טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

שייט נהרות אל מזרח הדנובה

הינך נמצא כאן

שייט נהרות אל מזרח הדנובה

מבוקרשט לוינה עם מדריך ישראלי מומחה לאזור
10 לילות שייט / 11 ימי טיול

שדה"ת הגעה: OTP - Bucharest, Romania - Otopeni International
שדה"ת חזרה: VIE - Vienna, Austria

על סיפון:
*4 MONARCH PRINCESS / *4 MONARCH PRINCESS

חברת השייט:
Gate1

מסע שיט מיוחד בין 7 מדינות ו-5 ערי בירה. מסע שייקח אותנו דרך נופים מרהיבים, אתרי טבע ייחודיים, ערי בירה מפורסמות, ערים יפות ועיירות ציוריות. השיט יעבור כמעט לכל אורכה של הדנובה מאזור בוקרשט  שברומניה ועד וינה שבאוסטריה. במסגרת השייט נבקר באוסטריה, הונגריה, סלובקיה, סרביה, רומניה וקרואטיה ונהנה מטיול עשיר בתרבות והיסטוריה של היפות במדינות אירופה.

מסלול הטיול

 • יום1

  יום סיור בבוקרשט

  ננחת בבוקרשט בשעות הבוקר ונצא לסיור בעיר המכונה גם כ"פריס של מזרח אירופה" , נצא לסיור פאנורמי בבירת רומניה בו נראה את הכנסייה הפטריכאלית, הארמון המלכותי, האוניברסיטה ושער הניצחון. נבקר בארמון הפרלמנט שנבנה בתקופת שלטונו של צ'אוצ'סקו - בניין ענק שהוא השני בגודלו בעולם אחרי הפנטגון האמריקאי. זמן חופשי לארוחת צהריים . אחר הצהריים נצא לכיוון ספינתנו בה נבלה את עשרת הימים הקרובים. זמן למנוחה והתמקמות בחדרים. אחר הצהריים קוקטייל פתיחה עם קפטן הספינה ולאחריו ארוחת ערב חגיגית לכבוד תחילת השיט.
  הלילה הספינה מפליגה לוידין.

 • יום2

  וידין (Vidin) בולגריה

  לקראת הצהריים נגיע לבולגריה ונצא לסיור מרתק לתופעה הטבעית המפורסמת ביותר בבלוגרדצ'יק ובמחוז שלה - סלעי בלוגרדצ'יק. סיפור האגדות הסלעי הזה נפרש ממערב למזרח, מהר ודרניק ((Vedernik לכפר בלוטינטסי ((Belotintsi. הסלעים הידועים נמצאים מסביב לעיר, והשמות שלהם מסגירים את צורתם: מדונה, הקופים, הרוכב, הדרוויש, הדוב, אדם וחווה, הטירה, הרועה הקטן, הפטריות, האריה ועוד רבים אחרים. נבקר במבצר בלוגרדצ'יק, אחד המונומנטים ההיסטוריים החשובים ביותר בבולגריה. חזרה לספינה לארוחת ערב.
  הלילה הספינה תפליג לכיוון שערי הברזל.

 • יום3

  שערי הברזל

  הבוקר נתחיל בהרצאה של מנהל השיט שלנו על ההיסטוריה הבלקנית. במהלך ארוחת הצהריים נצא לשיט בנופים המרהיבים של הרי הקרפטים והבלקן ששיאו "שערי הברזל"– כ-100 ק"מ של נוף פראי הכולל סלעים, מצוקים וטבע עוצר נשימה בחלק מנהר הדנובה. חלק זה בעבר היה קשה ומסוכן למעבר ספינות עד שב- 1972 הסתיים פרויקט משותף של יוגוסלביה (אז עוד הייתה יוגוסלביה מאוחדת) ורומניה שבו נבנה סכר שיאפשר שליטה על הזרימה בנהר והקל מאוד על תנועת הספינות.במהלך ההפלגה נהנה מטעימות יין מקומי והסבר מפי סומלייה הספינה. לקראת הצהריים כולם מוזמנים לברבקיו בסיפון השמש במהלכם נמשיך בהפלגה נופית נפלאה.לקראת ערב תפליג הספינה לבלגרד.

