טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

שייט מאורגן: נובמבר הרומנטי על גדות הריין

הינך נמצא כאן

שייט מאורגן: נובמבר הרומנטי על גדות הריין

מדיסלדורף לשטרסבורג, בליווי מדריך ישראלי מומחה לאזור
7 ימים / 6 לילות

על סיפון:
MS JANE AUSTEN / MS JANE AUSTEN

חברת השייט:
Gordon Tours

בכיכרות השוק של ערי הנהר, על יד הדוכנים של שווקי חג המולד בעיר העתיקה, עם מעדני העונה המסורתיים, עם השנאפס והיין החם, הכרמים, הטירות וכפרי היין, לאורך המסלול הכי רומנטי של אירופה.

חופשת שייט מענגת של ראשית החורף מפרנקפורט לשטרסבורג תתקיים בתאריכים 24-30 בנובמבר 2017, לאורך הקטע היפה ביותר של נהר הריין. המוני התיירים שהציפו את הערים העתיקות כבר חזרו הביתה ועכשיו אפשר ליהנות מיופיה של אירופה, מקרוב, בנחת, אחד על אחד, כשהיא מתרעננת ומתכוננת לכריסמס. בעיירות הקטנות שלאורך הנהר חזרו כולם לשגרה כפרית נעימה. שווקי חג המולד כבר נפתחו אבל החג עוד רחוק והיסטריית הקניות עוד לא החלה. עונת הבציר הסתיימה ולייננים יש זמן לארח ולהסביר ומזג האוויר קריר ורענן. או בקיצור - נובמבר המושלם.
 

לספינת הנהרות שתקח אתכם אל כל הטוב הזה קוראים "ג'יין אוסטן", ומדובר באי צף של פינוקים. עם חדרים מרווחים ומאובזרים ברמה גבוהה, שירות אישי יוצא מן הכלל, ארוחות שף משובחות, והדובדבן המיוחד של השייט הזה: טיולי חוף מודרכים בעברית, משולבים בתוכנית עשירה של ערבי בידור והרצאות בעברית.

 
ילוו אותנו לאורך המסלול: המדריכים מיקי בנדרלי, יובל שמיר, עופר גולדשטין 
 
בין הפעילויות על הספינה: סדנת הומור וחשיבה חיובית עם לני רביץ; סדנה לשיפור היכולות האישיות והחשיבה היצירתית עם ליאור מנור; הרצאה בנושא שיטות לשיפור זיכרון עם ערן כץ (ראו הרחבה תחת הלשונית הרצאות והפתעות).

מסלול הטיול

 • יום1

  24.11 פרנקפורט - דיסלדורף (Düsseldorf)

  נצא בטיסת בוקר לפרנקפורט ונתחיל את החופשה בסיור פנורמי בבירה הכלכלית התוססת של גרמניה. נעבור על פני בית העיריה המשוחזר בכיכר השוק, בית הכנסת, בניין האופרה המרשים, נשוטט בעיר העתיקה היפה עם הבתים המשובצים קורות עץ, ונגיע כמו כולם אל מדרחוב צייל – רחוב הקניות האולטימטיבי, עם השפע המסחרר של חנויות ומותגים. זה מזמין זמן חופשי, לא?! נוכל לנצל אותו לשופינג קטן ולארוחת צהריים באופן עצמאי - בצייל ובסמטאות הסמוכות יש אינספור מסעדות ודוכני אוכל מקומי ובירה. נמשיך באוטובוס לדיסלדורף. שם נעלה לספינה, הבית הצף המפנק שלנו למשך השבוע הקרוב. הערב נסעד ארוחת ערב ראשונה על הסיפון.

 • יום2

  25.11 דיסלדורף - קלן (Cologne)

  סיור הבוקר יערוך לנו היכרות עם העיר העתיקה של דיסלדורף. יהיה לנו קצת זמן חופשי לשוטט בה, לטעום משוק חג המולד המקסים שלה ואם מזג האוויר יאפשר גם ליהנות מהטיילת היפה שעל גדות הריין. נשוב לספינה לארוחת צהריים ואחריה ניסע באוטובוס לקלן. הסיור בקלן יוביל יכלול את המדרחוב של העיר, שוק חג המולד התוסס שלה, בית העירייה עם המגדל המתומן המרשים, וה-Dom, הקתדרלה המדהימה שלה. היא נבנתה כביטוי לעוצמתו של הארכיבישוף ומהווה עד היום את אחד המבנים הגותיים המרשימים בעולם. בשעות הערב המוקדמות נשוב לספינה, שבינתיים המשיכה לשוט ותפגוש אותנו בקלן. נסעד ארוחת ערב בספינה. בלילה נפליג לקובלנץ.

