טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

הריין, המוזל אלזס והיער השחור

הינך נמצא כאן

הריין, המוזל אלזס והיער השחור

מציריך לפרנקפורט
2 לילות ביער השחור ובמפלי הריין + 7 לילות שייט / 10 ימי טיול

חברת השייט:
nicko cruises

 

החופשה המיוחדת הזו תקח אתכם לכמה תחנות חובה באזורי הריין, המוזל, אלזס והיער השחור – ברגל, ברכב, ובספינת נהר מפוארת. 
תתחילו בטיול בן יומיים במפלי הריין ודרום היער השחור. משם תמשיכו בשייט על נהרות הריין והמוזל, לעמק הריין המרכזי-עילי וצוק לורליי, לטירה מוקפת הכרמים של קוכם על גדות המוזל, אל קולמאר ושטרסבורג שבחבל אלזס, לפרנקפורט המרשימה ומשולש הערים העתיקות שפייר-וורמס-מיינץ (שפיירא-ורמייזא-מגנצא בשמותיהן היהודיים) ועוד שלל פנינים ונקודות חן.
לאורך הדרך נעצור לסיורים רגליים, נעפיל לפסגות (עם רכבלים וקרוניות), נשוט עד למרחק נגיעה ממפלים עצומים, נבקר במוזיאונים, שווקים ואתרי עתיקות, נעמוד משתאים מול אדריכלות רנסאנס לצד בנייה ניאו-גותית ונפקוד אתרים יהודיים. במהלך השייט תהנו מאירוח מעולה, עם ארוחות שף והרבה הזדמנויות להתרווח על הסיפון עם כוס משקה מול נופים ציוריים.
 

מסלול הטיול

 • יום1

  מפלי הריין ושטיין אם ריין

  ננחת בציריך במהלך הבוקר ונצא בנסיעה לעיירה שפהאוזן הסמוכה למפלי הריין (Rheinfall). נעלה על סירה שתקח אותנו עד לרגלי המפלים המרהיבים, שגובהם כ-23 מטרים.
  בהמשך נסע לשטיין אם ריין (Stein am Rhein), עיירה שמרכזה העתיק (מימי הביניים) משומר היטב. אחר-הצהריים המוקדמים, אחרי סיור רגלי קליל בעיירה, נעבור את הגבול לגרמניה ונסע לאזור היער השחור. נגיע למלון ונתמקם בחדרים. לינה וארוחת ערב בפרייבורג.

 • יום2

  פניני היער השחור

  את היום הזה נקדיש ליער השחור. נתחיל אותו בביקור בטיטיזה (Titisee), עיירה קטנה השוכנת על אגם קרחוני באותו שם, שהוא הגדול והמפורסם באזור. נמשיך לעיירה טריברג (Triberg) הידועה בזכות אינספור בתי הממכר לשעוני קוקיה. נבקר במוזיאון היער השחור שנמצא בעיירה ונלמד על ההיסטוריה של האזור. נמשיך למפלי טריברג, שהם הגבוהים ביותר בגרמניה (163 מטר גובה).
  נסיים את היום בפרייבורג (Freiburg), בירת האזור. נעפיל ברכבל לפסגת הר שאואינסלו, לנקודת תצפית נהדרת על היער השחור. נאכל ארוחת ערב ונחזור למלון.
  לינה וארוחת ערב בפרייבורג.

 • יום3

  ביקור בפרנקפורט ותחילת השייט

  בבוקר נפרד מהיער השחור ונסע לפרנקפורט, בירת המסחר והפיננסים. נצא לסיור בעיר המרשימה, שיכלול ביקור במגדל מיין המפורסם. תהיה הפסקה עם זמן חופשי לארוחת צהריים עצמאית. לאחר מכן נסע לספינה ונתמקם בחדרים.
  בערב תתקיים ארוחת ערב חגיגית עם צוות הספינה, במהלכה נפליג בכיוון מנהיים.

 • יום4

  טירת היידלברג והאתרים היהודיים בוורמס

  בבוקר נעגון במנהיים ונסע ממנה להיידלברג הסמוכה, עיר קטנה ורומנטית מוקפת גבעות ירוקות ומקום משכנה של האוניברסיטה העתיקה ביותר בגרמניה. נעלה בפוניקולר (קרוניות) לטירת היידלברג היפה, הבנויה באדריכלות רנסאנס (ואתר מורשת עולמית של אונסק"ו).
  נחזור לספינה לארוחת צהריים ונמשיך לסיור בוורמס (ורמייזא), שיתמקד באתרים היהודיים בעיר – בית הכנסת, המקווה ובית הקברות העתיק. נחזור לספינה לארוחת ערב במהלכה תפליג הספינה לשטרסבורג.

