טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

  • מפלי ויקטוריה, זימבבואה
  • קו הרקיע של סינגפור
  • מקדש לונגשאן, טאיפיי טיוואן
  • שוק הגברות (Ladies' Market) בשכונת צים שא צוי, הונג קונג
  • דייג קמבודי פורש רשתו על המקונג
  • ג'ירפות בפארק מטוסודונה

Gordon Private

לשוט רחוק עוד יותר...

מותג היוקרה שלנו Gordon Private עולה מדרגה!

לפני שש שנים, כשבנינו אותו, הרגשנו שהגיע הזמן לרענן, לפתח יעדים חדשים, לא שגרתיים. הלקוחות הוותיקים שלנו עשו סימנים שהם מוכנים לטיולים שייקחו אותם רחוק יותר, אקזוטי יותר, גדול יותר, אל עומק התרבויות ונופי הקסם של העולם. עכשיו, בתום עבודת הכנה ממושכת, מחקר מעמיק, איתור נותני השירות והמדריכים הטובים ביותר בתחום, אני שמחה להגיש לכם את מסלולי השייט החדשים של Gordon Private.

טיולי השייט האלה מכסים מגוון מרגש של יעדים. חיברנו ארצות, עמים, תרבויות ונהרות עצומים בפינות האקזוטיות והמרתקות ביותר בעולם. יצרנו אותם עבור מטיילים שכבר טעמו לא מעט מהעולם, אלה שבוחרים להעמיק ולחוות אותו בדרך אחרת, שרוצים להתקרב, ללמוד, להבין וליהנות מהמפגש; דרך שתוכננה, נבנתה ומתופעלת על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בכל תחום של המסע.

איפה

במקומות הכי מעניינים בעולם. שייט ספארי-בוטיק במעלה נהר הזמבזי באפריקה מציע היכרות יוצאת דופן עם אפריקה; מסלולי שייט חדשים במזרח הרחוק מחברים בין השווקים של הונג קונג, המטבח ושווקי האוכל של טאיוואן, השקיעות הנפלאות והכפרים הצפים של האלונג ביי בווייטנאם ושכיות החמדה של מקדשי אנגקור וואט בקמבודיה; ועוד טיולי שייט חדשים מופלאים במזרח - בהודו,  בלאוס, ביפן, בהם שייט שמחבר בין סין, הפיליפינים, טאיוואן, יפן ודרום קוריאה.

איך

אנחנו עושים את זה עם דור חדש של ספינות-נהר ואוניות קרוזים – מלונות בוטיק צפים שהם המילה האחרונה בעיצוב, נוחות ושירות. הם מנגישים לנוסע שלהם את ציוני הדרך היפים והמעניינים ביותר של המסלול בשייט נינוח, בלי לוותר על נוחות מערבית ועל שירות ואירוח בסטנדרד הגבוה ביותר.

עם מי

מעל 40 שנה שאנחנו על המפה. 40 שנה של בניית מסלולים, של תפעול ספינות בערוצי השייט הקטנים והגדולים, של עשייה אינטנסיבית בכל תחומי האופרציה, 40 שנה של יצירת קשרים חובקי עולם. לאורך הדרך גיבשנו לנו צוות מקצועי שיודע לתכנן טיול ולתפעל אופרציה באופן מושלם, שחשוב לו לספק ללקוח חוויה מושלמת. הרגשנו שאנחנו מוכנים לאתגר הבא וזה מה שעשינו כאן.

עם מי אתה נוסע זה גם מי שמדריך אותך לאורך הדרך. מניסיוני זהו אחד המרכיבים המכריעים בכל טיול – מי האנשים שיודעים לקרב אותך אל פענוח המראות, אל התושבים ואל התכנים שאתה פוגש בדרך, שעושים את זה בנועם ושמים לב לפרטים הקטנים. לכן השקענו תשומת לב מיוחדת בסעיף הזה של המסע. בחרנו את מיטב המדריכים של הענף. קודם כל הם משלנו – כולם דוברי עברית. הם מכירים היטב את היעדים, מנוסים בשילוב המיוחד של טיולי קרוז וטיולי שייט אקזוטיים. יש להם ידע מעמיק שמעשיר את הנוסע בשטח ובהרצאות מרחיבות אופקים הנוגעות להיסטוריה ולתרבות המקומית של יעדי המסלול. לא פחות חשוב – הם אנשים נחמדים, איכפתיים, שרואים את צרכיו של הנוסע שלהם ודואגים שיהיה לו לא רק מעניין אלא גם נוח ונעים.

שירות VIP בנמל התעופה

טיולי היוקרה החדשים של Gordon Private לוקחים אתכם רחוק יותר מהרגע הראשון של הטיול. מרגע כניסתכם לשדה התעופה יש לכם שירות VIP  מפנק: ליווי צמוד שידאג לקצר עבורכם את הדרך בכל שלבי המעבר בשדה – שליחת מזוודות, ביקורת דרכונים, ובקיצור ליווי עד לדיוטי פרי. ועוד פינוק מאיתנו בקטנה שי ערכת טיסה עם כרית וכיסוי עיניים לשינה בטיסה.

זהו. הפרק החדש של Gordon Private לרשותכם. אני מזמינה אתכם לדרך אחרת, חדשה, מסעירה ובלתי שגרתית, לחוות את העולם, אל חופשת החלומות החדשה שלכם.

 

נסיעה טובה!

שירי גורדון,
מנכ"ל גורדון טורס
shiri gordon signature
שירי גורדון