טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

נפלאות הריין - מודרך בעברית

הינך נמצא כאן

נפלאות הריין - מודרך בעברית

מקלן לקלן
7 לילות שייט / 8 ימי שייט

על סיפון:
A-ROSA VIVA

חברת השייט:
A-Rosa

נהר אחד, שלוש ארצות, אין סוף חוויות. מסלול הריין הקלאסי משלב ביקור בגרמניה, שוויץ וצרפת. הדרך היפה משלבת כפרי יין מקומיים בחבל אלזס, דרכים רומנטיות וטירות כשופות ביער השחור בגרמניה וכמובן ביקור בעיר ההיסטורית בזל עם שפע המוזיאונים ותרבות העשירה.

בונוס מיוחד ללקוחות גורדון טורס: סיור בלוצרן שיכלול ביקור בעיר העתיקה, בגשרי העץ והרחובות הציוריים וסיור בעיירת הנופש עם המרחצאות החמים, באדן באדן. 

מסלול הטיול

 • יום1

  יום 1: Cologne - קלן

  נצא בטיסת בוקר לפרנקפורט ונצא לדרך לכיוון לקלן. לאחר הגעתנו בשעות הצהריים נצא לסיור קליל בעיר ונראה את הקתדרלה המפורסמת ואת כיכר העיר המקסימה. בצהריים נעלה לספינה, ולאחר ההתארגנות ניהנה מקבלת פנים בטרקלין עם שתייה חמה וכיבוד קל. קבלת החדרים והתארגנות. אחר הצהריים נצא לדרך בשיט נופי מקסים לכיוון Boppard.

 • יום2

  יום 2: Boppard - בופארד

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור קצר בעיר היפה בופארד הנמצאת במרכז עמק הריין. ההיסטוריה
  של בופארד מתחילה בתקופת הרומאים. במהלך הסיור נתרשם מטירת אלקטורל, מכנסיית הכרמליסטים מהמאה ה 14- ומשרידי המבצר הרומאי. נמשיך בשיט על נהר הריין ובמהלכו נחלוף על צוק Loreley. הצוק שהוכרז על ידי אונסקו כאתר מורשת עולמי זכה שיכתבו עליו עשרות אגדות ושירים שהמפורסם שבהם הוא שירו של היינריך היינה. בזמן השיט אתם מוזמנים ליהנות מהנוף המקסים, מאירוח מפנק בתא הספינה, מארוחות מדהימות ומבילוי בספא ובבריכה.
  נמשיך בהפלגה לכיוון העיר Kehl.

 • יום3

  יום 3: Strasbourg - Kehl - שטרסבורג - קל

  נגיע ל- Kehl הסמוכה לשטרסבורג בשעות הצהרים. אחר הצהריים נצא לסיור בבירת אלזס היפה, אחת הערים החשובות באיחוד האירופאי שבה מתכנס לפעמים הפרלמנט האירופאי. הסיור יכלול את העיר העתיקה הידועה בכינויה Petit France שם נתרשם מהרחובות היפים עם בתי העץ הישנים ומתעלות המים. נמשיך ונראה את בנין הפרלמנט ונבקר בקתדרלה הנחשבת לאחד הבניינים היפים במזרח צרפת.

 • יום4

  יום 4: באדן באדן וסיור הבונוס

  דרך הנופים של היער השחור, ניסע מנמל העגינה שלנו לביקור בבאדן-באדן, עיר המרחצאות המפורסמת. נוכל להתרשם מהיכלי המרחץ ומהקזינו, שנחשב לאחד מבית ההימורים היפים של אירופה, ומטיילת ליכטנטאלר שלאורך נהר האוס. בדרכנו חזרה לספינה נבקר באגם הקטן והמסתורי "מומלזה" הנמצא במרומי היער השחור. בצהריים נמשיך בשיט לכיוון באזל שבשוויץ.

 • יום5

  יום 5: בזל - Basel + סיור בונוס בלוצרן!

  הבוקר הספינה תעגון בעיר בזל ממנה ניסע תחילה לסיור באחת הערים היפות בשוויץ – לוצרן. בסיור נהנה מנופי האגם שהעיר שוכנת לגדותיו, נחצה את נהר ראוס בגשרי העץ המפורסמים, נטייל ברחובות הציוריים של העיר העתיקה שם נתרשם מהבתים והכיכרות. נבקר במונומנט עם פסל האריה הגוסס שנבנה לזכר גבורתם של חילי המשמר השוויצרי של המלך לואי ה-16 הצרפתי. נחזור לספינה לארוחת צהריים.
  אחר הצהריים נסייר בבזל – העיר בה חזה הרצל את מדינת היהודים! בסיור נראה את המרפסת המפורסמת של מלון "שלשת המלכים", המוכרת לנו מתמונה מפורסמת של הרצל, את הקתדרלה, את כיכר השוק ועוד. חזרה לקראת ערב לספינה לארוחת ערב ונפליג צפונה חזרה לגרמניה.

