טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

שייט מאורגן: נובמבר הרומנטי על גדות הריין

הינך נמצא כאן

שייט מאורגן: נובמבר הרומנטי על גדות הרייןRomantic November 2017 Rhine Cruise

מדיסלדורף לשטרסבורג, בליווי מדריך ישראלי מומחה לאזור
7 ימים / 6 לילות

על סיפון:
MS JANE AUSTEN / MS JANE AUSTEN

חברת השייט:
Gordon Tours

בכיכרות השוק של ערי הנהר, על יד הדוכנים של שווקי חג המולד בעיר העתיקה, עם מעדני העונה המסורתיים, עם השנאפס והיין החם, הכרמים, הטירות וכפרי היין, לאורך המסלול הכי רומנטי של אירופה.

חופשת שייט מענגת של ראשית החורף מפרנקפורט לשטרסבורג תתקיים בתאריכים 24-30 בנובמבר 2017, לאורך הקטע היפה ביותר של נהר הריין. המוני התיירים שהציפו את הערים העתיקות כבר חזרו הביתה ועכשיו אפשר ליהנות מיופיה של אירופה, מקרוב, בנחת, אחד על אחד, כשהיא מתרעננת ומתכוננת לכריסמס. בעיירות הקטנות שלאורך הנהר חזרו כולם לשגרה כפרית נעימה. שווקי חג המולד כבר נפתחו אבל החג עוד רחוק והיסטריית הקניות עוד לא החלה. עונת הבציר הסתיימה ולייננים יש זמן לארח ולהסביר ומזג האוויר קריר ורענן. או בקיצור - נובמבר המושלם.
 

לספינת הנהרות שתקח אתכם אל כל הטוב הזה קוראים "ג'יין אוסטן", ומדובר באי צף של פינוקים. עם חדרים מרווחים ומאובזרים ברמה גבוהה, שירות אישי יוצא מן הכלל, ארוחות שף משובחות, והדובדבן המיוחד של השייט הזה: טיולי חוף מודרכים בעברית, משולבים בתוכנית עשירה של ערבי בידור והרצאות בעברית.

 
ילוו אותנו לאורך המסלול: המדריכים מיקי בנדרלי, יובל שמיר, עופר גולדשטין 
 
בין הפעילויות על הספינה: סדנת הומור וחשיבה חיובית עם לני רביץ; סדנה לשיפור היכולות האישיות והחשיבה היצירתית עם ליאור מנור; הרצאה בנושא שיטות לשיפור זיכרון עם ערן כץ (ראו הרחבה תחת הלשונית הרצאות והפתעות).

מסלול הטיול

 • יום1

  24.11 פרנקפורט - דיסלדורף (Düsseldorf)

  נצא בטיסת בוקר לפרנקפורט ונתחיל את החופשה בסיור פנורמי בבירה הכלכלית התוססת של גרמניה. נעבור על פני בית העיריה המשוחזר בכיכר השוק, בית הכנסת, בניין האופרה המרשים, נשוטט בעיר העתיקה היפה עם הבתים המשובצים קורות עץ, ונגיע כמו כולם אל מדרחוב צייל – רחוב הקניות האולטימטיבי, עם השפע המסחרר של חנויות ומותגים. זה מזמין זמן חופשי, לא?! נוכל לנצל אותו לשופינג קטן ולארוחת צהריים באופן עצמאי - בצייל ובסמטאות הסמוכות יש אינספור מסעדות ודוכני אוכל מקומי ובירה. נמשיך באוטובוס לדיסלדורף. שם נעלה לספינה, הבית הצף המפנק שלנו למשך השבוע הקרוב. הערב נסעד ארוחת ערב ראשונה על הסיפון.

 • יום2

  25.11 דיסלדורף - קלן (Cologne)

  סיור הבוקר יערוך לנו היכרות עם העיר העתיקה של דיסלדורף. יהיה לנו קצת זמן חופשי לשוטט בה, לטעום משוק חג המולד המקסים שלה ואם מזג האוויר יאפשר גם ליהנות מהטיילת היפה שעל גדות הריין. נשוב לספינה לארוחת צהריים ואחריה ניסע באוטובוס לקלן. הסיור בקלן יוביל יכלול את המדרחוב של העיר, שוק חג המולד התוסס שלה, בית העירייה עם המגדל המתומן המרשים, וה-Dom, הקתדרלה המדהימה שלה. היא נבנתה כביטוי לעוצמתו של הארכיבישוף ומהווה עד היום את אחד המבנים הגותיים המרשימים בעולם. בשעות הערב המוקדמות נשוב לספינה, שבינתיים המשיכה לשוט ותפגוש אותנו בקלן. נסעד ארוחת ערב בספינה. בלילה נפליג לקובלנץ.

