טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

שייט לאורך המקונג - וייטנאם וקמבודיה

הינך נמצא כאן

שייט לאורך המקונג - וייטנאם וקמבודיה

הו צ'י מין סיטי /מקונג /פנום פן /סיאם ריפ /אנגקור /האנוי /מפרץ האלונג עם מדריך ישראלי
8 לילות שייט / 7 לילות במלונות טובים / 16 ימי טיול (לילה בהו צ'י מין סיטי, 8 לילות בספינת נהרות, 2 לילות בסיאם ריפ, 3 לילות בהאנוי, לילה בתא פרטי בספינה בהאלונג ביי)

שדה"ת הגעה: SGN - Ho Chi Minh City, Viet Nam
שדה"ת חזרה: HAN - Hanoi, Viet Nam - Noibai

על סיפון:
RV INDOCHINE II / RV INDOCHINE II

חברת השייט:
CroisiEurope

המקונג, עורק החיים האדיר של וייטנאם, מזמן למפליגים לאורכו היכרות מסעירה במינה עם וייטנאם וקמבודיה. טיול השייט הזה מוביל אל המרתקים שבאתרי שתי ארצות מופלאות. לאורך הדרך נפגוש את הו צ'י מין סיטי (סייגון), בירת הדרום לשעבר ועדיין העיר הגדולה במדינה, את השווקים שעל המים בדלתה הפורייה והמרהיבה של המקונג ואת הנהר עצמו ואת פנום פן המתעוררת לחיים אחרי שנים של דיקטטורה. נבקר בעיר המקדשים העתיקה אנגקור עם מקדש אנגקור ואט – יהלום האימפריה החמרית, ואז נטוס להאנוי בירת וייטנאם, על מקדשיה ופניני האדריכלות הקולוניאלית שלה, ואתרי הזיכרון והתיעוד של הפצע שהטביע חותם בתולדות האנושות כולה - מלחמת וייטנאם. לקראת סיום נבקר בפלא העולם המרהיב – שייט בתוך נופיו החד פעמיים של מפרץ האלונג והכפרים הצפים שלו,

בליווי מיקי בנדרלי וישראל בכר, מדריכים מומחים לאזור. 

מסלול הטיול

 • יום1

  הו צ'י מין סיטי (סייגון)

  לאחר הנחיתה בעיר הגדולה ביותר בווייטנאם, בירת הדרום לשעבר, נפגוש את המדריך המקומי וההסעה שיקבלו את פנינו, וילוו אותנו למלוננו במרכז העיר. נקבל משקאות מרעננים, נעשה צ'ק אין וננוח מעט. ארוחת ערב ולינה במלון ברמת תיירות גבוהה בהו צ'י מין סיטי.

 • יום2

  הו צ’י מין סיטי

  אחרי ארוחת הבוקר, ובטרם נצא לפגוש את ספינתנו, נצא לסיור בעיר. ניסע לטיול ב-Cholon, הרובע הסיני, ונבקר בשוק ובפגודת טיאן האן, המוקדשת לאלת הים. נמשיך לשוק בין טאי, באזור שהוא שילוב בין ארכיטקטורה צרפתית וסינית. נעבור על פני קתדרלת נוטרדאם, בית העירייה, בניין הדואר הישן - מפניני הארכיטקטורה הקולוניאלית שהותיר בעיר השלטון הצרפתי, ו״ארמון האיחוד״. נגיע לספינת הנהרות המפוארת שתהיה ביתנו בימים הבאים, ואחרי שנתמקם בחדרים, נתקבל על ידי הצוות בקוקטייל מיוחד שאחריו תוגש אחרת ערב. לילה בספינה.

 • יום3

  הו צ’י מין סיטי

  אחרי ארוחת הבוקר נצא בהסעה אל מנהרות קו צ'י, ששימשו את לוחמי הוייטקונג בזמן מלחמת וייטנאם לתקשורת, העברת מזון, בתי חלים, מגורים, התקפות מן המארב וכמובן כמחבוא מפני הצבא האמריקני. נבקר במוזיאון להיסטוריה וייטנאמית, ולאחר מכן נאכל בספינה שתפליג לתעלת צ'או גאו, בדרכה למקונג. לינה בספינה.