 • יום6

  יום 6: Freiburg - פרייבורג

  בשעות הבוקר תגיע הספינה ל- Breisach ממנה נצא לסיור באחת הערים היפות והמעניינות של היער השחור – .Freiburg. נסיעה של כחצי שעה דרך "עמק המכשפות" המפורסם תביא אותנו אל בירת היער השחור – פרייבורג. בהמשך נבקר באנדרטה הסמוכה לבית הכנסת ונראה את התעלות שבצדי הרחובות ואת הפסיפסים שלאורכם. נסייר במרכז העיר שם נתרשם מכיכרותיה היפות: כיכר בית העירייה עם בנייניו היפים וכיכר מונסטר שבמרכזה הקתדרלה, המבנה המרשים והבולט ביותר בעיר העתיקה, שמסביבה שוק איכרים ססגוני. בצהריים נפליג למיינץ.

 • יום7

  יום 7: Mainz ו-Koblenz - מיינץ וקובלנץ

  הבוקר נעגון במיינץ, שמוכרת אולי לחובבי ההיסטוריה היהודית כמגנצא. מיינץ היא גם עיר הולדתו של גוטנברג. ממציא הדפוס. על אחד האירועים הטרגיים שארעו במקום כתב טשרניחובסקי את הפואמה " ברוך ממגנצא". נחווה את הרחובות הציוריים, את הקתדרלה וכיכר השוק היפה. בצהרים נמשיך בהפלגה ונעבור שוב ליד Loreley בערב נגיע לקובלנץ, הנמצאת בשפך נהר המוסל לריין, ונצא לסיור רגלי בה. נסייר לגדות הנהרות ונגיע "לפינה הגרמנית" - נקודת המפגש ביניהם.

 • יום8

  יום 8: קלן

  הגעה לקלן בשעות הבוקר המוקדמות. נפרד מספינתנו ומהצוות וניסע לשדה התעופה ממנו נמריא ישירות לישראל


תאריכי יציאה ומחירים

על סיפון הספינה:
A-Rosa Vivaלחצו לפרטים נוספים על הספינה

לחצו על התאריך המבוקש כדי לראות את המחירים

 

 

 

המחירים הינם ב-$ לאדם בתא זוגי

כל המחירים המוצגים הם מחירים החל מ-.

מה כלול במחיר?

•   טיסות סדירות

•   העברה משדה התעופה לספינה וחזרה

•   7 לילות שייט בתא עם מרפסת צרפתית (חלון גדול שנפתח לכל אורכו)  

•   אירוח על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט (ארוחת ערב בלבד ביום הראשון וארוחת בוקר בלבד ביום העזיבה)

•   יין ובירות (מהמוצע בספינה) ללא הגבלה בארוחות הצהריים והערב

•   תכנית סיורים עשירה כמפורט כולל כניסות לכל האתרים במסלול

•   2 סיורי בונוס ללקוחות גורדון טורס לפי המפורט במסלול

•   אוזניות שמע (אנגלית) לכל נוסע

•   מדריך ישראלי מומחה לאזור מצוות המומחים של גורדון טורס

•   כל המיסים וההיטלים

•   תשר לנותני השירות בספינה.               

 

המחיר לא כולל: ביטוח בריאות (מחיר מיוחד לקבוצה) 

* שימו לב! טיולי השיט מתאימים לאורחים המסוגלים לטייל ברגל באופן עצמאי. יש לקחת בחשבון שכל יום יוצאים מהספינה לטיול רגלי עד הצהריים. לעיתים יש ללכת כ10 דק' מהמעגן לעיר הקרובה. בערים עצמן תיתכן מדרכה עם אבנים ולכן לא ניתן יהיה להשתמש בהליכון או בכסא גלגלים.

התשלום ייעשה במזומן/העברה בנקאית/ כרטיס אשראי בתשלום אחד. אם ברצונך לשלם את התשלום כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום, והכל בהתאם להוראות הדין. אם ברצונך לשלם עבור העסקה במטבע ישראלי ביותר מתשלום אחד באמצעות כרטיס אשראי , יתווסף למחיר העסקה במזומן תשלום נוסף בגובה 2% ממחיר העסקה. יובהר, כי גורדון טורס מקבלת תשלום בכרטיסי אשראי מסוג ויזה/ישראכרט בלבד. אם ברצונך לשלם בכרטיס אשראי ובמספר תשלומים כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום.

המחירים הינם ב-$ לאדם בתא זוגי


לקוחות מספרים על נפלאות הריין - מודרך בעברית

 • גורדון טורס - הטיול של

  ברצוננו להביע את רישומינו מהטיול שייט על הריין.

  החל מביצוע הרישום עם יונית הנהדרת והחזרה לארץ - כל מה שהובטח התקיים על הצד הטוב ביותר

  אנו רוצים לשבח את יונית בכך...

  למכתב המלא »


  ינואר 2017

 • גורדון טורס - הטיול של חנה מור

  הקבוצה היתה איכותית. הטיולים היה מעשירים ומהנים. האוכל היה משובח ואנחנו חזרנו עם טעם של עוד...

  למכתב המלא »

  חנה מור
  דצמבר 2014

 • גורדון טורס - הטיול של אברהם דודאי

  היחס, האכפתיות ותשומת הלב שלה ליוו אותי בביטחון לקראת השייט הזה. על כל זה אני מודה לה (שני אוזן). הבחירה של "גורדון טורס" בחברת "AROSA...

  למכתב המלא »

  אברהם דודאי
  יוני 2014

גלריית תמונות