 • יום3

  26.11 קובלנץ (Koblenz) - רודסהיים (Rüdesheim)

  קובלנץ היא עיר חמודה שיושבת בנקודת המפגש של שני הנהרות - הריין והמוזל. בסיור הבוקר בעיר נעבור על פני בית העירייה, כיכר השוק ו"הפינה הגרמנית" – אותה נקודת מפגש אסטרטגית של שני הנהרות, שבה מתנוסס המונומנט המנציח את הקיסר וילהלם הראשון ואת גרמניה המאוחדת. משם גם נוכל להשקיף על מבצר ארנבריישטיין הענק בצידו השני של הריין. נשוב לספינה ונפליג לרודסהיים, אחד מכפרי היין המקסימים ביותר של הריין. בדרך נעבור על פני צוק לורליי המפורסם, שנקרא על שמה של יפהפייה, שקולה טיבע ספינות בעיקול החד הזה של הנהר, וסופה שהתאבדה והונצחה בעשרות שירים ויצירות אמנות. לאחר ארוחת הערב נצא בנסיעה ברכבת קטנה למוזיאון הנפלא לתיבות נגינה עתיקות ברודסהיים.

 • יום4

  27.11 רודסהיים

  הבוקר ניסע ברכבת הקטנה אל מרכז הכפר ונעלה ברכבל אל נקודת התצפית היפה המשקיפה על נופי הנהר, ובה אנדרטת הנצחון של גרמניה על הצרפתים ב-1871. אם נספיק נעבור בשוק חג המולד של הכפר, שאמור להיפתח הבוקר. אי אפשר לעזוב את כפר היין הזה ללא טעימת יין, ואנו נבקר ביקב מקומי ונטעם מיינותיו. נשוב לספינה ברגל ועל הדרך נוכל ליהנות מהנוף היפייפה של אזור הכרמים הזה של הריין. בהמשך נפליג למנהיים.

 • יום5

  28.11 מנהיים (Mannheim) - שפייר (Speyer) - וורמס (Worms) - היידלברג (Heidelberg)

  היום מצפה לנו סיור מרתק בערי הקהילות היהודיות של חבל הריין. ממנהיים ניסע באוטובוס לוורמס (ורמייזה) ושפייר. הסיור בוורמס ייתמקד באתרי המורשת היהודית בעיר – בית העלמין היהודי, בית הכנסת, המוזיאון היהודי, בית רש"י והמקווה. בסיור בשפייר נבקר ב"חצר היהודים" (Judenhof), בשרידי בית הכנסת מימי הביניים והמקווה הגדול ביותר שנשתמר באירופה. אם ישאר זמן נבקר בשוק חג המולד. בהמשך היום ניסע באוטובוס להיידלברג היפה, עיר האוניברסיטה המפורסמת מהמאה ה-14, שהיא האוניברסיטה העתיקה ביותר בגרמניה. נעלה ברכבל את האתר המרתק ביותר בעיר: טירת היידלברג המרהיבה ועתירת הסיפורים. לקינוח נשקיף מהתצפית שלה על העיר ונהר הנקאר ואם ישאר זמן נטעם גם משוק חג המולד שלה.

 • יום6

  29.11 שטרסבורג (Strasbourg)

  הבוקר תגיע הספינה אל אחת הערים הציוריות והיפות ביותר של אירופה. נצא לסיור היכרות עם העיר. נבקר בקתדרלה וב"צרפת הקטנה" – הרובע המקסים של העיר העתיקה, עם בתי קורות העץ, תעלות המים וטחנות הרוח שלו ובשוק חג המולד. בהמשך היום נבקר בבניין הפרלמנט האירופי, המרכז הרשמי של הגוף הבינלאומי רב ההשפעה, ומקום מושבה של המליאה.

 • יום7

  30.11 שטרסבורג – טיסה הביתה

  הבוקר ניפרד מהספינה וניסע לשדה התעופה לטיסה הביתה.