 • יום3

  26.11 קובלנץ (Koblenz) - רודסהיים (Rüdesheim)

  קובלנץ היא עיר חמודה שיושבת בנקודת המפגש של שני הנהרות - הריין והמוזל. בסיור הבוקר בעיר נעבור על פני בית העירייה, כיכר השוק ו"הפינה הגרמנית" – אותה נקודת מפגש אסטרטגית של שני הנהרות, שבה מתנוסס המונומנט המנציח את הקיסר וילהלם הראשון ואת גרמניה המאוחדת. משם גם נוכל להשקיף על מבצר ארנבריישטיין הענק בצידו השני של הריין. נשוב לספינה ונפליג לרודסהיים, אחד מכפרי היין המקסימים ביותר של הריין. בדרך נעבור על פני צוק לורליי המפורסם, שנקרא על שמה של יפהפייה, שקולה טיבע ספינות בעיקול החד הזה של הנהר, וסופה שהתאבדה והונצחה בעשרות שירים ויצירות אמנות. לאחר ארוחת הערב נצא בנסיעה ברכבת קטנה למוזיאון הנפלא לתיבות נגינה עתיקות ברודסהיים.

 • יום4

  27.11 רודסהיים

  הבוקר ניסע ברכבת הקטנה אל מרכז הכפר ונעלה ברכבל אל נקודת התצפית היפה המשקיפה על נופי הנהר, ובה אנדרטת הנצחון של גרמניה על הצרפתים ב-1871. אם נספיק נעבור בשוק חג המולד של הכפר, שאמור להיפתח הבוקר. אי אפשר לעזוב את כפר היין הזה ללא טעימת יין, ואנו נבקר ביקב מקומי ונטעם מיינותיו. נשוב לספינה ברגל ועל הדרך נוכל ליהנות מהנוף היפייפה של אזור הכרמים הזה של הריין. בהמשך נפליג למנהיים.

 • יום5

  28.11 מנהיים (Mannheim) - שפייר (Speyer) - וורמס (Worms) - היידלברג (Heidelberg)

  היום מצפה לנו סיור מרתק בערי הקהילות היהודיות של חבל הריין. ממנהיים ניסע באוטובוס לוורמס (ורמייזה) ושפייר. הסיור בוורמס ייתמקד באתרי המורשת היהודית בעיר – בית העלמין היהודי, בית הכנסת, המוזיאון היהודי, בית רש"י והמקווה. בסיור בשפייר נבקר ב"חצר היהודים" (Judenhof), בשרידי בית הכנסת מימי הביניים והמקווה הגדול ביותר שנשתמר באירופה. אם ישאר זמן נבקר בשוק חג המולד.
  בהמשך היום ניסע באוטובוס להיידלברג היפה, עיר האוניברסיטה המפורסמת מהמאה ה-14, שהיא האוניברסיטה העתיקה ביותר בגרמניה. נעלה ברכבל את האתר המרתק ביותר בעיר: טירת היידלברג המרהיבה ועתירת הסיפורים. לקינוח נשקיף מהתצפית שלה על העיר ונהר הנקאר ואם ישאר זמן נטעם גם משוק חג המולד שלה.

 • יום6

  29.11 שטרסבורג (Strasbourg)

  הבוקר תגיע הספינה אל אחת הערים הציוריות והיפות ביותר של אירופה. נצא לסיור היכרות עם העיר. נבקר בקתדרלה וב"צרפת הקטנה" – הרובע המקסים של העיר העתיקה, עם בתי קורות העץ, תעלות המים וטחנות הרוח שלו ובשוק חג המולד. בהמשך היום נבקר בבניין הפרלמנט האירופי, המרכז הרשמי של הגוף הבינלאומי רב ההשפעה, ומקום מושבה של המליאה.

 • יום7

  30.11 שטרסבורג – טיסה הביתה

  הבוקר ניפרד מהספינה וניסע לשדה התעופה לטיסה הביתה.

• טיולי השייט מתאימים לאורחים המסוגלים לטייל ברגל באופן עצמאי. יש לקחת בחשבון שבכל יום יוצאים מהספינה לטיול רגלי. לעיתים יש ללכת כ-10 דקות מהמעגן לעיר הקרובה. בערים עצמן תיתכן מדרכה עם אבנים ולכן לא ניתן יהיה להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים. • במהלך השייט ייתכנו שינויים בתוכנית הטיול ובמקומות העגינה כתוצאה משינוי בגובה המים בנהר, תנאי מזג האוויר, תקלה בספינה, תקלה בלוקים (תאי ציפה) או בהתאם להחלטת חברת השייט. במקרה כזה, יכול להיות שינוי במסלול, במקום הלינה או באמצעי התחבורה (אוטובוס). • התוכנית ניתנת לשינוי לשיקול דעתו הבלעדי של הצוות הישראלי, ובהחלטתו בשטח. • המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, המיסים ושרותי התיירות השונים בארץ היעד.

