טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

קרוז להונג קונג, ניו זילנד ואוסטרליה

הינך נמצא כאן

קרוז להונג קונג, ניו זילנד ואוסטרליהHong Kong, Australia & New Zealand Cruise

מהונג קונג לסידני, עם מדריך ישראלי מומחה לאזור
22 ימים, מהם 12 ימי שייט / 11 לילות שייט

חברת השייט:
Princess Cruises

זהו טיול מגוון, עשיר ומרתק. נתחיל בהונג קונג, העיר הקוסמופוליטית התוססת. נמשיך, בטיסה, לאוקלנד שבניו זילנד. אחרי שנטייל באי הצפוני נעלה לספינת הפאר Diamond Princess, לטייל באי הדרומי, הפראי יותר. בכל העולם יצא שמה של ניו זילנד (New Zealand) כאחד המקומות היפים ביותר על פני כדור הארץ, גן עדן עלי אדמות. מוניטין מוצדק, בהתחשב בפסיפס הנופים היפהפה והמגוון להפליא שעל פניה - יערות גשם קדומים וסבוכים, הרי געש פעילים ונישאים, פסגות עטורות שלג, מים צלולים-תכולים בין פיורדים מרהיבים, גייזרים מתפרצים ובריכות בוץ מבעבע, מצוקים היורדים אל האוקיינוס ועוד. אחרי שנטעם משני האיים של ניו זילנד נפליג לטסמניה, האי השוכן מדרום לאוסטרליה ובו צמחייה ובעלי חיים ייחודיים. משם נפליג למלבורן ולסידני שבאוסטרליה, נטייל ונכיר אותן ואת סביבתן. 

 • הטיול יוצא בשיתוף פעולה עם חברת מסעות.
 • הנחות עד 400 $ למזמינים מוקדם.

מסלול הטיול

 • יום1

  תל אביב - הונג קונג

  ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונמריא בטיסת לילה ישירה להונג קונג.

 • יום2

  הונג קונג (Hong Kong)

  פירוש השם הונג קונג הוא "הנמל הריחני". שם זה ניתן לעיר כיוון שמהנמל שלה יצאו בעבר עצים ריחניים. הונג קונג מהווה מפגש תרבותי בין תרבות המערב, מהימים שהייתה מושבה של האימפריה הבריטית, לבין התרבות הסינית. לאחר הנחיתה, בשעות הצהריים, נצא לסיור פנורמי בעיר. ארוחת ערב ולינה בהונג קונג.

 • יום3

  הונג קונג - אוקלנד

  לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום סיור בעיר. עלה לפסגת ויקטוריה המפורסמת בקרונית עתיקה, ממנה נוכל להשקיף על הנוף המדהים של האי הונג קונג, ונטייל במסלול שלראשה. נטייל ברחובות רובע קאולון ונספוג את האווירה הבינלאומית השוררת באי הקטנטן הזה. בערב נמריא בטיסה ישירה לאוקלנד, ניו זילנד.

 • יום4

  אוקלנד

  עם נחיתתנו בצהריים באוקלנד, נצא לסיור באתרי העיר. נתחיל בעולם התת ימי קלי טרלטון (Kelly Tarlton) המכיל אקווריום יפה, בו צועדים במנהרת זכוכית כאשר המים והדגים נמצאים מעל, מתחת ומכל הצדדים שלנו. י גם תצוגה יפה של הדמית מסע לאנטארקטיקה ברכב, בשילוב עם אקווריום של פינגווינים מלכותיים וחדרי תצוגה נוספים המתארים את חיי חוקרי הקוטב הדרומי. נמשיך למוזיאון אוקלנד, המכיל תצוגות מרהיבות של תרבות המאורים, תושביה המקוריים של ניו-זילנד, בעלי החיים באיים, ההיסטוריה המלחמתית ואף פינה קטנה המוקדשת להנצחת השואה. נבקר בגבעת עדן (Eden) (הר געש לשעבר), ממנה נשקף נוף מרהיב של אוקלנד ומפרציה. נמשיך בשייט במעבורת לדבנפורט (Devonport) - עיירה נחמדה ומעניינת מעבר למפרץ של אוקלנד המלאה מסעדות, חנויות ספרים, גלריות, שחפים ותיירים. כמו כן, נבקר בגן הוורדים ובעוד אתרים ככל שזמננו וכוחנו יאפשרו לנו. לינה באוקלנד.