• טיולי השייט מתאימים לאורחים המסוגלים לטייל ברגל באופן עצמאי. יש לקחת בחשבון שבכל יום יוצאים מהספינה לטיול רגלי. לעיתים יש ללכת כ-10 דקות מהמעגן לעיר הקרובה. בערים עצמן תיתכן מדרכה עם אבנים ולכן לא ניתן יהיה להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים. • במהלך השייט ייתכנו שינויים בתוכנית הטיול ובמקומות העגינה כתוצאה משינוי בגובה המים בנהר, תנאי מזג האוויר, תקלה בספינה, תקלה בלוקים (תאי ציפה) או בהתאם להחלטת חברת השייט. במקרה כזה, יכול להיות שינוי במסלול, במקום הלינה או באמצעי התחבורה (אוטובוס). • התוכנית ניתנת לשינוי לשיקול דעתו הבלעדי של הצוות הישראלי, ובהחלטתו בשטח. • המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, המיסים ושרותי התיירות השונים בארץ היעד.

סדנאות והפתעות

המדריכים הישראלים ילוו אתכם בכל סיורי היבשה, ובין לבין יגישו הרצאות על ההיסטוריה, העמים והאתרים לאורך הדרך, ויעשירו את המפגש עם התרבויות של גדות הריין.

בערבים, יצחיקו ויאתגרו אתכם כמה מהמרצים הפופולריים ביותר כיום בישראל:

 • לני רביץ

  לני רביץ

  לני רביץ, הכהן הגדול של הצחוק, איש סדנאות ההומור והגישה החיובית, ומחבר רב המכר "אופטימיות נצחית", יקרב אותנו אל משנתו - כיצד לחיות את החיים בשמחה, בהתלהבות ועם שלוות נפש באמצעות גישת הומוריסטית. יהיה מעניין, מחכים ובעיקר מצחיק.

 • ליאור מנור

  ליאור מנור

  ליאור מנור, מהנדס המחשבות ואמן הטלפתיה, יכניס אותנו אל תחומי התת מודע, האינטואיציה, התקשורת הלא מילולית וחשיבה יצירתית, ויגלה כיצד אפשר לשפר את היכולות האישיות. הוא יעשה את זה בשיתוף הקהל! תתכוננו.

 • ערן כץ

  ערן כץ

  ערן כץ, מחבר רבי המכר "סוד הזיכרון המצויין" ו"חמש מתנות למוח", יקח אותנו אל העולם המופלא של הזיכרון וטכניקות יעילות לזכור שמות, פנים, עובדות ומספרים, ובקיצור יפגיש אותנו בדרכו ההומוריסטית עם כל מה שנגזר מ"איפה, לעזאזל, שמתי את המפתחות?".

תאריכי יציאה ומחירים

לפרטים ומחירים אנא פנו ליועצי השייט שלנו: 03-7659000

על סיפון הספינה:
MS Jane Austenלחצו לפרטים נוספים על הספינה

תאריך יציאה שם הספינה Junior suite C Junior suite B Junior suite A Suite
24/11/2017   MS Jane Austen  1441 1959 2016 2246

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי

מה כלול במחיר?

המחיר לאדם בתא זוגי וכולל:

• טיסות סדירות ליעד (יעד סופי וזמני טיסות ינתנו כחודש לפני היציאה)

• העברות משדה התעופה לספינה וחזרה

• 6 לילות שייט נהרות על סיפון ה-Jane Austin 5* המפוארת בתא חיצוני לבחירתכם.

• פנסיון מלא במהלך השייט כולל יין ובירה בארוחות הצהריים והערב. ארוחה ראשונה תוגש בערב הראשון וארוחה אחרונה בבוקר האחרון.

• תוכנית סיורים עשירה ומגוונת כולל כניסה לפרלמנט האירופאי (לראשונה בקבוצות שייט!) כולל כניסות לכל האתרים.

• הדרכה מקצועים של צוות המדריכים המומחים של גורדון טורס.

• תוכנית הרצאות ומופעים עשירה כולל הרצאות של מדריכי השיט בתחומי שונים + 3 מופעי בידור של אמנים מובילים.

• סבלות

• תשר לכל נותני השירות בספינה 

• כל המיסים וההיטלים

• אוזניות שמע במהלך הסיורים

 

המחיר לא כולל:

• הושבה במטוס

• תשר למדריכים הישראלים

• ביטוח בריאות

• הוצאות שלא מופיעות בתוכנית

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי


מדריכים

 • צביקה פולק

  צביקה פולק

   

  מדריך טיולים מגוונים במשך שנים רבות, ארצות הברית וקנדה, מערב ומרכז אירופה.

  גרמניה, שוויץ, פורטוגל, איטליה, גאורגיה, צרפת, הולנד, הונגריה וצ׳כיה.

  מרצה לתקשורת, עיצוב וצילום, בימוי ועריכה במכללות בארץ.

