טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

אוצרות הזהב של מיאנמר - שיט במורד נהר האירוואדי

הינך נמצא כאן

אוצרות הזהב של מיאנמר - שיט במורד נהר האירוואדי

ממנדליי לפיאיי
3 ימים + 10 לילות שיט / 11 ימי שיט

על סיפון:
AMAPURA / AMAPURA

חברת השייט:
Amawaterways

במהלך מסע השיט המרתק במיאנמר תבקרו באתרים קדושים, כפרים קטנים, בתי מלאכה של אמנים, שווקים צבעוניים ומנזרים בודהיסטים. השייט יפתח בעיר הזהב מנדליי, ובהמשכו תבקרו באינווה, בירתה הקדומה של הממלכה הבורמזית, תקדישו יום שלם לבאגאן, בה יש אוסף עשיר של מקדשים, סטופות ופגודות, ותיהנו מהתצפית המרהיבה הנשקפת מראש הר פופה.

קיים מסלול דומה עם הדרכה בעבריתלפרטים נוספים »

מסלול הטיול

 • יום1

  מנדליי (MANDALAY) – עלייה לספינה – מינגון (MINGUN)

  עם הגעתכם למנדליי, הבירה המלכותית האחרונה של הממלכה הבורמזית, תעלו לספינת הפאר בה תבלו את מסע השיט. לאחר ההתמקמות בחדרים המפנקים, תתקיים ארוחת ערב חגיגית בה תפגשו את חבריכם למסע.

 • יום2

  מינגון – מנדליי – סאגאינג (SAGAING)

  בבוקר תבקרו בכפר מינגון, שם תתרשמו מפעמון הברונזה העצום שבה ומהשרידים של פגודת Pathodawgyi שעל אף שבנייתה לא הושלמה, היא עדיין נחשבת לפגודת הלבנים בגדולה בעולם. לחלופין, תוכלו לנסוע בטוק טוק ברחבי מינגון ולהתרשם מן האתרים בעיר. תוכלו לבקר גם בפגודת Myatheindan, אשר נבנתה ב-1816 ונצבעה כולה בלבן. אפשרות נוספת שעומדת בפניכם ביום זה היא ביקור בשרידי פגודת Pathodawgyi ובפעמון הברונזה וטיפוס ב-77 המדרגות שמובילות לראשה של פגודת Myatheindan. בשעות אחה"צ תגלו את מנדליי האגדית. הסיור יכלול כמה מהאתרים הבולטים בעיר, ובהם פגודת מאהאמוני (Mahamuni), בה נמצא פסל ברונזה מרשים של בודהה, המכוסה בעלי זהב. בהמשך תבקרו בסדנאות של האמנים המקומיים, אשר יוצרים עלי זהב דקיקים, גילופי שיש ושטיחי קיר, וכן בפגודת קוטודאי אשר מכילה את הספר הגדול בעולם, כתבי קודש בודהיסטים החקוקים על גבי 729 לוחות שיש. לבסוף תבקרו במנזר שוונאנדאו, יצירת מופת ארכיטקטונית הגדושה בגילופי עץ. לפני החזרה לספינה, תיהנו מתצפית שקיעה מרהיבה מגשר עת הטיק הארוך בעולם, גשר U-Bein.

 • יום3

  אינווה (Inwa)

  הבוקר הספינה תעגון בבירה המלכותית לשעבר סאגאינג, אשר מפורסמת במאות המנזרים שבה ובאווירה השלווה והמיוחדת. תבקרו בסדנה של חרשי כסף ובשתי פגודות: Soonuponyashin ו-Uminthonese, שבה 43 פסלים צבעוניים של בודהה. משם תמשיכו לאינווה, שהיתה בירת הממלכה הבורמזית במשך יותר מ-400 שנה. מאתרי העיר תוכלו להתרשם במהלך סיור בעגלה רתומה לסוס. בין היתר תראו את מנזר Mahaaungmyebonzan, את "המגדל הנטוי של אינווה" ואת מנזר ברגאיה שבנוי כולו מעץ טיק.

 • יום4

  ינדבו (YANDABO) – באגאן (Bagan)

  הבוקר תבקרו בינדבו, כפר שליו שמפורסם בכלי הטרקוטה היפים שמיוצרים בו. תיהנו מההזדמנות לצפות בהדגמה של יצירת עבודות קדרות על ידי אמנים מקומיים ובהצצה לחיי הכפר. בהמשך, תשובו לספינה, שם תוכלו להתרווח בסיפון השיזוף וליהנות מתצפית ראשונית נהדרת על באגאן, אחד מהאתרים הארכיאולוגיים המופלאים בעולם. עם ההגעה לבאגאן, תוכלו לבחור בין שתי אפשרויות טיול: 1. טיפוס למגדל תצפית ממנו תוכלו להשקיף על שקיעה עוצרת נשימה עם כוס קוקטייל ביד, ובהמשך ביקור במקדש מקומי והשתתפות בטקס הדלקת נרות עם הנזירים. 2. תצפית שקיעה ממרומי מקדש גוני, ובהמשך מפגש עם שאר הקבוצה במקדש בו יתקיים טקס הדלקת הנרות.