 • יום4

  צ'או גאו, מי טאו, וין לונג, קאי בה, סה דק

  לאחר ארוחת בוקר מוקדמת בספינה נצא בסירות סמפאן לאי מי טאו, הידוע בגינות הירק ומטעי הפירות העשירים שלו ומציע נוף מרהיב של מטעי קוקוס, בננות ומנגו. בהמשך נבקר בחוות כוורנים ונטעם תה דבש מקומי ופירות אקזוטיים. נמשיך לסיור בשוק הצף המקסים של קאי בה, עם מאות הסירות העמוסות ירקות ופירות אקזוטיים, והקתדרלה הצרפתית היפה שעל גדותיו. נבקר גם במפעל אורז מסורתי. נבקר גם בוין לונג, הנמצאת במרכז הדלתא של המקונג בין שתי זרועות של הנהר, וכל החיים בה מתנהלים על המים. נשוב לספינה לארוחת הערב. לינה בספינה.

 • יום5

  סה דק

  הבוקר נשוט בסירות סמפאן לאורך תעלותיה הצרות של העיירה ההיסטורית סה דק. נבקר במפעל לייצור לבני החימר, שמספק המקונג, ובביתו של ,Huynh Thuy Le שהתפרסם בשל קשריו עם הסופרת הצרפתיה מרגריט דיראס והיווה השראה לספרה ״המאהב״, שזכה גם לגירסה קולנועית. בהמשך נטייל בשוק של העיירה ונטעם מהמעדנים המקומיים. נשוב לארוחת צהריים בספינה ונפליג במעלה הזרם, לכיוון קמבודיה.

 • יום6

  צ’או דוק (Chau Doc)

  הבוקר נגיע לצ'או דוק, עיירה וייטנאמית משגשגת ומקסימה הנמצאת ממש על הגבול עם קמבודיה, בליבם של שדות אורז שנדמים אין סופיים. נחשף לנופי נהר מרהיבים ושוק צף מקסים במיוחד. לאחר ביקור בעיירה ובפגודה הצבעונית נמשיך במיניבוסים לפסגת הר סאם, הגבוה באזור, ממנו נשקף נוף מרהיב. ההר הוא אתר עליה לרגל חשוב וידוע בווייטנאם. נעלה לפגודת פט טי טיי (Phat Thay Tay) ולמקדש בא צ'ואה סו (Ba Chua Xu). נשוב לספינתנו שם נאכל ארוחת ערב בעת שנפליג לכיוון פנום פן. לינה בספינה, שתעגון בפנום פן.

 • יום7

  פנום פן (Phnom Penh)

  בירת קמבודיה, שנוסדה ב-1434, הצליחה לשמור על החן הקולוניאלי-צרפתי שלה. הבוקר ניסע למתחם הארמון, שם נבקר בפגודת הכסף, שבה נמצא פסל הבודהא המקודש ביותר העשוי כולו איזמרגד ונראה גם את בודהה מייטריה המרשים ביותר, העשוי זהב ומעוטר ביותר מ-2000 יהלומים. נמשיך למוזיאון הלאומי שנבנה ב-1917 בהשראת מקדשי אנגקור. נסעד ארוחת צהריים במסעדה מקומית ולאחריה נבקר בטול סלנג (הגבעה המורעלת), בית ספר שהוסב לכלא ומשמש כיום מוזיאון המתעד את הזוועות שביצע בו שלטון החמר רוז'. אחר הצהריים חופשי לטיול עצמאי בשווקים המקומיים. את ארוחת הערב נאכל בספינה, ולאחר מכן יינתן זמן חופשי. לינה בספינה.

 • יום8

  קמפונג טרלש, קו צ'ן

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לבקר בכפר קו צ'ן, שתושביו ידועים במלאכת צורפות הכסף וריקועי הנחושת המשמשים בטקסים וחתונות מסורתיות. לאחר ארוחת הצהרים נבקר במקדש ופגודה בודהיסטיים בקמפונג טרלש. את הדרך למקדש נעשה בעגלות רתומות לשוורים שיובילו אותנו במקביל לנהר על פני נוף מקסים של מרחבי שדות אורז. לינה בספינה.