  בוגר החוג לקולנוע והחוג למדע המדינה באוניברסיטת תל-אביב.

  בעל חברה להפקת סרטי תדמית וסרטי תעודה.

  בעבר, נציג הסוכנות היהודית בארצות הברית.

  צביקה פולק מדריכ/ה בטיולים הבאים:
  שייט מאורגן לאורך נהר הסיין, רומנטיקה על הריין והמוזל , נפלאות הריין - מודרך בעברית

 • עופר גולדשטיין

  עופר גולדשטיין

  יועץ תיירות,ומרצה ליעדי עולם ותרבויות עולם בביה"ס לתיירות של אוניברסיטת חיפה

  גאוגרף וחוקר תרבויות עולם ודתות מונוטואיסטיות עם התמחות בנצרות

  מורה דרך בישראל,ומדריך טיולים לאירופה ,צפון מרכז ודרום אמריקה,ויעדי אסיה נבחרים

  עוסק בתחומי התיירות וההדרכה 37 שנה,ומשלב במהלך הטיולים התמקדויות בנושאי גאוגרפיה

  אנתרופולוגיה,הסטוריה של המרחב,ארכיטקטורה ואקטואליה של האזור

  מומחה בשיט נהרות – ריין דנובה צרפת רוסיה ועוד

  עופר גולדשטיין מדריכ/ה בטיולים הבאים:
  שייט מאורגן: נובמבר הרומנטי על גדות הריין, הדואורו וערי פורטוגל

 • מיקי בנדרלי

  מיקי בנדרלי

  מיקי בנדרלי, יליד חיפה 1958, עסק בתחום הביטחון בארץ ובחו"ל עד שנת 1997.

  לאחר מכן עשה קורס מלווי קבוצות והוא מדריך במשרה מלאה כ-18 שנה.

  מיקי מדריך בגרמניה, הולנד, בלגיה, צרפת (פאריז, חבל האלזס), איטליה, סלובניה קרואטיה, אוסטריה, צ'כיה, הונגריה, אנגליה, רוסיה (מוסקה, סט. פטרסבורג), סקנדינביה, שוויץ (האזור הגרמני). סין, תאילנד, ארגנטינה, ברזיל (חלקי).

  כמו כן מיקי דובר עברית, אנגלית וגרמנית.

  מיקי בנדרלי מדריכ/ה בטיולים הבאים:
  נפלאות הריין - מודרך בעברית, שייט מאורגן: נובמבר הרומנטי על גדות הריין, מסע שייט מרתק על נהר הוולגה ממוסקבה לסנט פטרסבורג, הדנובה הקלאסית, טבע נוף והרים

 • כנרת תמיר

  כנרת תמיר

  כנרת תמיר בעלת תואר שני בהתנהגות ארגונית מביה"ס למנהל עסקים באוניברסיטת ת"א. לומדת לתואר שלישי בחוג לגיאוגרפיה ולימודי סביבה באוניברסיטת חיפה. בעבר ניהלה מרכז יום שיקומי והוסטל לבעלי צרכים מיוחדים וכיום עוסקת בגישור ובפיתוח קהילתי וארגוני. כנרת חובבת אומנות והיסטוריה, מלמדת במכללות ובארגונים שונים ומדריכה למגוון יעדים באירופה.

 • יותם רגב

  יותם רגב

  יותם רגב, איש חינוך והדרכה הדריך שנים רבות בחברה להגנת הטבע ובשנים האחרונות כיהן כראש היחידה להשתלמויות מערכת הביטחון במכון למורשת בן-גוריון.

  מטייל ומדריך שנים רבות בחלקיה השונים של שווייץ ומתמחה במדינה זו.

 • יובל שמיר

  יובל שמיר

  יובל שמיר, יליד ותושב תל אביב-יפו. עסק בתחום הניהול, השיווק והפרסום.

  בעל תואר ראשון מהטכניון בהנדסת תעשיה וניהול. תואר שני במנהל עסקים מאונ' תל אביב. בעבר, מבעלי משרד הפרסום וינברג-קרסו-שמיר. עד לאחרונה מנכ"ל התזמורת הקאמרית הישראלית.

  יובל מדריך באוסטריה, גרמניה, צרפת (פריז ואלזס), צ'כיה, הונגריה וסלובקיה, צפון איטליה, טוסקנה, דרום איטליה (פוליה), פינלנד (לפלנד) ולסין .

  מלבד עברית, יובל דובר אנגלית, צרפתית וגרמנית.