 • יום5

  אוקלנד - חוף פיהא - שמורת הסולה

  היום נתחיל את סיורנו באזור היערות שממערב לאוקלנד. בדרכנו לשמורת וויטקרה, נגיע למרכז המבקרים באטראקי ונעשה טיול רגלי קצר ביער העבות. נצפה בשלל סוגי העצים והנופים סביב. נמשיך אל חוף פיהא, הידוע ברחבי העולם בזכות אתרי הגלישה, המצוקים הוולקניים והחול השחור שלו. נטייל בחוף רחב הידיים ונצפה על סלע "ראש האריה". משם נמשיך אל חוף מוריוואי ובו נטייל אל מושבת הקינון של ציפורי הגאנט (סולה מצוייה). עופות הסולה הבוגרים נמצאים באזור למשך מספר חודשים לצורך קנון ורביה ואחר כך עוזבים את המקום למרחקים, כדי לחזור בשנה הבאה. גוזליהם לעומת זאת, ממריאים למסע ארוך לאוסטרליה לבלות את שנות "ילדותם" ביבשת הרחוקה על מנת לחזור אחר כך לאותו מקום ולהקים קן ומשפחה משלהם. הצפייה בעופות היא ממרחק של מטרים ספורים והיא חוויה מרהיבה ומרתקת. לינה באוקלנד.

 • יום6

  אוקלנד - תחילת השייט

  הבוקר נשלים את סיורנו באתריה השונים של אוקלנד, ולקראת אחר הצהריים נצא לכיוון הנמל לתחילת השייט בספינת הפאר Diamond Princess. לינה וארוחת ערב בספינה.

 • יום7

  טאורנגה - רוטורואה

  עם בוקר נצא לדרכנו לרוטורואה. נתחיל בביקור בעיירה טאופו היושבת לגדותיו של האגם הגדול בניו-זילנד (606 קמ"ר). ליד העיירה נמצאים מפלי הוקה (Huka) על נהר וואיקאט (Waikato). מי הטורקיז נופלים מגובה נמוך אך בעצמה ובכמות אדירה המעוררים קנאה. נמשיך צפונה, ונצפה בתחנת הכוח הגיאו-תרמית בה מנצלים את הקיטור המצוי בבטן האדמה להנעת הטורבינות המייצרות חשמל. נתרשם מהאדים הפורצים מהאדמה, מכל פינה במתחם הגדול המרושת בצינורות רבים, והמזכיר תמונות מסרט בדיוני. משם ניסע לעמק ויימאנגו (Waimangu) הגעשי, לשמורת הטבע בה נערוך טיול רגלי ונוכל להתרשם מהצורות השונות של התפרצויות אדים ומים מבטן האדמה ומתוצאותיהם. נגיע לרוטורואה, "בירת" הגייזרים (השם "גייזר" מקורו באתר באיסלנד בשם זה בו מצוי גייזר מפורסם). נתחיל בסיור באתריה השונים של רוטורואה וסביבתה, ארץ הפלאות של הגייזרים המתפרצים, ברכות הבוץ המבעבעות, המעיינות הלוהטים הזורמים ברתחה ושפע אדי הקיטור הפורצים מאלפי נקבות ונקרות. נבקר בטה פוייה (Te Puia) מרכז תרבות ופולקלור מאורים, מרכז לימוד אמנות הגילוף בעץ ובאבן ואוסף עבודות אומנות מאורית עשירה בצד מסלולי הליכה בסביבה געשית טבעית . נשוב לארוחת ערב ולינה בספינה.

 • יום8

  יום שייט

  היום נהנה מיום מנוחה על הספינה בזמן הפלגה. נוכל ליהנות מזמן חופשי בפעילויות הספינה השונות, מהקזינו, ממופעים שונים, מגוון מסעדות השף שעל הסיפון, מפעילויות הספורט השונות כולל אירובי וחדר כושר. בנוסף, נשמע הרצאות מפי המדריך הישראלי בנושאים שונים.