 • יום9

  אגם ונהר טונלה סאפ, קמפונג צ’אננג

  בבוקר נצא לשייט בסירה לביקור בכפר קמפונג צ’נאנג, שהנמל שלו הוא אחד מנמלי הדייג ההומים ביותר בוויטנאם. נתוודע אל המקומיים הידידותיים ואל מלאכותיהם – האזור ידוע בכלי הבית מחרס המיוצרים בו. לאחר ארוחת הצהרים נמשיך בהפלגה על אגם טונלה סאפ, אגם המים המתוקים הגדול ביותר בדרום מזרח אסיה. בערב יערכו קוקטייל וארוחת גאלה לרגל סיום השיט.

 • יום10

  סיאם ריפ (Siem Reap)

  בשעות הבוקר המאוחרות נעגון בסיאם ריפ וניפרד מצוות הספינה. ניסע למלוננו בעיר, ואז יינתן זמן חופשי לארוחת צהרים. אחר הצהריים יוקדש לבילוי ב-Phare Circus - הופעה אקרובטית יוצאת דופן (המומלצת ביותר בסיאם ריפ ע"י לונלי פלאנט וטריפ אדוויזר), שמשלבת תיאטרון, מחול, מוסיקה ואמנויות קרקס ומספרת את סיפורם של קמבודיה ושל העם החמרי. נסעד ארוחת ערב (מזנון) במלון ואחריה נלך אל שוק הלילה של אנגקור, על שלל הפאבים ומקומות הבילוי הנחמדים שלו. לינה במלון ברמת תיירות גבוהה בסיאם ריפ.

 • יום11

  סיאם ריפ (Siem Reap)

  הבוקר נצא לסיור בעיר האבודה אנגקור, אתר מורשת עולמית של אונסקו ואחת משכיות החמדה ההיסטוריות והתרבותיות המרשימות בעולם. נעשה זאת בנסיעה ב"טוק-טוק", התלת-אופנועים שהם כלי התחבורה הציבורית הנפוץ ביותר, שייקחו אותנו לביקור במתחם אנגקור ואט המפורסם, ב-Angkor Thom, ובמקדש Bayon עם דיוקנאות הענק החקוקים באבן. נראה גם את גילופי האבן המרהיבים של מקדשי Banteay Srei ו-Banteay Samre. ארוחת הצהריים חופשית באחת המסעדות באזור, המגישות ממיטב מעדני המטבח המקומי. לאחר מכן נצא לבקר בעוד שני מקדשים, Banteay Srei & Banteay Samre, המרוחקים כשעה נסיעה מסיאם ריפ, ונראה את השקיעה המרהיבה בהם. לינה בסיאם ריפ – ואפשר בהחלט לצאת שוב לשוק הלילה של אנגקור.

 • יום12

  סיאם ריפ, האנוי

  היום נבלה את רוב היום בסיאם ריפ, כולל מקדש אנגקור ואט המוקדש לאל ההודי וישנו. נבקר במתחמי קניות ואוכל מקומיים, בשווקים פתוחים, בבתי ספר לאומנויות מסורתיות ובסדנאות לייצור מסכות ועיצוב תחפושות. נגיע בצהריים למלון לעשות צ'ק אאוט. ארוחת צהרים לבחירתכם באופן עצמאי. אחר הצהריים נבקר בכפר צף, כמה קילומטרים דרומית לסיאם ריפ. נפליג בספינת עץ מסורתית בטונלה סאפ, אגם המים המתוקים הגדול בדרום-מזרח אסיה, ונתוודע אל אורחות החיים הייחודיים של תושבי האגם. אחר כך נמשיך לשוק פסאר צ'ארס, "השוק הישן", שבו אפשר לקנות כמעט כל דבר, וכל דבר הוא למכירה. לאחר מכן ניסע לשדה התעופה לקראת טיסתנו להאנוי. כשנגיע נתקבל על ידי המדריך המקומי, ונצא לארוחת ערב במסעדה, אחריה נגיע לבית המלון ברמת תיירות גבוהה. לינה בהאנוי.