 • יום5

  באגאן

  היום כולו יוקדש לבאגאן, כשלפניכם יעמדו שלוש אפשרויות לטיול. 1. מסע להר פופה, שם תוכלו לטפס ב-777 המדרגות שמובילות לפסגה, או ב-250 מדרגות שמובילות למרפסת התצפית (בה תידרשו להסיר את נעליכם). בהמשך, ארוחת צהריים וטעימות של סוכר תמרים המופק מן העצים שבאזור. 2. ביקור פחות מאתגר בהר פופה, שיכלול זמן חופשי לקניית מזכרות וגילוי האטרקציות השונות שבמקום. 3. סיור בכמה מן הפגודות המרשימות ביותר בבאגאן, ובהן פגודת שווזיגון, העתיקה והמרשימה מכולן. בהמשך, תבלו בשוק Nyaungoo השוקק, שם תוכלו לרכוש עבודות יד מקומיות, אריגים צבעוניים ומזכרות ייחודיות. לבסוף, תבקרו במקדש Gubyaulgyi מהמאה ה-13 ובמקדש Pyathada Paya, מקום מצוין לצילומים.

 • יום6

  טאנט קי טאונג (TANT KYI TAUNG) - סאלאי (Salay)

  היום תצאו לסיור במעלה הר טאנט קי טאונג, בו תבקרו בפגודה המפורסמת אשר נבנתה ב-1059 ובה שמורה אחת משיניו של בודהה. בהמשך הספינה תפליג לסאלאי, שם יש כ-50 מנזרים הבנויים מעץ טיק. תבקרו במנזר Yokesonekyaung שנבנה ב-1882. זהו מנזר העץ העתיק ביותר באזור והוא מפורסם בגילופי העץ שלו ובאוסף נאה של חפצי דת. בהמשך תבקרו גם בבית מדהים מהתקופה הקולוניאלית ובאחת מהפגודות המעניינות באזור.

 • יום7

  מגווה (MAGWE)

  היום תבקרו במגווה ותיסעו באוטובוס לראות את הר הגעש של הבוץ במינבו (Minbu), שעל פי המיתולוגיה המקומית מהווה את ביתם של דרקונים יורקי אש שמתגוררים מתחת לאדמה. בנוסף, תראו ביום זה גם את הפסל של הגנרל המהפכן אונג סן ותבקרו בפגודת מיאתאלון (Myathalon) ששוכנת על גדות הנהר.

 • יום8

  מינלה (MINHLA)

  הבוקר ייפתח בסיור בריקשה בכפר מגווה, שיסתיים בביקור בשוק מקומי. בשעות אחה"צ תיסעו למינלה, בה נערך אחד הקרבות הגדולים במהלך המלחמה האנגלו-בורמזית השניה. הליכה קצרה תוביל אתכם למבצר הקולוניאלי, שנבנה על ידי שני אחים איטלקים ב-1860 כדי למנוע מהכוחות הבריטים להיכנס לבורמה. לאחר מאבקים רבים, המבצר נפל בידי הבריטים ב-1885.

 • יום9

  תא יט מיו (THA YET MYO) – פה טו (PHA HTO)

  תא יט מיו היא עיירה נעימה ששמרה על הגבול בין ברומה המלכותית ובורמה הבריטית אחרי המלחמה האנגלו – בורמזית השנייה ב-1885. יש בה כמה בניינים קולוניאליים שמורים היטב לצד בניינים מאמצע המאה ה-19, וכן נמצא בה אחד ממגרשי הגולף העתיקים ביותר במיאנמר כולה. לאחר הליכה במדשאות הירוקות של המגרש תבקרו באחד מסניפי הדואר העתיקים ביותר באזור. בשעות אחה"צ תזכו להצצה על חיי הכפר בעיירה הקטנה פה הטו, שבה תפגשו את המקומיים ותבקרו בבית ספר מקומי שתלמידיו הכינו הופעה מיוחדת עבור האורחים שלהם.

 • יום10

  פיאי (Pyay)

  לאחר שהספינה תעגון בפיאי, תצאו לסיור הליכה בעיר ששימשה בעבר כצומת דרכים חשוב בבורמה, ובה למעלה מ-80 פגודות. תראו גם את שער סרי קסטרא ותבקרו במוזיאון סרי קסטרא.

 • יום11

  פיאי – עזיבת הספינה – ינגון

  לאחר ארוחת הבוקר תיפרדו מהספינה ותמשיכו בטיולכם בבורמה או לטיסתכם הביתה.