 • יום9

  אקרואה - כרייסטצ'רץ'

  אקרואה ממוקמת בלבו של הר געש עתיק, עשירה במפרצים יפים, מבנים היסטוריים מהתקופה הקולוניאלית הצרפתית והבריטית ואפילו מאכלסת את מושבת הפינגווינים הגדולה ביבשת, זהו גם ביתו של הדולפין הנדיר והקטן ביותר. נבקר גם בעיר כרייסטצ'רץ', הגדולה באי הדרומי והשנייה במדינה, בירת מחוז קנטרברי. העיר מלאה בפארקים ציבוריים, בגנים, פרחים וחצרות מטופחות. נסייר באתריה, בהם הגנים הבוטניים, מוזיאון קנטרברי (Canterbury) העשיר והמעניין ומרכז האומניות. נבקר במרכז לחקר אנטארקטיקה בו נוכל ללמוד על חקר אזור הקוטב הדרומי, ונוכל לחוות רוחות וטמפרטורות נמוכות מאפס ונסיעה במזחלת שלג. נשוב לארוחת ערב ולינה בספינה.

 • יום10

  דניידין (Dunedin) , שמורת האלבטרוסים

  עם בוקר, נערוך סיור קצר בעיר הנמצאת במזרח חצי האי אוטגו (Otago) שנוסדה ע"י מהגרים סקוטיים, שקראו לה בשמה הסקוטי של בירת סקוטלנד, אדינבורו (בסקוטית Dùn Èideann). ניסע לבקר בשמורת האלבטרוסים המלכותיים בצפון חצי האי אוטגו. האלבטרוס המלכותי הוא העוף (המסוגל לעוף) בעל מוטת הכנפיים הגדולה ביותר (למעלה מ-3.5 מ'), והוא מבלה את רוב חייו במעוף סביב החלק הדרומי של כדור הארץ. על היבשה הוא נמצא רק לצרכי קנון ורבייה והמקום היחידי בו הוא מקנן בניו זילנד הוא בחצי האי אוטגו. נשוב לדניידין ונראה את הרחוב התלול ביותר בעולם, רח' בולדווין, את תחנת הרכבת המפוארת, את אזור האוניברסיטה ועוד. נשוב לארוחת ערב ולינה בספינה.

 • יום11

  שייט בפארק הלאומי פיורדלנד

  היום נשוט לאורך הפיורדים המפורסמים בניו זילנד, בינות צוקים נישאים: מילפורד סאונד (Milford sound), דאסקי סאונד (Dusky Sound)ודאוטפול סאונד (Doubtful Sound). בדרך נעצור לתצפית לעבר ההרים המושלגים.

 • יום12

  שייט לטסמניה

  היום נהנה מיום מנוחה על הספינה בזמן הפלגה.

 • יום13

  שייט לטסמניה

  המשך השייט לאי טסמניה.

 • יום14

  הובארט (טסמניה)

  עם בוקר נצא לסיור בהובארט, בירת מדינת טסמניה שבאוסטרליה. זוהי העיר השנייה שנוסדה באוסטרליה (אחרי סידני), בשנת 1803. העיר נבנתה לאורך המפרץ בצלו של הר וולינגטון. נערוך סיור פנורמי בעיר ונעלה להר וולינגטון לתצפית יפה על המפרץ. אחר מכן נבקר במוזיאון MONA לאמנות ישנה וחדשה. נשוב לנמל הובארט בשייט במעבורת המהירה במיוחד MR-1 ונהנה מנופים מרשימים. לינה וארוחת ערב בספינה.

 • יום15

  שייט אל מלבורן

  היום נהנה מיום מנוחה על הספינה בזמן הפלגה למלבורן. בנוסף, נשמע הרצאה מפי המדריך הישראלי בנושאים שונים.