 • יום5

  אלזס: קולמר ושטרסבורג

  הבוקר נעבור לצד הצרפתי של הנהר, לביקור בקולמאר (Colmar) המכונה "ונציה הקטנה" (בגלל הנהר והתעלה העוברים בה) ונחשבת לבירת היין של חבל אלזס. נבקר בעיר העתיקה, שהשתמרה באופן מושלם וכוללת מבנים גותים ואדריכלות רנסאנס. נחזור לספינה לצהריים ונמשיך לסיור בשטרסבורג היפה, בירת חבל אלזס. זוהי עיר שעברה ב-400 השנים האחרונות משליטה צרפתית לגרמנית וחוזר חלילה, וזה בא לידי ביטוי בתרבות ובאדריכלות שלה ואחת הסיבות לכך שהיא מקום משכנם של הפרלמנט האירופי ומוסדות חשובים אחרים של האיחוד. נשוב לספינה לארוחת ערב.

 • יום6

  בקתדרלה הרומנסקית של שפייר

  את הבוקר נבלה בשייט נינוח.
  לאחר ארוחת הצהריים נצא לסיור בעיר שפייר, הידועה גם בשם היהודי "שפיירא". זוהי אחת הערים העתיקות בגרמניה (הייתה שם התיישבות קלטית כבר לפני 2500 שנה) ויש בה שרידים היסטוריים רבים, כולל מגדל שער מהמאה ה-13 וקתדרלה רומנסקית בת 1000 שנה.
  נשוב לספינה לארוחת ערב, במהלכה נפליג לכוכם.

 • יום7

  שייט לאורך המוזל וסיור בקוכם

  הבוקר נשוט על המוזל, אחד הנהרות היפים באירופה. אתם מוזמנים לעלות לסיפון השמש וליהנות שם מהרצאה מרתקת, על רקע הנוף עוצר הנשימה.
  אחר הצהריים נעגון בקוכם (Cochem), עיירה מקסימה ששוכנת על שתי גדות המוזל בעיקול הנהר, בין גבעות מכוסות כרמים, כשמעליה מתנשאת טירת רייכסבורג קוכם (Reichsburg Cochem). נעלה לטירה כדי להשקיף על האזור בתצפית נהדרת. הערב נפליג לקובלנץ.

 • יום8

  קובלנץ, רודסהיים וצוק לורליי

  הבוקר נעגון בקובלנץ (Koblenz), מקום המפגש של נהרות הריין והמוזל. נפסע לאורך הטיילת על גדת הנהר עד ל"פינה הגרמנית", נקודת המפגש הכוללת אנדרטה מפורסמת. נמשיך להפליג במעלה הזרם לתוך עמק הריין המרכזי-עילי, החלק הכי יפה של הריין, שכולל בין השאר כרמים, טירות, עיירות יין ואת צוק לורליי המפורסם.
  בערב נגיע לרודסהיים, עיירה ציורית מוקפת גפנים. נבקר בה במוזיאון זיגפריד, מוזיאון יחיד במינו לתיבות נגינה. לאחר מכן יישאר זמן לטיול של ערב ברחובות המוארים של העיירה. בלילה נעגון ברודסהיים.

 • יום9

  מיינץ וחלונות שאגאל

  הבוקר נעגון בבירת חבל הריין מיינץ (Mainz) היא "מגנצא", הצלע השלישית במשולש הקהילות היהודיות העתיקות שו"ם (שפיירא-ורמייזא-מגנצא). במהלך היום (עם הפסקה בספינה לארוחת צהריים) נסייר במרכז העיר, נבקר בכמה מהאתרים היהודיים של העיר, בכנסיית סנט סטפן עם הוויטראז'ים של שאגאל, וגם במוזיאון על שם יוהן גוטנברג, ממציא הדפוס, שהיה יליד העיר.
  נשוב לספינה לארוחת ערב.

 • יום10

  ויסבאדן, טיסה ארצה מפרנקפורט

  בבוקר נפרד מהספינה ונצא לעיירת המרפא היפה ויסבאדן (Wiesbaden). זוהי עיר שלווה ושמחה שתחתיה וסביבה מבעבעים 27 מעיינות חמים. נטייל באזור העתיק של ויסבאדן ונבקר בפארק היפהפה שלה.
  אחר-הצהריים המוקדם נצא לשדה התעופה של פרנקפורט, בו נעלה על הטיסה הביתה.

