טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

אנחנו התמכרנו

הינך נמצא כאן

אנחנו התמכרנו

ינואר 2013

9 בינואר 2013

שלום רב,

 

עקב חשיפה לפרסום באינטרנט, כמדומני במסע עולמי, הגעתי לגורדון טורס שמתמחה בשייט נהרות בעולם.
בגורדון טורס נפלה בחלקי הזכות להיות מטופלת על-ידי הסוכנת שני אוזן. אנחנו לא מכירות כלל וכלל וזה באמת נדיר במדינתנו, ליפול בידי אדם מקצועי, שמבין/קולט/רגיש ויחד עם זאת מכירתי ושרותי.
בעלי ואני נוסעים הרבה לחו"ל אך לא נחשפנו לשייט נהרות בעבר. בקרוזים כן היינו אך שייט נהרות מעולם לא ניסינו. כשפניתי לשני הייא מייד אמרה "עוד תתמכרי לזה". לתומי חשבתי שזה עוד משפט מכירתי... אך לא ולא - זה פשוט כך. בעזרת שני הצלחנו לגבש תכנית נסיעה שכללה טיסות, מלון, שייט.. בחרנו מסלול מצויין לתקופת כריסמס וקבלת השנה חדשה לאורך הריין, עם חברת שייט מאד אמינה ומנוסה (AMA Waterways) - גם זה נדבך חשוב. 

 

היום, אחרי שחזרתי ואני מעכלת את החוויה שעברנו, אני מבינה עד כמה שני צדקה - כי לא רק שנהנינו, אלא שאנחנו רק מחכים לנסוע שוב לחופשות מסוג זה.
 
עליי לציין שאמנם לא מדובר בחופשה זולה, אבל היא שווה כל גרוש וזאת מכיוון שהכל באמת כלול. מרגע שעלית על האוניה אתה נהנה ממלון 5+ כוכבים, סטנדרט שרות גבוה, מגוון טיולי קרקע לבחירה, אוטובוסים צמודים ומלווים צמודים מקצועיים מאד, ארוחות כולל יינות מקומיים ושתיה חופשית בארוחות ערב, מתנות/מזכרות מפנקות על מיטה כל ערב, בילוי-הופעת אומן אורח... קוקטיילים, מתכוני שף על גבי גלויות, העברות מידע בצורה מסודרת ומקצועיות ע"י צוותים מעולים ומקצועיים. אונייה עם 148 אנשים, וצוות שמצליח להעניק להם טיפול אישי ומפנק מאד!

ולסיום: אין כמו לשבת בחדר עם חלון צרפתי ולהביט בנוף החולף מול פניך בשיוט איטי, ברוגע ובתחושת הנאה מירבית.

 

תודה על הכל, ועל עוד פרק שנחשפנו לו ונמשיך ליהנות ממנו,
בתיה ורובי שוורץ, נהריה