תאריכי יציאה ומחירים

לפרטים ומחירים אנא פנו ליועצי השייט שלנו: 03-7659000

על סיפון הספינה:
Amapuraלחצו לפרטים נוספים על הספינה

המחירים הינם ב-$ לאדם בתא זוגי

כל המחירים המוצגים הם מחירים החל מ-.

מה כלול במחיר?

 • 10 לילות שיט ממנדליי לפיאי בתא חיצוני מפואר כולל פינת ישיבה, טלוויזיה וחיבור לאינטרנט. בחדר מצעים מפנקים, ערכת סבונים עשירה ומקלחת מרווחת.
 • טיסה פנימית (ינגון – מנדליי)
 • בקבוק מים בחדר לכל נוסע
 • סט אוזניות לשימושכן לאורך כל הסיורים
 • ארוחות גורמה של מיטב השפים לאורך כל השיט ( ערב בלבד ביום הראשון ובוקר בלבד באחרון) בוקר וצהריים מזנון + מנות בהגשה וארוחת ערב בהגשה מלאה.
 • ארוחות מיוחדות בנושא השיט/האזור
 • יין ובירות מוגשים כלולים בארוחת הצהריים והערב
 • קוקטייל קבלת פנים, ארוחת ערב בתחילת השיט עם הקפטן וארוחת גאלה חגיגית בערב האחרון.
 • פעילות ערב עשירה כוללת הופעות חיות, הרצאות, הדרכות בנושא אוכל ויין, סדנאות ואירוח של מומחים בתחומים שונים ( משתנה בהתאם למסלול השיט)
 • תוכנית סיורים עשירה כולל "סיורי בוטיק" מיוחדים
 • ניהול מקצועי של מנהל שיט ושירות ברמה הגבוהה ביותר של צוות האוניה
 • כל המיסים וההיטלים

 

המחיר לא כולל:

טיסות לבורמה מישראל

תשר לנותני השירות באוניה – כ12$ ליום לאדם

ביטוח בריאות

הוצאות אישיות

ויזות

התשלום ייעשה במזומן/העברה בנקאית/ כרטיס אשראי בתשלום אחד. אם ברצונך לשלם את התשלום כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום, והכל בהתאם להוראות הדין. אם ברצונך לשלם עבור העסקה במטבע ישראלי ביותר מתשלום אחד באמצעות כרטיס אשראי , יתווסף למחיר העסקה במזומן תשלום נוסף בגובה 2% ממחיר העסקה. יובהר, כי גורדון טורס מקבלת תשלום בכרטיסי אשראי מסוג ויזה/ישראכרט בלבד. אם ברצונך לשלם בכרטיס אשראי ובמספר תשלומים כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום.

המחירים הינם ב-$ לאדם בתא זוגי


לפני/אחרי השייט

לפני השיט:
2 לילות בינגון

אחרי השיט:
לילה בינגון

תכנית לפני הטיול

 • יום1

  ינגון (Yangon)

  ברוכים הבאים לינגון, בירת מיאנמר לשעבר והעיר הגדולה במדינה, הידועה גם כ"עיר הגנים של המזרח" הודות לגנים הטרופיים המרהיבים שבה. לאחר ההעברה למלון וההתמקמות בחדרים תיהנו מזמן חופשי להנאתכם.

 • יום2

  ינגון

  היום תצאו לסיור של יום שלם שיכלול ביקור במרכז העיר ובפגודת סולה בעלת המבנה הלא שגרתי, עצירה לצילומים באגם קאנדאווגי, ביקור בשוק בגיוקה אונג סאן, שם תוכלו לרכוש עבודות יד, בגדים ומעדנים מקומיים, ביקור במקדש צ'אוקטאטגיי, עם פסל הבודהה השוכב הענק, ולסיום, ביקור בפגודת שוודגון המוזהבת והמפוארת, אחד מהאתרים הקדושים ביותר במיאנמר.

 • יום3

  מנדליי (MANDALAY) – עלייה לספינה – מינגון (MINGUN)

  לאחר ארוחת הבוקר תיפרדו מהמלון ותיסעו לשדה התעופה לקראת הטיסה הקצרה למנדליי, הבירה המלכותית האחרונה של הממלכה הבורמזית, שם תעלו על ספינת הפאר בה תבלו את מסע השיט.

תכנית אחרי הטיול

 • יום1

  פיאי – עזיבת הספינה

  לאחר ארוחת הבוקר תיפרדו מהספינה ותעלו על האוטובוס שייקח אתכם לינגון. לאחר הצ'ק אין במלון תיהנו מזמן חופשי בעיר להנאתכם.

 • יום2

  ינגון

  לאחר ארוחת הבוקר במלון תיפרדו ממיאנמר ותמשיכו לשדה התעופה לקראת הטיסה הביתה.


גלריית תמונות