דגשים: • טיולי השייט מתאימים לאורחים המסוגלים לטייל ברגל באופן עצמאי. יש לקחת בחשבון שכל יום יוצאים מהספינה לטיול רגלי עד הצהריים. לעיתים יש ללכת כ 10 דק' מהמעגן לעיר הקרובה. בערים עצמן תיתכן מדרכה עם אבנים ולכן לא ניתן יהיה להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים. • במהלך השייט ייתכנו שינויים בתוכנית הטיול ובמקומות העגינה כתוצאה משינוי בגובה המים בנהר, תנאי מזג האוויר או להחלטת חברת השיט. • התוכנית ניתנת לשינוי לשיקול דעתו של המלווה הישראלי ובהחלטתו בלבד בשטח. • גורדון טורס רשאית להחליף את הטיסות המוצעות לשייט במידת הצורך.

תאריכי יציאה ומחירים

לפרטים ומחירים אנא פנו ליועצי השייט שלנו: 03-7659000

מה כלול במחיר?

המחיר כולל:
•    טיסות הלוך לציריך וחזור מפרנקפורט.
•    העברות באוטובוס תיירים ממוזג.
•    2 לילות ביער השחור במלון בדרגת תיירות טובה ע"ב חצי פנסיון (ארוחת בוקר וערב) 
•    7 לילות שייט בתא חיצוני לבחירתכם.
•    אירוח על בסיס פנסיון מלא )ביום הראשון תינתן ארוחת ערב בלבד ובאחרון ארוחת בוקר בלבד(.
•    שתיה קלה קפה ותה בכל הארוחות, יין ובירה חופשי בארוחות הערב בספינה
•    אינטרנט ו-Wi-Fi חופשי בספינה.
•    תוכנית סיורים עשירה כמפורט כולל כניסות לכל האתרים במסלול.
•    אוזניות שמע בסיורים שיבוצעו בימי השייט.
•    מדריך ישראלי מומחה לאזור מצוות המומחים של גורדון טורס.
•    תוכנית בידור עשירה כוללת מופעים מוזיקלים, הרצאות ועוד.
•    תשר לכל נותני השירות בספינה.
•    כל המיסים וההיטלים.

המחיר לא כולל:
•    ביטוח בריאות.
•    הוצאות אישיות.
•    תשר למדריך הישראלי.

פרטי טיסה:

 • טיסת סוויס LX257 בתאריך 16/08  תצא בשעה 04:50 ותנחת בציריך בשעה 08:10
 • טיסת לופטהנזה LH690 בתאריך 25.08 תצא בשעה 18:00 מפרנקפורט ותנחת בת"א בשעה 23:05

מחיר הטיסות התואמות לשיט זה הינם 300 אירו. ניתן לרכוש טיול שיט או חבילת שיט + טיסות. המחירים המופיעים בטבלאות המחירים כוללים את ה300 אירו.

התשלום ייעשה במזומן/העברה בנקאית/ כרטיס אשראי בתשלום אחד. אם ברצונך לשלם את התשלום כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום, והכל בהתאם להוראות הדין. אם ברצונך לשלם עבור העסקה במטבע ישראלי ביותר מתשלום אחד באמצעות כרטיס אשראי , יתווסף למחיר העסקה במזומן תשלום נוסף בגובה 2% ממחיר העסקה. יובהר, כי גורדון טורס מקבלת תשלום בכרטיסי אשראי מסוג ויזה/ישראכרט בלבד. אם ברצונך לשלם בכרטיס אשראי ובמספר תשלומים כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום.

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי


תנאי תשלום

תנאי תשלום:

על מנת להבטיח את מקומכם בשיט יש לשלם 200 אירו מקדמה לאדם.  

יתרת תשלום לפי התנאים הבאים: עבור טיולי שיט שיוצאים בחודש אפריל, נובמבר ודצמבר: גמר חשבון יעשה 60 יום לפני המועד הקבוע ליציאה

עבור טיולי שיט שיוצרים בחודש מאי - אוקטובר: גמר חשבון יעשה 90 יום לפני המועד הקבוע ליציאה

תנאי ביטול:

יש לעיין בתנאי הביטול בהתאם לסוג החופשה שבחרתם  -  לחצו כאן  בנוסף, אנא קראו היטב את מדיניות ביטול מקלה בתקופה הקורונה שלנו. 

 

גלריית תמונות