טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

שלושת הנהרות

הינך נמצא כאן

שלושת הנהרות

מפרנקפורט לפאסאו בליווי מדריך ישראלי מומחה לאזור
8 לילות שייט / 9 ימי טיול

על סיפון:
*5 NICKO SPIRIT / *5 NICKO SPIRIT

חברת השייט:
nicko cruises

המסלול מתקיים בשני מסלולים - פרנקפורט לפאסאו ופאסאו לפרנקפורט

מסלול שייט מרתק זה יאפשר ליהנות מהנופים המרהיבים, האוכל והתרבות בשלושה נתיבי מים מעניינים בגרמניה: נהר המיין, תעלת המיין-דנובה ונהר הדנובה עצמו. נבקר בערים עשירות בהסטוריה כמו רגנסבורג ונירנברג, ובעיירות וכפרים ציוריים כוורטהיים ובמברג. נפליג בספינה מקסימה, נוחה ומאובזרת, עם תאים מרווחים וחלונות ענק המאפשרים ליהנות מנופי הנהר באופן מלא, כמו גם מארוחות מפנקות מעשה ידיו של שף הספינה. נפליג בנופים שכמו נלקחו מסיפורי אגדות, בתנאי פאר הולמים.

הטיול ילווה על ידי מדריכים מומחים לאזור.

מסלול הטיול

 • יום1

  נוחתים בפרנקפורט

  לאחר הנחיתה בפרנקפורט נגיע לעיר. נצא לסיור רכוב הכולל עצירה באופרה וממנה לברלינרשטראסה. נסייר במרכז ההיסטורי ונהנה מזמן חופשי להפסקת צהריים ולקניות במדרחוב הנוצץ של פרנקפורט. לקראת אחר הצהריים נפגוש את ספינתנו העוגנת בעיר. נתמקם בחדרים. זמן למנוחה ולאחריה ניפגש לארוחת ערב עם צוות הספינה. הלילה נפליג לויסבאדן.

 • יום2

  ויסבאדן

  הבוקר נטייל בוויסבאדן - עיירת מרפא יפייפיה. סביב העיירה ומתחתיה מבעבעים 27 מעיינות תרמאלים והיא מהווה מקום עלייה לרגל לאלו שרוצים להרפא ולאלו שרוצים לשתות מ" מעיין הנעורים"... נקדיש את הבוקר לסיור בעיר. נתחיל בכיכר העיר העתיקה בו נמצא גם בית העירייה והשוק ונמשיך לרחוב הראשי עד הפארק היפייפה ונבקר בגניו. נחזור לצהריים בספינה במהלכה נפליג במעלה המיין לוורטהיים.

 • יום3

  וורטהיים

  בשעות אחר הצהריים נצא לסיור בוורטהיים, עיירה ציורית, השוכנת במפגש בין נהרות המיין והטאובר. נבקר בכיכר השוק ההיסטורית של המקום, המשובצת גם היא בבתי הקורות הטיפוסיים לבוואריה. נחזור לקראת ערב לספינה. ארוחת ערב והמשך שייט אל עבר וירצבורג (Würzburg).

 • יום4

  וירצבורג

  היום נצא לסיור בעיר וירצבורג, הנמצאת בקצה הצפוני של "הדרך הרומנטית". נסייר במרכז העיר, ניסע לביקור במצודת מרינברג וממנה נזכה לתצפית מרהיבה על העיר והנהר. הלילה נעגון בוירצבורג.

 • יום5

  הדרך הרומנטית

  הדרך הרומנטית היא "דרך נוף" שהוכשרה כמסלול תיירות בשנות ה-50. הדרך מקשרת מספר עיירות ציוריות וטירות. בימי הביניים היה זה נתיב סחר שחיבר את מרכז גרמניה לדרומה. בשעות הבוקר נצא לסיור דרך כמה מהעיירות הקסומות. נגיע עד לרוטנבורג היפה שעל נהר הטאובר. נטייל ברחובות הציוריים ונטעם מהתוצרת המקומית. לקראת הצהריים נשוב לספינתנו כשהיא מפליגה לבמברג.

 • יום6

  במברג

  מרכזה העתיק של במברג זכה בתואר אתר מורשת עולמית של אונסק"ו בזכות מצבו השמור היטב – במברג היא מהערים הבודדות שלא הופצצו על ידי בעלות הברית במלחמת העולם. נבקר בקתדרלה ונראה את "ונציה הקטנה", כפר דייגים סמוך. בשעות אחר הצהריים נחזור לספינה, שתפליג לכיוון נירנברג על תעלת המיין-דנובה. פלא טכנולוגי והנדסי באורך 170 ק"מ, שלאחר פתיחתו הפכו כל נתיבי המים הראשיים של אירופה למחוברים זה לזה, מהים הצפוני ועד לים השחור.