 • יום13

  האנוי

  בירת וייטנאם היא עיר של מקדשים, גנים מרהיבי-עין ואדריכלות מרשימה מהתקופה הקולוניאלית-הצרפתית. לאחר ארוחת הבוקר נבקר במאוזוליאום הו צ’י מין, אבי האומה הנערץ, ולאחר מכן במקדש היפהפה "פגודת העמוד הבודד". בהמשך נבקר בקומפלקס המרהיב של מקדש הספרות, מקדש קונפוציוס והאוניברסיטה הראשונה של וייטנאם. סיור אחר הצהריים יכלול את כלא הואה לו הידוע לשמצה, שנודע בכינוי "הילטון האנוי", בו הוחזקו שבויי המלחמה האמריקניים של מלחמת וייטנאם. נבקר באגם הואן קיאם, מהאתרים היפים ביותר בעיר, ובמקדש נגוק סון על אי באגם. בדרך נוכל להתרשם מהמבנים הקולוניאליים הנודעים של האנוי, ביניהם בית האופרה המקסים וקתדרלת סנט ג'וזף. נסעד ארוחת ערב במסעדה מקומית. לינה בהאנוי.

 • יום14

  האלונג ביי

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע להאלונג ביי – המפרץ המרהיב שהוא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו . נעלה על ספינת תיור מקומית, נתמקם בחדרים ונחגוג את היציאה לדרך בשייט בין האיים הקטנים הציוריים של המפרץ על דרינק בחברת הצוות והשותפים החדשים למסע. נסעד ארוחת צהריים בספינה. ההמשך המתבקש – להתרווח על הסיפון וליהנות מהנוף הנפלא של המפרץ החולף על פנינו. אחר הצהריים נרד מהספינה ונשוט בסירות קטנות אל כפר דייגים צף על המים. בהמשך יעמוד לרשותנו זמן חופשי לבלות בחופי המפרץ, לשחייה או שייט בקיאק במים הצלולים. נשוב לספינה ולקראת ערב נפליג לאורך המפרץ מול השקיעה היפה של האלונג ביי. בארוחת הערב ישולבו מעדנים טיפוסיים של המטבח המקומי. לינה בתא פרטי בספינה.

 • יום15

  האלונג ביי, האנוי

  ננסה לקום מספיק מוקדם כדי לראות את השמש זורחת מתוך הים בין אלפי האיים של מפרץ האלונג. אחרי ארוחת הבוקר הספינה תמשיך להפליג בין האיונים הקטנים שלכל אחד שם מאפיין משלו – "סלע הפרפר" או "צוק הצב", רק לצורך הדוגמה. ב-11 יוגש בופה הפרידה העשיר, ואחריו ניפרד מהצוות ומהספינה. ההסעה תיקח אותנו בחזרה להאנוי, שם נעשה צ'ק אין בבית המלון. לינה בהאנוי.

 • יום16

  טיסה מהאנוי

  לאחר ארוחת הבוקר במלון נצא בצורה מאורגנת לשדה התעופה, לקראת טיסתנו הביתה.


תאריכי יציאה ומחירים

על סיפון הספינה:
RV Indochine IIלחצו לפרטים נוספים על הספינה

טבלת מחירי Standard - להסבר לחץ כאן

תאריךשירותקטגוריה
10.12.2021Standardבבנייה
10.12.2021Standard יחידבבנייה

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי

על סיפון הספינה:
RV Indochine IIלחצו לפרטים נוספים על הספינה

טבלת מחירי FLEXI - להסבר לחץ כאן

תאריךשירותקטגוריה
10.12.2021Flexiבבנייה
10.12.2021Flexi יחידבבנייה

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי

מה כלול במחיר?

 • טיסות סדירות ליעד
 • אירוח ע"ב פנסיון מלא בספינה (ארוחת ערב ביום הראשון ובוקר ביום האחרון) כולל שתיה קלה או בירה מקומית בארוחות.
 • אירוח ע"ב חצי פנסיון בבתי המלון כולל שתיה קלה ובירה.
 • תוכנית סיורים מלאה באוטובוס פרטי ממוזג ועם מדריך מקומי מלווה לקבוצה.
 • לילה במלון בהו צ'י מין סיטי.
 • 8 לילות בספינת הנהרות RV Indochine II בתאים חיצוניים עם חלון צרפתי ומרפסת פרטית לכל תא.
 • 2 לילות בסיאם ריפ.
 • טיסה מסיאם ריפ להאנוי.
 • 3 לילות בהאנוי.
 • לילה בתאים פרטיים בספינה בהאלונג ביי.
 • טיול בריקשות ברבעים הישנים של האנוי.
 • בקבוק מים לנוסע בכל ההעברות והסיורים.
 • דמי כניסה ושימוש בכל האטרקציות המפורטות.
 • כרטיסים למופעים המפורטים בתוכנית הטיול.
 • סבלות.
 • תשר לנותני השירות בכל הטיול/שייט (לא כולל המדריך הישראלי).
 • מפגש קבוצה לפני יציאת הטיול.
 • מדריך ישראלי מומחה לאזור מצוות המומחים של גורדון טורס.
 • כל המיסים וההיטלים כולל מיסי תעופה לטיסות המופיעות בתוכנית.
 • אוזניות שמע לכל נוסע.
 • תשר לכל נותני השירות באנייה ובשירותי הקרקע.
 • שירות VIP בנתב"ג – מעבר מהיר ללא תורים עד הכניסה לדיוטי פרי
 • ערכת טיסה מפנקת