 • יום4

  בלגרד- סיור מרתק במצודה וחוויה מקומית של ביקור בחווה של משפחה סרבית

  היום מצפה לנו יום עשיר ומרתק בבלגרד. נתחיל בסיור בוקר פנורמי כולל ביקור באתרי תיירות מוכרים כמו מצודת קלמגדן ממנה תצפית מרהיבה על מפגש נהרות הדנובה והסאווה,בניין הפרלמנט,כנסיית מארק ועוד. נמשיך בסיור רגלי בו נראה את כנסיית סנט סאווה, ארמון המלוכה ונטייל במדרחוב המקסים עם בתי הקפה והגלריות הפתוחות. בצהריים ניסע לכפר ג'ארק בו נבקר בביתה של משפחה סרבית מקומית ונהנה מקבלת פנים מסורתית וטעימות מהמטבח הסרבי המיוחד. נחזור לארוחת ערב בספינה. הערב נהנה ממופע פולקלור מקומי בספינה.
  הלילה תפליג הספינה מבלגרד לנובי סאד.

 • יום5

  נובי סאד (סרביה) Vukovar, Novi Sad + סיור בונוס למנזר קרוסהדול

  התחנה הראשונה בארץ הבלקנית "החדשה" הזו תהיה בנובי סאד ((Novi Sad, העיר השלישית בגודלה במדינה לאחר בלגרד ((Belgrade וניס ((Nis נצא לסיור במנזר קרוסהדול ((Krushedol, שנמצא ליד הר פרושקה גורה ((Fruska Gora. המנזר ידוע בציורי פרסקו מהמאה ה-15 ומשמש מקום קבורה לאישים סרבים נודעים. לאחר הביקור במנזר נמשיך לעיר הקטנה סרמסקי קרלופזי ((Sremski Karlovci, מרכז יצור היין באזור. נבקר אצל משפחת זיבנוביץ ((Zivanovic, שמייצרת מותג פרטי משלה בשם ברמט ((Bermet נתארח בבית המשפחה ונבקר במרתף היינות שלה וב"מוזיאון הדבש", שגם אותו היא מייצרת. בגן הגדול ומלא האווירה של המשפחה נהנה מטעימות של יין ברמט בלוויית דבש וחטיפים. הלילה הספינה מפליגה ל- Vukovar

 • יום6

  ווקובר - Vukovar (קרואטיה)

  הבוקר נעגון בוקובר – עיר נמל בחבל סלאבוניה במזרח קרואטיה. העיר יושבת על מפגש הנהרות ווקה והדנובה ושמה נודע בעקבות ההרס האדיר שנגרם לה בעת מלחמת האזרחים ביגוסלביה.
  נצא לסיור בחלקיה העתיקים של העיר ונשמע הסבר על ההיסטוריה העשירה בה. נשוב לספינה בשעות הצהריים ונמשיך בשיט נופי מקסים לאורך הדנובה עד שנגיע לבודפשט

 • יום7

  בודפשט

  נעגון בעיר בשעות הצהריים ונצא לסיור בבודפשט, הידועה בכינויה "מלכת הדנובה". נוכל לצלם את אנדרטת המילניום Hõsök Tere"" בכיכר הגיבורים של פשט, ולהתפעל מהאופרה ומבניין הפרלמנט. נבקר בבית הכנסת הנאולוגי המרשים, הגדול ביותר באירופה, בו נמצאת אנדרטת "הערבה הבוכיה". נשוב לספינה לארוחת ערב ואחריה נהנה ממופע של להקה צוענית בספינה

 • יום8

  בודפשט וביקור בעיירת האומנים סנט-אנדרה Szentendre-

  הבוקר נטייל בגבעת בודה. נראה את כנסיית Matthias ואת בסטיון הדייגים שממנו ניהנה מתצפית נפלאה על העיר. נשוב לספינה לארוחת צהריים ואחריה ניסע לסיור בסֶנְטְאֵנְדְרֵה. עיירת אומנים קטנה על גדות הדנובה. נבקר במרכז העיירה, ובמוזיאון הקרמיקה של האומנית מרגית קובץ'. נשוטט ברחובות הצרים בין הבתים הקטנים ושלל הגלריות.