  יובל שמיר מדריכ/ה בטיולים הבאים:
  שייט מאורגן: נובמבר הרומנטי על גדות הריין, שייט נהרות אל מזרח הדנובה , נפלאות הריין - מודרך בעברית

 • חיים הרטוב

  חיים הרטוב

  יליד חיפה, בוגר לימודי הנדסת תעשיה וניהול בטכניון. בוגר קורס מדריכי טיולים בארץ ובחו"ל משנת 1980. בוגר קורס סוכני נסיעות ומומחי נסיעות בעולם משנת 1985.

  יועץ תיירות בכיר במועדון ממסי משנת 1989 ביעדים רבים בעולם. 

  מדריך למדינות: ספרד והאיים הקנריים, גרמניה, הולנד, צרפת, פורטוגל, שווייץ, איטליה, סיציליה, הונגריה, צ'כיה, סלובניה, קרואטיה, רוסיה, אוסטריה, ספרד, ארה"ב כולל איי הוואי, קנדה, האיים הקריביים, איי הבאהמה, תאילנד, סין, סינגפור, והונג קונג

  קובה קוסטה ריקה ופנמה, יפן,דרום אמריקה

  חיים הרטוב מדריכ/ה בטיולים הבאים:
  שייט מאורגן באיים הקנריים, כולל מרוקו וספרד

 • דליה ברזלי

  דליה ברזלי

  דליה היא מורה לאמנות, מדריכה במוזאונים ומאמנת אישית.

  את השכלתה בהדרכה רכשה בהולנד לפני 16 שנה, שם היא מתגוררת מאז שנת 1989.

   דליה משלבת בהדרכה את כל הכישורים והמיומנויות שרכשה במרוצת השנים, דבר ההופך את הטיולים בהדרכתה לצבעוניים ומעניינים יותר.

  היעדים בהם דליה מתמחה הם: הולנד,בלגיה, גרמניה, אוסטריה, איטליה, צרפת, תאילנד ועוד.

 • ד"ר שלמה צדקיהו

  ד"ר שלמה צדקיהו

  מדריך ומלווה קבוצות שנים רבות, ביעדים שונים בעולם ובעיקר באירופה, מרוסיה במזרח ועד ספרד במערב.

  בעיסוקיו האחרים הוא מרצה לחינוך חברתי, לאקלים כיתה ולתרבות הפנאי, פרסם ספרים ומאמרים בנושאים אלה.

  שלמה עוסק גם בציור ובצילום, ועבודותיו הוצגו בתערוכות בארץ ובחו"ל. צילומים שלו ממסלולי השייט שלנו מופיעים במגזין "טבע הדברים".

   

  ד"ר שלמה צדקיהו מדריכ/ה בטיולים הבאים:
  נפלאות הריין - מודרך בעברית, מסע שייט מרתק על נהר הוולגה ממוסקבה לסנט פטרסבורג, הדנובה הקלאסית, טבע נוף והרים, הקלאסיקה של דרום צרפת - שייט על הרון והסון

 • ד"ר מירה שבתאי

  ד"ר מירה שבתאי

   

  חוקרת תרבות וקולנוע

  מדריכת טיולים מ2006,  תחום התמחות - אירופה ודנובה

  ומדריכה מוסמכת לפולין ע"י "יד ושם" ומשרד החינוך.

  בוגרת אונ' תל אביב, תסריטאות והוראת הקולנוע 

  MA התמחות בקולנוע אירופאי

  Phd חוקרת סרטי שואה

 • ד"ר אפי זיו

  ד"ר אפי זיו

  בעל תואר ראשון ביחסים בין-לאומיים מהאוניברסיטה העברית, תואר ראשון ושני בתולדות האמנות מאוניברסיטת תל אביב ודוקטורט בגנאלוגיה של דמויות המיתולוגיה היוונית מאוניברסיטת American Coastline בלואיזיאנה, ארצות הברית.

  סופר, מרצה לאמנות זה 25 שנה באקדמיה , במוזיאונים ומוסדות תרבות רבים ושונים.

  ארבעת הספרים שכתב : "מיתולוגיה עכשיו", "משחקי האלים",  "סודות אלי האולימפוס", ו"הצופן הנוצרי באמנות", זכו לביקורות נלהבות ומהווים בתחומם ציון דרך חשוב בהעמקת הידע של כל שוחר אומנות 
  בעל ניסיון עשיר בתכנון וביצוע טיולי אמנות ותרבות באירופה, עם דגש על קבוצות פרטיות סגורות של משפחה, חברים וחברות עסקיות. 

גלריית תמונות