 

המחיר לא כולל:

 • עליית דלק במחירי הטיסות המוצעות במידה ויהיו.
 • ארוחות שלא כלולות בתוכנית.
 • ויזות למדינות השונות ( פרטים במשרד).
 • ביטוח בריאות.
 • הוצאות שלא מפורטות במחיר כולל.
 • הוצאות אישיות.
 • תשר למדריך הישראלי.
 • כל מה שלא מפורט ב"המחיר כולל".

 

 

פרטי הטיסות:

 • הלוך: טיסת אל על LY83 תמריא מתל אביב ב-20:00 ותנחת בבנגקוק ב-12:00 ביום המחרת.
 • הלוך: טיסת וייטנאם אירליינס VN604 תמריא מבנגקוק ב-14:20 ותנחת בסייגון (הו צ'י מין סיטי) ב-14:20.
 • חזור: טיסת ויינטאם אירליינס VN615 תמריא מהאנוי ב-12:30 ותנחת בבנגקוק ב-14:45.
 • חזור: טיסת אל על LY84 תמריא מבנגקוק ב-16:30 ותנחת בתל אביב ב-22:50.

 

 

הערות:

 • טיולי השייט מתאימים לאורחים המסוגלים לטייל ברגל באופן עצמאי. יש לקחת בחשבון שכל יום יוצאים מהספינה. לא ניתן יהיה להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים.
 • במהלך השייט ייתכנו שינויים בתוכנית הטיול ובמקומות העגינה כתוצאה משינוי בגובה המים בנהר, תנאי מזג האוויר או החלטת חברת השייט.
 • התוכנית ניתנת לשינוי לשיקול דעתו של המלווה הישראלי ובהחלטתו בלבד בשטח.
 • גורדון טורס רשאית להחליף את הטיסות המוצעות לשייט במידת הצורך.
 • גורדון טורס רשאית להחליף את המדריך המיועד לטיול במידת הצורך.
התשלום ייעשה במזומן/העברה בנקאית/ כרטיס אשראי בתשלום אחד. אם ברצונך לשלם את התשלום כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום, והכל בהתאם להוראות הדין. אם ברצונך לשלם עבור העסקה במטבע ישראלי ביותר מתשלום אחד באמצעות כרטיס אשראי , יתווסף למחיר העסקה במזומן תשלום נוסף בגובה 2% ממחיר העסקה. יובהר, כי גורדון טורס מקבלת תשלום בכרטיסי אשראי מסוג ויזה/ישראכרט בלבד. אם ברצונך לשלם בכרטיס אשראי ובמספר תשלומים כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום.

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי


תנאי תשלום

 • מקדמה ע"ס 30% לאישור העסקה.
 • 120 יום לפני היציאה – 30%.
 • 60 יום לפני היציאה – גמר חשבון.
 • הרשמה תתבצע רק לאחר שליחת טופס הרשמה (מצורפת דוגמה) מלא וחתום ע"י הלקוח.

 

 

מדיניות ביטול:

•        עד 121 יום לפני היציאה – 10%.

•        91-120 יום – 20% מעלות העסקה.

•        61-90 יום – 40% מעלות העסקה.

•        31-60 יום – 50% מעלות העסקה.

•        15-30 יום – 80% מעלות העסקה.

•        14 ימים ומטה – 100% מעלות העסקה.

מדריכים

גלריית תמונות