סדנאות והפתעות

המדריכים הישראלים ילוו אתכם בכל סיורי היבשה, ובין לבין יגישו הרצאות על ההיסטוריה, העמים והאתרים לאורך הדרך, ויעשירו את המפגש עם התרבויות של גדות הריין.

בערבים, יצחיקו ויאתגרו אתכם כמה מהמרצים הפופולריים ביותר כיום בישראל:

 • לני רביץ

  לני רביץ

  לני רביץ, הכהן הגדול של הצחוק, איש סדנאות ההומור והגישה החיובית, ומחבר רב המכר "אופטימיות נצחית", יקרב אותנו אל משנתו - כיצד לחיות את החיים בשמחה, בהתלהבות ועם שלוות נפש באמצעות גישת הומוריסטית. יהיה מעניין, מחכים ובעיקר מצחיק.

 • ליאור מנור

  ליאור מנור

  ליאור מנור, מהנדס המחשבות ואמן הטלפתיה, יכניס אותנו אל תחומי התת מודע, האינטואיציה, התקשורת הלא מילולית וחשיבה יצירתית, ויגלה כיצד אפשר לשפר את היכולות האישיות. הוא יעשה את זה בשיתוף הקהל! תתכוננו.

 • ערן כץ

  ערן כץ

  ערן כץ, מחבר רבי המכר "סוד הזיכרון המצויין" ו"חמש מתנות למוח", יקח אותנו אל העולם המופלא של הזיכרון וטכניקות יעילות לזכור שמות, פנים, עובדות ומספרים, ובקיצור יפגיש אותנו בדרכו ההומוריסטית עם כל מה שנגזר מ"איפה, לעזאזל, שמתי את המפתחות?".

תאריכי יציאה ומחירים

לפרטים ומחירים אנא פנו ליועצי השייט שלנו: 03-7659000

על סיפון הספינה:
MS Jane Austenלחצו לפרטים נוספים על הספינה

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי

כל המחירים המוצגים הם מחירים החל מ-.

מה כלול במחיר?

  המחיר לאדם בתא זוגי וכולל:

  • טיסות סדירות ליעד (יעד סופי וזמני טיסות ינתנו כחודש לפני היציאה)

  • העברות משדה התעופה לספינה וחזרה

  • 6 לילות שייט נהרות על סיפון ה-Jane Austin 5* המפוארת בתא חיצוני לבחירתכם.

  • פנסיון מלא במהלך השייט כולל יין ובירה בארוחות הצהריים והערב. ארוחה ראשונה תוגש בערב הראשון וארוחה אחרונה בבוקר האחרון.

  • תוכנית סיורים עשירה ומגוונת כולל כניסה לפרלמנט האירופאי (לראשונה בקבוצות שייט!) כולל כניסות לכל האתרים.

  • הדרכה מקצועים של צוות המדריכים המומחים של גורדון טורס.

  • תוכנית הרצאות ומופעים עשירה כולל הרצאות של מדריכי השיט בתחומי שונים + 3 מופעי בידור של אמנים מובילים.

  • סבלות

  • תשר לכל נותני השירות בספינה 

  • כל המיסים וההיטלים

  • אוזניות שמע במהלך הסיורים

   

  המחיר לא כולל:

  • הושבה במטוס

  • תשר למדריכים הישראלים

  • ביטוח בריאות

  • הוצאות שלא מופיעות בתוכנית

  התשלום ייעשה במזומן/העברה בנקאית/ כרטיס אשראי בתשלום אחד. אם ברצונך לשלם את התשלום כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום, והכל בהתאם להוראות הדין. אם ברצונך לשלם עבור העסקה במטבע ישראלי ביותר מתשלום אחד באמצעות כרטיס אשראי , יתווסף למחיר העסקה במזומן תשלום נוסף בגובה 2% ממחיר העסקה. יובהר, כי גורדון טורס מקבלת תשלום בכרטיסי אשראי מסוג ויזה/ישראכרט בלבד. אם ברצונך לשלם בכרטיס אשראי ובמספר תשלומים כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום.

  המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי


  מדריכים

  גלריית תמונות