 • יום9

  ברטיסלבה

  אחר הצהריים נעגון בברטיסלבה ונצא לסיור מודרך תוך כדי נסיעה ברכבת נופית עתיקה שתיקח אותנו במעלה סמטאות העיר העתיקה של ברטיסלבה. נבקר בפינות חמד קסומות, בקתדרלה ובכנסייה הגותית עם הצריח הייחודי. את הנסיעה נסיים בתצפית מרהיבה על העיר וסביבתה. נמשיך בסיור רגלי בעיר העתיקה ונבקר במגדל מיכאל, בכיכר המרכזית ובתיאטרון הלאומי. המשך זמן חופשי לסיור עצמאי בעיר. הערב ניפגש לארוחת ערב חגיגית עם צוות הספינה לחגיגות סיום השיט.

 • יום10

  וינה וארמון Schönbrunn:

  אה, וינה! העיר המקסימה והאריסטוקרטית שעל הדנובה תמיד כובשת את לבבות המבקרים בה, עם המוזיאונים, הרחובות האלגנטיים, היכלות התרבות והארמונות שבה. היום ניסע לאורך ה"רינג", הכביש הטבעתי המפורסם שלאורכו פארקים, מבנים חשובים ומונומנטים נוספים. לאחר הסיור באוטובוס נטייל במדרחובים האלגנטיים של מרכז וינה, הקרטנאשטראסה והגראבן, ונראה את הקתדרלה המרשימה שטפן-דום. לאחר הפסקת צהריים נצא לסיור בגנים המרהיבים של ארמון שנברון ולאחריו מחכה לנו הפתעה טעימה - סדנה להכנת שטרודל התפוחים האוסטרי המפורסם. הערב המעוניינים יוכלו לצאת לקונצרט בעיר.

 • יום11

  וינה

  הבוקר ניפרד מהספינה וניסע לאזור יערות וינה המשופע בכרמים, נבקר באחד המנזרים העתיקים הייליגן קרויץ (הצלב הקדוש), נראה את הכנסייה במאיירלינג שהוקמה לזכרו של רודולף בנם של הקיסר פרנץ יוזף וסיסי, יורש העצר האוסטרי שהתאבד במקום יחד עם אהובתו. נמשיך לעיירת הקיט המדהימה באדן. לאחר הביקור נמשיך לשדה התעופה לחזרתינו לארץ

• טיולי השייט מתאימים לאורחים המסוגלים לטייל ברגל באופן עצמאי. יש לקחת בחשבון שכל יום יוצאים מהספינה לטיול רגלי עד הצהריים. לעיתים יש ללכת כ 10 דק' מהמעגן לעיר הקרובה. בערים עצמן תיתכן מדרכה עם אבנים ולכן לא ניתן יהיה להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים. • במהלך השייט ייתכנו שינויים בתוכנית הטיול ובמקומות העגינה כתוצאה משינוי בגובה המים בנהר, תנאי מזג האוויר או להחלטת חברת השייט. • התוכנית ניתנת לשינוי לשיקול דעתו של המלווה הישראלי ובהחלטתו בלבד בשטח. • גורדון טורס רשאית להחליף את הטיסות המוצעות לשייט במידת הצורך. • גורדון טורס רשאית להחליף את המדריך המיועד לטיול במידת הצורך.

תאריכי יציאה ומחירים

על סיפון הספינה:
*4 Monarch Princessלחצו לפרטים נוספים על הספינה

לחצו על התאריך המבוקש כדי לראות את המחירים

טבלת מחירי Standard - להסבר לחץ כאן

תאריךשירותקטגוריה Bקטגוריה A
19.09.2021Standard            2,338            2,463
19.09.2022Standard יחיד            3,156            3,306
10.10.2021Standard            2,248            2,373
10.10.2022Standard יחיד            3,215            3,415

בתאריך השיט של ספטמבר היציאה מהארץ ערב טרום השיט וכולל לינה במלון בבוקרשט. מיום 2 והלאה, התוכנית זהה לזו שמופיעה בעמוד זה.

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי

כל המחירים המוצגים הם מחירים החל מ-.

על סיפון הספינה:
*4 Monarch Princessלחצו לפרטים נוספים על הספינה

טבלת מחירי FLEXI - להסבר לחץ כאן

תאריךשירותקטגוריה Bקטגוריה A
19.09.2021Flexi            2,488            2,613
19.09.2022Flexi יחיד            3,306            3,456
10.10.2021Flexi            2,398            2,523
10.10.2022Flexi יחיד            3,365            3,565

בתאריך השיט של ספטמבר היציאה מהארץ ערב טרום השיט וכולל לינה במלון בבוקרשט. מיום 2 והלאה, התוכנית זהה לזו שמופיעה בעמוד זה.

