טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

אנחנו התמכרנו

הינך נמצא כאן

אנחנו התמכרנו

ינואר 2013

9 בינואר 2013

שלום רב,
עקב חשיפה לפרסום באינטרנט כמדומני במסע עולמי, הגעתי לגורדון טורס שמתמחה בנושא שייט נהרות בעולם.
בגורדון טורס נפל בחלקי לזכות בטיפולה של הסוכנת שני אוזן. אנחנו לא מכירות כלל וכלל וזה באמת מצרך נדיר במדינתנו, ליפול בידי אדם מקצועי, שמבין/קולט/רגיש ויחד עם זאת מכירתי ושרותי.

בעלי ואני נוסעים הרבה לחול אך אף פעם לא נחשפתי לשייט נהרות. בקרוזים כן היינו אך זה תחום שמעולם לא נסינו. כשפניתי לשני היא מיד אמרה - את עוד תתמכרי לזה..... ואני לתומי חשבתי טוב זה עוד משפט מכירתי.... אך לא ולא!!! שני היא רק מוכרת טובה היא עומדת אחרי כל משפט......בעזרתה האדיבה של שני ובמקצעיות רבה הצלחנו לגבש תכנית נסיעה/שייט. בחרנו מסלול מצויין לתקופת כריסמס וקבלת השנה חדשה לאורך הריין, עם חברה מאד אמינה ומנוסה –amawaterways. שוב עוד נדבך חשוב – חברה מאד מנוסה ורצינית!! שני במקצועיות רבה הסבירה, ובנתה תכנית שכללה טיסות, מלון, שייט

היום כשחזרתי ואני מעכלת את החוויה שעברנו בנסיעה/שייט זה אני מבינה עד כמה היא צדקה ועד כמה נהנינו והכי חשוב אנחנו התמכרנו..... וניסע שוב לחופשות מסוג זה.
עלי לציין ולהדגיש כי בחירה של חופשה מסוג זה לא זולה אך שווה כל גרוש. וזאת מכיוון שהכל באמת כלול.
מרגע שעלית על האוניה אתה נהנה ממלון 5+ כוכבים, סטנדרט שרות גבוה, מגוון טיולי קרקע לבחירה, אוטובוסים צמודים ומלווים צמודים מקצועיים מאד, ארוחות כולל יינות מקומיים ושתיה חופשית בארוחות ערב, מתנות/מזכרות מפנקות על מיטה כל ערב, בילוי-הופעת אומן אורח....קוקטיילים, מתכוני שף על גבי גלויות, העברות מידע בצורה מסודרת ומקצועיות ע"י צוותים מעולים ומקצועיים.

בקיצור כל גרוש שווה!!!!! צריך לזכור על איכות/אמינות/מקצועיות לא מתפשרים!!!!! חייבים להדגיש כי מדובר באוניה בקבולת של 148 איש עם דגש על טיפול אישי ומפנק מאד מאד מאד!!!!

ולסיום - אין כמו לשבת בחדר עם חלון צרפתי ולהביט בנוף החולף מול פניך בשיוט איטי, ברוגע ובתחושת הנאה מירבית.

תודה על הכל, ועל עוד פרק שנחשפנו לו ונמשיך ליהנות ממנו.
בתיה ורובי שוורץ, נהריה