 • יום16

  מלבורן

  בבוקר נצא לסיור באתריה השונים של מלבורן, העיר המשלבת בניה ויקטוריאנית עם גורדי שחקים מודרניים. נתחיל בתצפית פנורמית ממגדל אאוריקה (Eureka) מהקומה ה-88, בגובה של כמעט 300 מ' מעל פני השטח. נמשיך לביקור בביתו של קפטן קוק (יורד הים, אולי הגדול מכולם, שהציב את דגל בריטניה במחצית העולם) שהועבר לכאן אבן אחר אבן מאנגליה, ונבנה מחדש בפארק פיצרוי (Fitzroy). נבקר באתר ההנצחה הגדול, המרשים והמכובד לחללי אוסטרליה במלחמותיה השונות. נמשיך לגנים הבוטניים המלכותיים שהם מן היפים והמעניינים עולם, ונקנח בשוק ויקטוריה (אחד ממאות האתרים והרחובות בטיולנו הקרויים על שם המלכה נמוכת הקומה, ששלטה כמעט בחצי עולם בזמנה, במשך 64 שנה), בו נוכל לקנות כובעים אוסטרליים אמיתיים בזול (יחסית). נשוב לארוחת ערב ולינה בספינה.

 • יום17

  שייט אל סידני

  נפליג במעלה החוף המזרחי של אוסטרליה אל סידני התוססת.

 • יום18

  סידני

  היום נעגון בשעות הבוקר בסידני, בירת מחוז סאות' וולס באוסטרליה. סידני נחשבת בעיני רבים לעיר היפה ביותר בעולם. העיר התוססת ומלאת החיים והפעילות, בת 4 מיליון התושבים, מציעה לאורחיה מגוון גדול של אפשרויות ביקור ובילוי. נקדיש את היום ואת יום המחרת לביקורים בעיר ובסביבתה. בין השאר נבקר בנמל דרלינג (Darling Harbor) אחד ממוקדי הבילוי בעיר, בו הפכו את נמל ישן למרכז בילוי ובידור מודרני המושך אליו בשעות הערב אלפי אנשים. נעבור גם בצ'יינה טאון, באזור הרוקס (Rocks), בחוף בונדיי (Bondi), בהייד פארק ועוד, ככל שהזמן והכוח יאפשרו. בערבים נצא לסיור רגלי בעיר ובמוקדי הבילוי. לינה בסידני.

 • יום19

  ההרים הכחולים (Blue Mountains) סידני

  בבוקר נצא ליום סיור שלם בהרים הכחולים. האזור נקרא כך בגלל האד הכחלחל העוטף מרחוק את הנוף ההררי ומקורו באתר המופרש מעלי האקליפטוס. זהו אזור מיוער ובו קניונים עמוקים, מצוקי ענק, מפלי מים, תצורות נוף ייחודיות ומגוון עשיר של צמחיה ובעלי חיים, שבזכותם זכה האזור להכרה כאתר מורשת עולמית. נבקר בעיירה קטומבה (Katoomba), וככל שנוכל, בחלק מנקודות התצפית, המפלים ומשעולי ההליכה שבדרכנו. נראה בין השאר את מבני הסלע הקרויים שלוש האחיות, מפלי וונטוורת' (Wentworth) בעמק ג'אמיסון (Jamison) ועוד. ניסע ברכבת וברכבל למעמקי הקניון, נתרשם מנופים מרהיבים ונטייל במשעולי היער. ארוחת צהרים כלולה. עם ערב נחזור לסידני לביקור בפארק האולימפי. לינה בסידני.

 • יום20

  סידני

  היום נעלה למגדל סידני לתצפית מרהיבה על העיר וסביבתה, ונוכל לצפות גם בסרט והדמיות שונות על אזורים ואתרי תיירות באוסטרליה. נשוט במפרץ ונוכל לחזות מכוון הים בגשר הנמל (המכונה "מתלה המעילים הישן") המפורסם ובבניין האופרה המרהיב והייחודי בעולם בסגנונו. לינה בסידני.

 • יום21

  סידני – תל אביב

  בבוקר נשלים את הביקורים באתרים שלא הספקנו לבקרם בימים הקודמים, ובשעות הצהריים נצא לכיוון שדה התעופה, לקראת טיסתנו ארצה דרך יעד ביניים.

