טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

אוצרות הזהב של מיאנמר - שייט במעלה נהר האירוואדי

הינך נמצא כאן

אוצרות הזהב של מיאנמר - שייט במעלה נהר האירוואדי

מפיאיי למנדליי
10 לילות שייט / 11 ימי שייט

על סיפון:
AMAPURA

חברת השייט:
Amawaterways

במהלך מסע השייט המרתק במיאנמר תבקרו באתרים קדושים, כפרים קטנים, בתי מלאכה של אמנים, שווקים צבעוניים ומנזרים בודהיסטים. יום שלם יוקדש לבאגאן, בה יש אוסף עשיר של מקדשים, סטופות ופגודות. בהמשך תיהנו מהתצפית המרהיבה הנשקפת מראש הר פופה ותבקרו בעיר הזהב מנדליי, שם יסתיים השייט.  

קיים מסלול דומה עם הדרכה בעבריתלפרטים נוספים »

מסלול הטיול

 • יום1

  פיאי (PYAY) – עלייה לספינה

  ברוכים הבאים למיאנמר. עם הגעתכם לפיאי תעלו על ספינת הפאר בה תשוטו בעשרת הימים הקרובים. בערב תתקיים בספינה ארוחת ערב חגיגית במהלכה תפגשו את חבריכם למסע השייט.

 • יום2

  פיאי

  הבוקר תצאו לסיור הליכה בעיר ששימשה בעבר כצומת דרכים חשוב בבורמה, ובה למעלה מ-80 פגודות. תראו גם את שער סרי קסטרא ותבקרו במוזיאון סרי קסטרא.

 • יום3

  מינלה (MINHLA) – מגווה (MAGWE)

  היום הספינה תמשיך לשוט במעלה הנהר ותעצור במינלה, בה נערך אחד הקרבות הגדולים במהלך המלחמה האנגלו-בורמזית השניה. הליכה קצרה תוביל אתכם למבצר הקולוניאלי, שנבנה על ידי מהנדסים איטלקים ב-1860 כדי למנוע מהכוחות הבריטים להיכנס לבורמה. לאחר מכן תוכלו לבקר בשוק מקומי. בהמשך היום תבקרו במגווה ותיסעו באוטובוס לראות את הר הגעש של הבוץ במינבו (Minbu), שעל פי המיתולוגיה המקומית מהווה את ביתם של דרקונים יורקי אש שמתגוררים מתחת לאדמה. בנוסף, תראו ביום זה גם את הפסל של הגנרל המהפכן אונג סן ותבקרו בפגודת מיאתאלון (Myathalon) ששוכנת על גדות הנהר.

 • יום4

  סאלאי (Salay)

  היום הספינה תפליג לסאלאי, שם יש כ-50 מנזרים הבנויים מעץ טיק. תבקרו במנזר Yokesonekyaung שנבנה ב-1882. זהו מנזר העץ העתיק ביותר באזור והוא מפורסם בגילופי העץ שלו ובאוסף נאה של חפצי דת. בהמשך תבקרו גם בבית מדהים מהתקופה הקולוניאלית ובאחת מהפגודות המעניינות באזור.

 • יום5

  טאנט קי טאונג (TANT KYI TAUNG) – באגאן (Bagan)

  היום תצאו לסיור במעלה הר טאנט קי טאונג, בו תבקרו בפגודה המפורסמת אשר נבנתה ב-1059 ובה שמורה אחת משיניו של בודהה. בהמשך, תשובו לספינה, שם תוכלו להתרווח בסיפון השיזוף וליהנות מתצפית ראשונית נהדרת על באגאן, אחד מהאתרים הארכיאולוגיים המופלאים בעולם. עם ההגעה לבאגאן, תוכלו לבחור בין שתי אפשרויות טיול: 1. טיפוס למגדל תצפית ממנו תוכלו להשקיף על שקיעה עוצרת נשימה עם כוס קוקטייל ביד, ובהמשך ביקור במקדש מקומי והשתתפות בטקס הדלקת נרות עם הנזירים. 2. תצפית שקיעה ממרומי מקדש גוני, ובהמשך מפגש עם שאר הקבוצה במקדש בו יתקיים טקס הדלקת הנרות.

