאפשר, נצפה ברודסהיים ובנופים המקיפים אותה מהאוויר, תוך כדי שנטפס ברכבל. נשוב לספינה לארוחת ערב.

 • יום8

  שייט במעבר לורליי וביקור בקובלנץ

  בבוקר הזה נשוט במקטע המרכזי של נהר הריין, שהוא גם היפה ביותר שלו. במהלכו נשוט בין כרמים, כפרים וטירות ונעבור בעיקול של צוק לורליי המפורסם, אתר עוצר נשימה בעל חשיבות היסטורית ואזכורים רבים בתרבות וביצירה הגרמנית (לרבות שירו המפורסם של היינריך היינה).
  נעגון בעיר קובלנץ, המקום בו נהר המוזל נשפך אל הריין. נצא לסיור ב"פינה הגרמנית", מקום המפגש בין הנהרות בו ניצבת האנדרטה לזכר הקיסר וילהלם הראשון.

 • יום9

  סיור בקלן, פרידה מהספינה

  בבוקר נצא לסיור רגלי בקלן (Köln), אחת הערים הגדולות בגרמניה והעתיקה ביותר מביניהן (נוסדה ב-38 לפנה"ס). עיר שחדש וישן משמשים בה בערבובייה. נבקר ב-Kölner Dom, הכנסייה כפולת-הצריחים שהיא הגדולה ביותר בצפון אירופה ונחשבת לאחד מסמלי העיר. נמשיך למרכז העתיק של קלן, המשובץ בבתי קפה, ברים ומסעדות. נשוב לארוחת צהריים בספינה. בערב נפרד מהצוות בארוחה חגיגית.

 • יום10

  דיסלדורף והביתה

  בבוקר נסייר בכמה אתרים מרכזיים בדיסלדורף, השכנה הצפונית האלגנטית של קלן ועיר הולדתו של היינריך היינה. לאחר זמן חופשי לארוחת צהרים ניסע לשדה התעופה ונעלה על הטיסה הביתה.

טיולי השייט מתאימים לאורחים המסוגלים לטייל ברגל באופן עצמאי. יש לקחת בחשבון שכל יום יוצאים מהספינה לטיול רגלי עד הצהריים. לעיתים יש ללכת כ-10 דקות מהמעגן לעיר הקרובה. בערים עצמן תיתכן מדרכה עם אבנים ולכן לא ניתן יהיה להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים. במהלך השייט ייתכנו שינויים בתוכנית הטיול ובמקומות העגינה כתוצאה משינוי בגובה המים בנהר, תנאי מזג האוויר או להחלטת חברת השיט. התוכנית ניתנת לשינוי לשיקול דעתו של המלווה הישראלי ובהחלטתו בלבד בשטח. גורדון טורס רשאית להחליף את הטיסות המוצעות לשייט במידת הצורך.

תאריכי יציאה ומחירים

לפרטים ומחירים אנא פנו ליועצי השייט שלנו: 03-7659000

מה כלול במחיר?

המחיר כולל:
•    טיסות הלוך לציריך וחזור מפרנקפורט.
•    העברות באוטובוס תיירים ממוזג.
•    2 לילות ביער השחור במלון בדרגת תיירות גבוהה ע"ב חצי פנסיון (ארוחת בוקר וערב).
•    7 לילות שייט בתא חיצוני לבחירתכם.
•    אירוח על בסיס פנסיון מלא )בספינה) ביום הראשון תינתן ארוחת ערב בלבד ובאחרון ארוחת בוקר בלבד(.
•    שתיה קלה, קפה ותה בכל הארוחות, יין ובירה חופשי בארוחות הערב
•    אינטרנט (Wi-Fi) חופשי בספינה.
•    תוכנית סיורים עשירה כמפורט כולל כניסות לכל האתרים במסלול.
•    אוזניות שמע בסיורים שנכללים בימי השייט.
•    מדריך ישראלי מומחה לאזור מצוות המומחים של גורדון טורס.
•    תוכנית בידור עשירה כוללת מופעים מוסיקליים, הרצאות ועוד.
•    תשר לכל נותני השירות בספינה.
•    כל המיסים וההיטלים.

המחיר לא כולל:
•    ביטוח בריאות.
•    הוצאות אישיות.
•    תשר למדריך הישראלי.

פרטי טיסות:

 • טיסת סוויס  LX257בתאריך 14/05 תצא בשעה 04:50 ותנחת בציריך בשעה 08:10
 • טיסת לופטהנזה LH690 בתאריך 23/05 תצא בשעה 18:00 ותנחת בת"א בשעה 23:05

מחיר הטיסות התואמות לשיט זה הינם 300 אירו. ניתן לרכוש טיול שיט או חבילת שיט + טיסות. המחירים המופיעים בטבלאות המחירים כוללים את ה300 אירו.

דגשים:
•    טיולי השייט מתאימים לאורחים המסוגלים לטייל ברגל באופן עצמאי. יש לקחת בחשבון שכל יום יוצאים מהספינה לטיול רגלי עד הצהריים. לעיתים יש ללכת כ-10 דקות מהמעגן לעיר הקרובה. בערים עצמן תיתכן מדרכה עם אבנים ולכן לא ניתן יהיה להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים. 
•    במהלך השייט ייתכנו שינויים בתוכנית הטיול ובמקומות העגינה כתוצאה משינוי בגובה המים בנהר, תנאי מזג האוויר או להחלטת חברת השיט. 
•    התוכנית ניתנת לשינוי לשיקול דעתו של המלווה הישראלי ובהחלטתו בלבד בשטח.
•    גורדון טורס רשאית להחליף את הטיסות המוצעות לשייט במידת הצורך. 
 

התשלום ייעשה במזומן/העברה בנקאית/ כרטיס אשראי בתשלום אחד. אם ברצונך לשלם את התשלום כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום, והכל בהתאם להוראות הדין. אם ברצונך לשלם עבור העסקה במטבע ישראלי ביותר מתשלום אחד באמצעות כרטיס אשראי , יתווסף למחיר העסקה במזומן תשלום נוסף בגובה 2% ממחיר העסקה. יובהר, כי גורדון טורס מקבלת תשלום בכרטיסי אשראי מסוג ויזה/ישראכרט בלבד. אם ברצונך לשלם בכרטיס אשראי ובמספר תשלומים כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום.

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי


תנאי תשלום

תנאי תשלום:

על מנת להבטיח את מקומכם בשיט יש לשלם 200 אירו מקדמה לאדם.  

יתרת תשלום לפי התנאים הבאים: עבור טיולי שיט שיוצאים בחודש אפריל, נובמבר ודצמבר: גמר חשבון יעשה 60 יום לפני המועד הקבוע ליציאה

עבור טיולי שיט שיוצרים בחודש מאי - אוקטובר: גמר חשבון יעשה 90 יום לפני המועד הקבוע ליציאה

תנאי ביטול:

יש לעיין בתנאי הביטול בהתאם לסוג החופשה שבחרתם  -  לחצו כאן  בנוסף, אנא קראו היטב את מדיניות ביטול מקלה בתקופה הקורונה שלנו. 

 

מדריכים

גלריית תמונות