 • יום22

  תל אביב

  אנו ננחת בתל אביב, לאחר חניית ביניים קצרה באירופה, בשעות הבוקר.

* המסלול מוצע בשיתוף חברת מסעות * המסלול מתאר את אתרי הביקור והבילוי, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינויים בסדרי הביקורים, ארוחות והלינות.

תאריכי יציאה ומחירים

לפרטים ומחירים אנא פנו ליועצי השייט שלנו: 03-7659000

מה כלול במחיר?

המחיר כולל

- טיסות בינלאומיות בחברת קתאי פסיפיק.
- 12 לילות שייט בספינת הפאר Diamond Princess
- לינה בחדרים פנימיים מקטגוריה ID בקומות 9,10,11 (ניתן לשדרג לחדר עם חלון או מרפסת).
- כלכלה בימי השייט: פנסיון מלא (חשוב לציין שבימים שיוצאים לסיורי עיר לא תינתן ארוחה בחוף אלא כשנחזור לאונייה בערב)
- כלכלה בימי סיורי החוף: חצי פנסיון
- מדריך ישראלי מקצועי ומנוסה מצוות מסעות המלווה את הקבוצה לאורך כל השייט וימי הסיור.
- כניסה לאתרים וסיורים כפי שמופיע בתוכנית
- לינה בבתי מלון ברמת 4* על בסיס חצי פנסיון
- 3 לילות לינה בסידני
- 2 לילות לינה באוקלנד
- לילה לינה בהונג קונג
- ויזה לאוסטרליה כולל שירות שליחים עד בית הלקוח.
- אוטובוס תיירים נוח וממוזג בכל עגינה 
- שימוש חופשי במתקני האונייה כמו בריכת שחייה, מיטות שיזוף, חדר כושר, שיעורי אירובי ,ג'קוזי, מועדון לילה ועוד.
- מפגש קבוצה במלון בת"א - טרם היציאה מהארץ
- טיפים לנותני השירות (סבלים, מלצרים, מדריכים מקומיים) לאורך כל הטיול
- שירות עד הבית עם שליחים
- מוקד 24/7 של אמסלם טורס
- ערכות שמע לכל נוסע

המחיר אינו כולל

- הוצאות אישיות
- ביטוח בריאות ומטען
- שירותים אישיים כגון: טיפולי יופי, עיסויים, שירותי כביסה, שיחות טלפון, קניות בחנויות.
- משקאות קלים וחריפים בבר,במסעדות ובמזנון. (ניתן לרכוש חבילות שתייה מותאמות באוניה).
- אינטרנט- ניתן לרכוש חבילה מותאמת באוניה.

המחירים הינם ב-$ לאדם בתא זוגי


מדריכים

 • צביקה פולק

  צביקה פולק

   

  מדריך טיולים מגוונים במשך שנים רבות, ארצות הברית וקנדה, מערב ומרכז אירופה.

  גרמניה, שוויץ, פורטוגל, איטליה, גאורגיה, צרפת, הולנד, הונגריה וצ׳כיה.

  מרצה לתקשורת, עיצוב וצילום, בימוי ועריכה במכללות בארץ.

  בוגר החוג לקולנוע והחוג למדע המדינה באוניברסיטת תל-אביב.

  בעל חברה להפקת סרטי תדמית וסרטי תעודה.

  בעבר, נציג הסוכנות היהודית בארצות הברית.

  צביקה פולק מדריכ/ה בטיולים הבאים:
  שייט מאורגן לאורך נהר הסיין, רומנטיקה על הריין והמוזל , נפלאות הריין - מודרך בעברית