 • יום6

  באגאן

  היום כולו יוקדש לבאגאן, כשלפניכם יעמדו שלוש אפשרויות לטיול. 1. מסע להר פופה, שם תוכלו לטפס ב-777 המדרגות שמובילות לפסגה, או ב-250 מדרגות שמובילות למרפסת התצפית (בה תידרשו להסיר את נעליכם). בהמשך, ארוחת צהריים וטעימות של סוכר תמרים המופק מן העצים שבאזור. 2. ביקור פחות מאתגר בהר פופה, שיכלול זמן חופשי לקניית מזכרות וגילוי האטרקציות השונות שבמקום. 3. סיור בכמה מן הפגודות המרשימות ביותר בבאגאן, ובהן פגודת שווזיגון, העתיקה והמרשימה מכולן. בהמשך, תבלו בשוק Nyaungoo השוקק, שם תוכלו לרכוש עבודות יד מקומיות, אריגים צבעוניים ומזכרות ייחודיות. לבסוף, תבקרו במקדש Gubyaulgyi מהמאה ה-13 ובמקדש Pyathada Paya, מקום מצוין לצילומים.

 • יום7

  באגאן – ינדבו (YANDABO)

  בבוקר תספיקו לראות את הזריחה המרהיבה מעל באגאן לפני שהספינה תמשיך בדרכה לינדבו, כפר שליו שבו הבריטים והבורמזים חתמו על הסכם שסיים את המלחמה האנגלו-בורמזית הראשונה ב-1826. הכפר ינדבו מפורסם בכלי הטרקוטה היפים שמיוצרים בו, ואתם תיהנו מההזדמנות לצפות בהדגמה של יצירת עבודות קדרות על ידי אמנים מקומיים ובהצצה לחיי הכפר.

 • יום8

  אינווה (Inwa)

  בשעות אחה"צ תבקרו באינווה, בירת הממלכה הבורמזית במשך יותר מ-400 שנה. תיסעו בעגלה רתומה לסוס בין עתיקות העיר ותראו מנזרי עץ מרהיבים. בהמשך, תיסעו לעיר העתיקה אמרפורה, שם תראו את השקיעה מגשר עץ הטיק הארוך ביותר בעולם. לחלופין, אם אתם מעדיפים לבלות זמן נוסף בספינה המפנקת, תוכלו לוותר על הסיור באינווה ולבקר רק בגשר.

 • יום9

  סאגאינג (Sagaing) – מינגון (Mingun) – מנדליי (MANDALAY)

  הבוקר הספינה תעגון בבירה המלכותית לשעבר סאגאינג, אשר מפורסמת במאות המנזרים שבה ובאווירה השלווה והמיוחדת. תבקרו בבית ספר מקומי לנזירים ובשתי פגודות: Soonuponyashin ו-Uminthonese, שבה 43 פסלים צבעוניים של בודהה. משם תמשיכו למינגון, שם תתרשמו מפעמון הברונזה העצום שבה ומהשרידים של פגודת Pathodawgyi שעל אף שבנייתה לא הושלמה, היא עדיין נחשבת לפגודת הלבנים בגדולה בעולם. לחלופין, תוכלו לנסוע בטוק טוק ברחבי מינגון ולהתרשם מן האתרים בעיר. תוכלו לבקר גם בפגודת Myatheindan, אשר נבנתה ב-1816 ונצבעה כולה בלבן. אפשרות נוספת שעומדת בפניכם ביום זה היא ביקור בשרידי פגודת Pathodawgyi ובפעמון הברונזה וטיפוס ב-77 המדרגות שמובילות לראשה של פגודת Myatheindan.

 • יום10

  מנדליי

  לאחר ההגעה למנדליי, תרדו מהספינה לסיור של יום שלם שיכלול את האתרים הבולטים בעיר, כולל פגודת מאהאמוני (Mahamuni), בה נמצא פסל ברונזה מרשים של בודהה, המכוסה בעלי זהב. בהמשך תבקרו בסדנאות של האמנים המקומיים, אשר יוצרים עלי זהב דקיקים, גילופי שיש ושטיחי קיר, וכן בפגודת קוטודאי אשר מכילה את הספר הגדול בעולם, כתבי קודש בודהיסטים החקוקים על גבי 729 לוחות שיש. בהמשך אותו יום תבקרו בגבעת מנדליי ובמנזר שוונאנדאו. לבסוף תבקרו בבית ספר מקומי. בערב תתקיים בספינה ארוחת פרידה חגיגית.

 • יום11

  מנדליי – עזיבת הספינה

  לאחר ארוחת הבוקר המפנקת תיפרדו מצוות הספינה ותמשיכו בטיולכם בבורמה או לטיסתכם הביתה.


