טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

טיול מהחלומות

הינך נמצא כאן

טיול מהחלומות

יוני 2014

שייט לאורך נהר "הריין"-- טיול מהחלומות
לטיול מוצלח יש שלושה פרמטרים בדרך כלל:
1. המקום אליו נוסעים היינו: מראות הטבע השונים הערים והעיירות
2. אנשי הקבוצה . 3.מלווה קבוצה/ מדריך.
לטיול זה אני מוסיף עוד שני פרמטרים חשובים,את החברה בארץ "גורדון טורס" ואת החברה בחו"ל AROSA .

חברת גורדון טורס:
היינו אמורים לצאת לשייט זה באמצעות "קרן הגמלאות של אגד" והביצוע ע"י קבוצת "גורדון טורס" מחוסר נוסעים הטיול לא מומש. ניסיתי את מזלי ופניתי ישירות לגורדון טורס (שמעתי על החברה אך לא הכרתי). טלפנתי לחברה לקבלת פרטים על הטיול וענתה לי בחורה בשם שני אוזן. בהמשך לשיחתנו והטיפול שלה, שוכנעתי על ידה כי אני נמצא בידיים טובות ולא אתאכזב. היחס, האכפתיות ותשומת הלב שלה ליוו אותי בביטחון לקראת השייט הזה. על כל זה אני מודה לה.
הבחירה של "גורדון טורס" בחברת " AROSA " היא הבחירה המוצלחת ביותר שראיתי פעם והיא תרמה רבות לטיול זה ולשמה הטוב של קבוצת "גורדון".
לפי מה שנראה לי , קבוצת "גורדון" לא חסכה במאמצים לבחירת חברת שייט זו. תודה רבה מאד לכם.

AROSA
החברה היא ברמה גבוהה מאד שלא הורגלנו לה , ראינו פן אחר מהחיים, אפשר ללמוד מהם שיש "עולם" אחר, הלוואי עלינו !!! הכול זרם על מי מנוחות חלוקת הספינה עצמה מרשימה, החדרים , הטרקלינים וחדרי האוכל ועוד ועוד. סגל הספינה הכולל, את עובדי ניקיון החדרים וסידורם, הטבחים והמלצרים אין לי מילים לגבי ניהול הספינה ותפקודה .
הסגל הניהולי דאג לכול ,כל בעיה שהיית קיבלה מיד פתרון ופיצוי. קבלת הפנים שערכו לנו ,החיוך ,האדיבות והטיפול האישי שקיבלנו .אין עליהם.

קבוצת המטיילים:
מזלנו שנקלענו בקבוצה שכזאת , אנשים טובים וממושמעים, דייקנים וחביבים.נוחים ואדיבים. הקבוצה תרמה רבות להצלחת הטיול.

מסלול הטיול:
נעשתה כאן עבודה מבורכת של "גורדון" ושל " "AROSA , בחירת המסלולים, הביקורים באתרים, הנסיעה באוטובוס והמדריכים המקומיים עשו את שלהם -- כדאי לבדוק אפשרות לביקור בעיירה. "שפייר" (בית הכנסת ורש"י). הטיול עצמו היה מקסים ומרשים ,טיילנו, נחנו,נהנינו ונשאר טעם של עוד.

מלווה הקבוצה:
קבוצת "גורדון " לא אכזבה ,קבלנו את אחד המלווים הטובים שהכרתי ,אדם משכמו ומעלה , עושה את עבודתו בשקט ובשלווה , מלא בידע בכול התחומים
הסבריו מצוינים להפליא ,שלוותו ואישיותו תרמו רבות להצלחת הטיול. אחטא אם לא אומר: ארנון סלע העלה את קרנה של קבוצת "גורדון" ,מלווה
קבוצה / מדריך בתפקודו יכול להביא שם רע לחברה ולאי הצלחת טיול. למדריכים ברמה זו שאתם מעסיקים מגיע תודה ושוב תודה. אחרי טיול שכזה,
אני אמליץ בחום רב לחברי.

יישר כוח
אברהם דודאי
ירושלים