 • עופר גולדשטיין

  עופר גולדשטיין

  יועץ תיירות,ומרצה ליעדי עולם ותרבויות עולם בביה"ס לתיירות של אוניברסיטת חיפה

  גאוגרף וחוקר תרבויות עולם ודתות מונוטואיסטיות עם התמחות בנצרות

  מורה דרך בישראל,ומדריך טיולים לאירופה ,צפון מרכז ודרום אמריקה,ויעדי אסיה נבחרים

  עוסק בתחומי התיירות וההדרכה 37 שנה,ומשלב במהלך הטיולים התמקדויות בנושאי גאוגרפיה

  אנתרופולוגיה,הסטוריה של המרחב,ארכיטקטורה ואקטואליה של האזור

  מומחה בשיט נהרות – ריין דנובה צרפת רוסיה ועוד

  עופר גולדשטיין מדריכ/ה בטיולים הבאים:
  שייט מאורגן: נובמבר הרומנטי על גדות הריין, פורטוגל ושייט על נהר הזהב, הדואורו

 • מיקי בנדרלי

  מיקי בנדרלי

  מיקי בנדרלי, יליד חיפה 1958, עסק בתחום הביטחון בארץ ובחו"ל עד שנת 1997.

  לאחר מכן עשה קורס מלווי קבוצות והוא מדריך במשרה מלאה כ-18 שנה.

  מיקי מדריך בגרמניה, הולנד, בלגיה, צרפת (פאריז, חבל האלזס), איטליה, סלובניה קרואטיה, אוסטריה, צ'כיה, הונגריה, אנגליה, רוסיה (מוסקה, סט. פטרסבורג), סקנדינביה, שוויץ (האזור הגרמני). סין, תאילנד, ארגנטינה, ברזיל (חלקי).

  כמו כן מיקי דובר עברית, אנגלית וגרמנית.

  מיקי בנדרלי מדריכ/ה בטיולים הבאים:
  נפלאות הריין - מודרך בעברית, שייט מאורגן: נובמבר הרומנטי על גדות הריין, מסע שייט מרתק על נהר הוולגה ממוסקבה לסנט פטרסבורג, הדנובה הקלאסית, טבע נוף והרים

 • כנרת תמיר

  כנרת תמיר

  כנרת תמיר בעלת תואר שני בהתנהגות ארגונית מביה"ס למנהל עסקים באוניברסיטת ת"א. לומדת לתואר שלישי בחוג לגיאוגרפיה ולימודי סביבה באוניברסיטת חיפה. בעבר ניהלה מרכז יום שיקומי והוסטל לבעלי צרכים מיוחדים וכיום עוסקת בגישור ובפיתוח קהילתי וארגוני. כנרת חובבת אומנות והיסטוריה, מלמדת במכללות ובארגונים שונים ומדריכה למגוון יעדים באירופה.

 • יותם רגב

  יותם רגב

  יותם רגב, איש חינוך והדרכה הדריך שנים רבות בחברה להגנת הטבע ובשנים האחרונות כיהן כראש היחידה להשתלמויות מערכת הביטחון במכון למורשת בן-גוריון.

  מטייל ומדריך שנים רבות בחלקיה השונים של שווייץ ומתמחה במדינה זו.

 • יובל שמיר

  יובל שמיר

  יובל שמיר, יליד ותושב תל אביב-יפו. עסק בתחום הניהול, השיווק והפרסום.

  בעל תואר ראשון מהטכניון בהנדסת תעשיה וניהול. תואר שני במנהל עסקים מאונ' תל אביב. בעבר, מבעלי משרד הפרסום וינברג-קרסו-שמיר. עד לאחרונה מנכ"ל התזמורת הקאמרית הישראלית.

  יובל מדריך באוסטריה, גרמניה, צרפת (פריז ואלזס), צ'כיה, הונגריה וסלובקיה, צפון איטליה, טוסקנה, דרום איטליה (פוליה), פינלנד (לפלנד) ולסין .

  מלבד עברית, יובל דובר אנגלית, צרפתית וגרמנית.

  יובל שמיר מדריכ/ה בטיולים הבאים:
  שייט נהרות אל מזרח הדנובה , שייט מאורגן: נובמבר הרומנטי על גדות הריין, נפלאות הריין - מודרך בעברית

 • חיים הרטוב

  חיים הרטוב

  יליד חיפה, בוגר לימודי הנדסת תעשיה וניהול בטכניון. בוגר קורס מדריכי טיולים בארץ ובחו"ל משנת 1980. בוגר קורס סוכני נסיעות ומומחי נסיעות בעולם משנת 1985.