תאריכי יציאה ומחירים

לפרטים ומחירים אנא פנו ליועצי השייט שלנו: 03-7659000

על סיפון הספינה:
Amapuraלחצו לפרטים נוספים על הספינה

המחירים הינם ב-$ לאדם בתא זוגי

כל המחירים המוצגים הם מחירים החל מ-.

מה כלול במחיר?

 • 10 לילות שיט מפיאי למנדליי בתא חיצוני מפואר כולל פינת ישיבה, טלוויזיה וחיבור לאינטרנט. בחדר מצעים מפנקים, ערכת סבונים עשירה ומקלחת מרווחת.
 • טיסה פנימית (ינגון – מנדליי)
 • בקבוק מים בחדר לכל נוסע
 • סט אוזניות לשימושכן לאורך כל הסיורים
 • ארוחות גורמה של מיטב השפים לאורך כל השיט ( ערב בלבד ביום הראשון ובוקר בלבד באחרון) בוקר וצהריים מזנון + מנות בהגשה וארוחת ערב בהגשה מלאה.
 • ארוחות מיוחדות בנושא השיט/האזור
 • יין ובירות מוגשים כלולים בארוחת הצהריים והערב
 • קוקטייל קבלת פנים, ארוחת ערב בתחילת השיט עם הקפטן וארוחת גאלה חגיגית בערב האחרון.
 • פעילות ערב עשירה כוללת הופעות חיות, הרצאות, הדרכות בנושא אוכל ויין, סדנאות ואירוח של מומחים בתחומים שונים ( משתנה בהתאם למסלול השיט)
 • תוכנית סיורים עשירה כולל "סיורי בוטיק" מיוחדים
 • ניהול מקצועי של מנהל שיט ושירות ברמה הגבוהה ביותר של צוות האוניה
 • כל המיסים וההיטלים

 

המחיר לא כולל:

טיסות לבורמה מישראל

תשר לנותני השירות באוניה – כ12$ ליום לאדם

ביטוח בריאות

הוצאות אישיות

ויזות

התשלום ייעשה במזומן/העברה בנקאית/ כרטיס אשראי בתשלום אחד. אם ברצונך לשלם את התשלום כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום, והכל בהתאם להוראות הדין. אם ברצונך לשלם עבור העסקה במטבע ישראלי ביותר מתשלום אחד באמצעות כרטיס אשראי , יתווסף למחיר העסקה במזומן תשלום נוסף בגובה 2% ממחיר העסקה. יובהר, כי גורדון טורס מקבלת תשלום בכרטיסי אשראי מסוג ויזה/ישראכרט בלבד. אם ברצונך לשלם בכרטיס אשראי ובמספר תשלומים כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום.

המחירים הינם ב-$ לאדם בתא זוגי


לפני/אחרי השייט

לפני השיט:
2 לילות בינגון

אחרי השיט:
לילה בינגון

תכנית לפני הטיול

 • יום1

  ינגון (Yangon)

  ברוכים הבאים לינגון, בירת מיאנמר לשעבר והעיר הגדולה במדינה, הידועה גם כ"עיר הגנים של המזרח" הודות לגנים הטרופיים המרהיבים שבה. לאחר ההעברה למלון וההתמקמות בחדרים תיהנו מזמן חופשי בשארית היום.

 • יום2

  ינגון

  היום תצאו לסיור של יום שלם שיכלול ביקור במרכז העיר ובפגודת סולה בעלת המבנה הלא שגרתי, עצירה לצילומים באגם קאנדאווגי, ביקור בשוק בגיוקה אונג סאן, שם תוכלו לרכוש עבודות יד, בגדים ומעדנים מקומיים, ביקור במקדש צ'אוקטאטגיי, עם פסל הבודהה השוכב הענק, ולסיום, ביקור בפגודת שוודגון המוזהבת והמפוארת, אחד מהאתרים הקדושים ביותר במיאנמר.

 • יום3

  ינגון – פיאי (PYAY) – עלייה לספינה

  לאחר ארוחת הבוקר במלון תיסעו באוטובוס לכיוון פיאי, שם תעלו על ספינת הפאר בה תשוטו בעשרת הימים הקרובים.

תכנית אחרי הטיול

 • יום1

  מנדליי – עזיבת הספינה – ינגון

  לאחר ארוחת הבוקר המפנקת תיפרדו מצוות הספינה ותטוסו בחזרה לינגון. לאחר הצ'ק אין במלון תיהנו מזמן חופשי בעיר להנאתכם.

 • יום2

  ינגון

  לאחר ארוחת הבוקר תיפרדו ממיאנמר ותמשיכו לשדה התעופה לקראת הטיסה חזרה.


גלריית תמונות