 • יום7

  נירנברג

  הבוקר נתעורר בנירנברג (Nürnberg) ונצא לסיור מקיף שיוביל אותנו על פני אתריה המרכזיים של העיר, הנחשבת לאבטיפוס של הערים הימי ביניימיות בגרמניה. ההיסטוריה של העיר ארוכת שנים, והיא ידועה בעיקר עקב הקשר החזק שלה למפלגה הנאצית: בעיר נערכו הכינוסים ההמוניים של המפלגה, בעיר חוקקו חוקי הגזע המפלים נגד יהודים – ובעיר גם נערכו המשפטים לפושעי המלחמה הנאציים אחרי המלחמה. נראה את הטירה, סמלה של העיר, חומות העיר, הכנסיות המרשימות וכיכר השוק. בשעות הערב נפליג לכיוון הדנובה.

 • יום8

  רגנסבורג

  בשעות הבוקר נעגון ונצא לסיור ברגנסבורג, עיר ימי ביינמית שמורה היטב ואתר מורשת עולמית של אונסק"ו. נראה את גשר האבן העתיק החוצה את הדנובה, עליו עברו אבירי מסעות הצלב הראשונים בדרכם לארץ הקודש. את הקתדרלה הגותית ואת הפורטה-פרטוריה, שער הכניסה הרומאי העתיק שנבנה בשנת 179. נשוב לספינה לארוחת צהריים במהלכה נפליג לפאסאו.

 • יום9

  פסאו, מינכן

  הבוקר נעגון בפסאו, "עיר שלושת הנהרות". לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מהספינה
  ונצא לסיור בעיר הגרמנית המקסימה פסאו (Passau) בת ה-2500 שנה, היושבת במפגש שלושת הנהרות - הדנובה, האין והאילץ, ורבים מבתיה צבועים בצבעי פסטל נעימים. נשוטט ברחובות הציוריים ונבקר בקתדרלה המפורסמת בזכות העוגב הפעיל הגדול בעולם. אחרי סיור במרכז העתיק והרחובות הציוריים שבו, נשים פעמינו למינכן, לקראת טיסתנו הביתה.

• הטיול מוצע גם במסלול הפוך - יש לבדוק בטבלת התאריכים ומחירים • טיולי השייט מתאימים לאורחים המסוגלים לטייל ברגל באופן עצמאי. יש לקחת בחשבון שכל יום יוצאים מהספינה לטיול רגלי עד הצהריים. לעיתים יש ללכת כ 10 דק' מהמעגן לעיר הקרובה. בערים עצמן תיתכן מדרכה עם אבנים ולכן לא ניתן יהיה להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים. • במהלך השייט ייתכנו שינויים בתוכנית הטיול ובמקומות העגינה כתוצאה משינוי בגובה המים בנהר, תנאי מזג האוויר או להחלטת חברת השייט. • התוכנית ניתנת לשינוי לשיקול דעתו של המלווה הישראלי ובהחלטתו בלבד בשטח. • גורדון טורס רשאית להחליף את הטיסות המוצעות לשייט במידת הצורך. • גורדון טורס רשאית להחליף את המדריך המיועד לטיול במידת הצורך.

תאריכי יציאה ומחירים

על סיפון הספינה:
*5 nicko SPIRITלחצו לפרטים נוספים על הספינה

לחצו על התאריך המבוקש כדי לראות את המחירים

טבלת מחירי Standard - להסבר לחץ כאן

 

תאריךמסלולשירותקטגוריה Bקטגוריה A
18.05.2022פרנקפורט - פאסאוStandard        2,547        2,846
18.05.2022פרנקפורט - פאסאוStandard יחיד        3,610        4,132
26.05.2022פאסאו - פרנקפורטStandard        2,628N/A
26.05.2022פאסאו - פרנקפורטStandard יחיד        3,691N/A
17.08.2022פרנקפורט - פאסאוStandard2,754יפורסם בקרוב
17.08.2022פרנקפורט - פאסאוStandard יחיד3,818יפורסם בקרוב
25.08.2022פאסאו - פרנקפורטStandard2,642יפורסם בקרוב
25.08.2022פאסאו - פרנקפורטStandard יחיד3,705יפורסם בקרוב

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי

כל המחירים המוצגים הם מחירים החל מ-.