  יועץ תיירות בכיר במועדון ממסי משנת 1989 ביעדים רבים בעולם. 

  מדריך למדינות: ספרד והאיים הקנריים, גרמניה, הולנד, צרפת, פורטוגל, שווייץ, איטליה, סיציליה, הונגריה, צ'כיה, סלובניה, קרואטיה, רוסיה, אוסטריה, ספרד, ארה"ב כולל איי הוואי, קנדה, האיים הקריביים, איי הבאהמה, תאילנד, סין, סינגפור, והונג קונג

  קובה קוסטה ריקה ופנמה, יפן,דרום אמריקה

  חיים הרטוב מדריכ/ה בטיולים הבאים:
  שייט מאורגן באיים הקנריים, כולל מרוקו וספרד

 • דליה ברזלי

  דליה ברזלי

  דליה היא מורה לאמנות, מדריכה במוזאונים ומאמנת אישית.

  את השכלתה בהדרכה רכשה בהולנד לפני 16 שנה, שם היא מתגוררת מאז שנת 1989.

   דליה משלבת בהדרכה את כל הכישורים והמיומנויות שרכשה במרוצת השנים, דבר ההופך את הטיולים בהדרכתה לצבעוניים ומעניינים יותר.

  היעדים בהם דליה מתמחה הם: הולנד,בלגיה, גרמניה, אוסטריה, איטליה, צרפת, תאילנד ועוד.

 • ד"ר שלמה צדקיהו

  ד"ר שלמה צדקיהו

  מדריך ומלווה קבוצות שנים רבות, ביעדים שונים בעולם ובעיקר באירופה, מרוסיה במזרח ועד ספרד במערב.

  בעיסוקיו האחרים הוא מרצה לחינוך חברתי, לאקלים כיתה ולתרבות הפנאי, פרסם ספרים ומאמרים בנושאים אלה.

  שלמה עוסק גם בציור ובצילום, ועבודותיו הוצגו בתערוכות בארץ ובחו"ל. צילומים שלו ממסלולי השייט שלנו מופיעים במגזין "טבע הדברים".

   

  ד"ר שלמה צדקיהו מדריכ/ה בטיולים הבאים:
  נפלאות הריין - מודרך בעברית, מסע שייט מרתק על נהר הוולגה ממוסקבה לסנט פטרסבורג, הדנובה הקלאסית, טבע נוף והרים, הקלאסיקה של דרום צרפת - שייט על הרון והסון

 • ד"ר מירה שבתאי

  ד"ר מירה שבתאי

   

  חוקרת תרבות וקולנוע

  מדריכת טיולים מ2006,  תחום התמחות - אירופה ודנובה

  ומדריכה מוסמכת לפולין ע"י "יד ושם" ומשרד החינוך.

  בוגרת אונ' תל אביב, תסריטאות והוראת הקולנוע 

  MA התמחות בקולנוע אירופאי

  Phd חוקרת סרטי שואה

 • ד"ר אפי זיו

  ד"ר אפי זיו

  בעל תואר ראשון ביחסים בין-לאומיים מהאוניברסיטה העברית, תואר ראשון ושני בתולדות האמנות מאוניברסיטת תל אביב ודוקטורט בגנאלוגיה של דמויות המיתולוגיה היוונית מאוניברסיטת American Coastline בלואיזיאנה, ארצות הברית.

  סופר, מרצה לאמנות זה 25 שנה באקדמיה , במוזיאונים ומוסדות תרבות רבים ושונים.

  ארבעת הספרים שכתב : "מיתולוגיה עכשיו", "משחקי האלים",  "סודות אלי האולימפוס", ו"הצופן הנוצרי באמנות", זכו לביקורות נלהבות ומהווים בתחומם ציון דרך חשוב בהעמקת הידע של כל שוחר אומנות 
  בעל ניסיון עשיר בתכנון וביצוע טיולי אמנות ותרבות באירופה, עם דגש על קבוצות פרטיות סגורות של משפחה, חברים וחברות עסקיות.