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי

כל המחירים המוצגים הם מחירים החל מ-.

מה כלול במחיר?

 • טיסות אלעל הלוך בוקרשט חזור וינה
 • העברות באוטובוס תיירים ממוזג לספינה וחזרה
 • 10 לילות בתא חיצוני עם חלון צרפתי שנפתח לכל האורך בסיפון עליון ע"ב פנסיון מלא ( ארוחת ערב בלבד ביום הראשון וארוחת בוקר בלבד ביום האחרון
 • ארוחת גאלה עם קפטן הספינה כולל קוקטייל קבלת פנים בערב הראשון
 • שתיה קלה, בירה ויין חופשי במהלך ארוחות הצהריים והערב
 • עמדת קפה, תה ומים חופשי לשימושכם לאורך כל היום
 • קפה ועוגה אחר הצהריים
 • ארוחת צהריים בבית משפחה סרבית עם טעימות מהמטבח המקומי
 • מופע פולקלור מקומי בבלגרד
 • אוזניות שמע בסיורים שיבוצעו בימי השייט.
 • תוכנית סיורים עשירה ללא אופציות כולל כניסות לכל האתרים באוטובוס פרטי
 • מדריך ישראלי מומחה לאזור מצוות המומחים של גורדון טורס
 • כל המיסים וההיטלים
 • תשר לנותני השירות בספינה

מחיר לא כולל:

 • ביטוח בריאות
 • הוצאות אישיות
 • תשר למדריך הישראל

פרטי טיסה:

 • טיסת אלעל LY573 הלוך לבוקרשט יוצאת בשעה 07:00 ונוחתת בשעה 09:40
 • טיסת אלעל LY364 יוצאת מוינה בשעה 21:35 ונוחתת בשעה 02:00 למחרת

מחיר הטיסות התואמות לשיט זה הינם 300 אירו. ניתן לרכוש טיול שיט או חבילת שיט + טיסות. המחירים המופיעים בטבלאות המחירים כוללים את ה 300 אירו.

דגשים:

 • טיולי השייט מתאימים לאורחים המסוגלים לטייל ברגל באופן עצמאי. יש לקחת בחשבון שכל יום יוצאים מהספינה לטיול רגלי עד הצהריים. לעיתים יש ללכת כ 10 דק' מהמעגן לעיר הקרובה. בערים עצמן תיתכן מדרכה עם אבנים ולכן לא ניתן יהיה להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים.
 • במהלך השייט ייתכנו שינויים בתוכנית הטיול ובמקומות העגינה כתוצאה משינוי בגובה המים בנהר, תנאי מזג האוויר או להחלטת חברת השייט.
 • התוכנית ניתנת לשינוי לשיקול דעתו של המלווה הישראלי ובהחלטתו בלבד בשטח.
 • גורדון טורס רשאית להחליף את הטיסות המוצעות לשייט במידת הצורך.
התשלום ייעשה במזומן/העברה בנקאית/ כרטיס אשראי בתשלום אחד. אם ברצונך לשלם את התשלום כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום, והכל בהתאם להוראות הדין. אם ברצונך לשלם עבור העסקה במטבע ישראלי ביותר מתשלום אחד באמצעות כרטיס אשראי , יתווסף למחיר העסקה במזומן תשלום נוסף בגובה 2% ממחיר העסקה. יובהר, כי גורדון טורס מקבלת תשלום בכרטיסי אשראי מסוג ויזה/ישראכרט בלבד. אם ברצונך לשלם בכרטיס אשראי ובמספר תשלומים כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום.

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי


תנאי תשלום

מדריכים

לקוחות מספרים על שייט נהרות אל מזרח הדנובה

 • גורדון טורס - הטיול של מרים נגור

  "ביבשת אירופה סובב לו נחל הדנובה, אחד מגדולי נחליו. בינות לעשר ארצותיה מעניק הוא להם את אוצרו.

  על אדוות המים השקטים, כתמי הירוק האין סופיים, וריצוד השמש המזהירים, שייטנו...

  למכתב המלא »

  מרים נגור
  יוני 2017

גלריית תמונות