על סיפון הספינה:
*5 nicko SPIRITלחצו לפרטים נוספים על הספינה

טבלת מחירי FLEXI - להסבר לחץ כאן

תאריךמסלולשירותקטגוריה Bקטגוריה A
18.05.2022פרנקפורט - פאסאוFlexi        2,697        2,996
18.05.2022פרנקפורט - פאסאוFlexi יחיד        3,760        4,282
26.05.2022פאסאו - פרנקפורטFlexi        2,778N/A
26.05.2022פאסאו - פרנקפורטFlexi יחיד        3,841N/A
17.08.2022פרנקפורט - פאסאוFlexi2,904יפורסם בקרוב
17.08.2022פרנקפורט - פאסאוFlexi יחיד3,968יפורסם בקרוב
25.08.2022פאסאו - פרנקפורטFlexi2,792יפורסם בקרוב
25.08.2022פאסאו - פרנקפורטFlexi יחיד3,855יפורסם בקרוב

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי

כל המחירים המוצגים הם מחירים החל מ-.

מה כלול במחיר?

המחיר כולל:

 • טיסת הלוך לפרנקפורט וחזרה ממינכן
 • העברות באוטובוס תיירים ממוזג.
 • 8 לילות שייט בתא חיצוני לבחירתכם.
 • אירוח על בסיס פנסיון מלא )ביום הראשון תינתן א. ערב בלבד ובאחרון א. בוקר בלבד(.
 • שתיה קלה קפה ותה בכל הארוחות, יין ובירה חופשי בארוחות הערב
 • תוכנית סיורים עשירה כמפורט כולל כניסות לכל האתרים במסלול.
 • אוזניות שמע בסיורים שיבוצעו בימי השייט.
 • מדריך ישראלי מומחה לאזור מצוות המומחים של גורדון טורס.
 • תשר לכל נותני השירות בספינה.
 • כל המיסים וההיטלים.

המחיר לא כולל:

 • ביטוח בריאות.
 • הוצאות אישיות.
 • תשר למדריך הישראלי.

פרטי טיסות:

18/05

 • טיסת אלעל LY356  לפרנקפורט תצא בשעה 06:00 ותנחת בשעה 09:40
 • טיסת אלעל LY352 תמריא ממינכן בשעה 20:00 ותנחת בת"א בשעה 00:40 ביום למחרת

26/05

 • טיסת LH683 של לופטהנזה תצא למינכן בשעה 07:15 ותנחת בשעה 10:15
  טיסת LH694 של לופטהנזה תצא מפרנקפורט בשעה 14:00 ותנחת בישראל בשעה 19:05

טיסות אוגוסט יפורסמו בקרוב

מחיר הטיסות התואמות לשיט זה הינם 300 אירו. ניתן לרכוש טיול שיט או חבילת שיט + טיסות. המחירים המופיעים בטבלאות המחירים כוללים את ה300 אירו.רו.

דגשים:

 • טיולי השייט מתאימים לאורחים המסוגלים לטייל ברגל באופן עצמאי. יש לקחת בחשבון שכל יום יוצאים מהספינה לטיול רגלי עד הצהריים. לעיתים יש ללכת כ 10 דק' מהמעגן לעיר הקרובה. בערים עצמן תיתכן מדרכה עם אבנים ולכן לא ניתן יהיה להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים.
 • במהלך השייט ייתכנו שינויים בתוכנית הטיול ובמקומות העגינה כתוצאה משינוי בגובה המים בנהר, תנאי מזג האוויר או להחלטת חברת השיט.
 • התוכנית ניתנת לשינוי לשיקול דעתו של המלווה הישראלי ובהחלטתו בלבד בשטח.
 • גורדון טורס רשאית להחליף את הטיסות המוצעות לשייט במידת הצורך.
התשלום ייעשה במזומן/העברה בנקאית/ כרטיס אשראי בתשלום אחד. אם ברצונך לשלם את התשלום כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום, והכל בהתאם להוראות הדין. אם ברצונך לשלם עבור העסקה במטבע ישראלי ביותר מתשלום אחד באמצעות כרטיס אשראי , יתווסף למחיר העסקה במזומן תשלום נוסף בגובה 2% ממחיר העסקה. יובהר, כי גורדון טורס מקבלת תשלום בכרטיסי אשראי מסוג ויזה/ישראכרט בלבד. אם ברצונך לשלם בכרטיס אשראי ובמספר תשלומים כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום.

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי


תנאי תשלום

תנאי תשלום:

על מנת להבטיח את מקומכם בשיט יש לשלם 200 אירו מקדמה לאדם.  

יתרת תשלום לפי התנאים הבאים: עבור טיולי שיט שיוצאים בחודש אפריל, נובמבר ודצמבר: גמר חשבון יעשה 60 יום לפני המועד הקבוע ליציאה

עבור טיולי שיט שיוצרים בחודש מאי - אוקטובר: גמר חשבון יעשה 90 יום לפני המועד הקבוע ליציאה

תנאי ביטול:

יש לעיין בתנאי הביטול בהתאם לסוג החופשה שבחרתם  -  לחצו כאן  בנוסף, אנא קראו היטב את מדיניות ביטול מקלה בתקופה הקורונה שלנו. 

 

גלריית תמונות