טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

הדנובה הקלאסית, טבע נוף והרים

הינך נמצא כאן

הדנובה הקלאסית, טבע נוף והרים

יולי 2018

 

לשירי, שני, מיקי, יובל היקרים,
 
לא מכבר הסתיימו להם שני מחזורי שייט על הדנובה בארגון חברת "גורדון טורס" ובהדרכתם המצויינת של מיקי בנדרלי ויובל שמיר. טיול שלקח אותנו ל"מסע" מרתק בהיסטוריה האירופית, בתרבויות מגוונות ובנופים מדהימים.
 
ברצוננו להודות לכם בשמנו ובשם 80 מטיילי "צוות" כפר סבא על ימים חווייתיים וייחודיים.
 
כבר בפגישת ההכרות שקיימנו עם שירי גורדון, המנכ"לית, במשרד "צוות" בכפר סבא (עם אלי ועזרא), הבחנו במגוון האפשרויות, בגמישות ובנכונות ללכת לקראתנו. התרשמנו מהנכונות להתחשב בדרישותינו, גם אלה שלא נכללו בתכנית הראשונית ולתפור בעבורנו "חליפה" המותאמת למידותינו ולצרכינו.
 
המשך הטיפול בטיול הועבר לידי שני אוזן. כאן המקום לציין את מוסר העבודה הגבוה שלה ואת תחושת השירותיות המאפיינת את עשייתה. כל שלב התכנון, הרישום והארגון הראשוני, התנהלו במקצועיות ובנינוחות, שני תמיד היתה זמינה, וידעה לתת את התשובות הנכונות גם במצבים לא שגרתיים. נכונותה למסור את מספר הטלפון לכל מי מהנוסעים שהתעוררה אצלו שאלה, אינו דבר של מה בכך, ומעידה על תחושה של אכפתיות ושאיפה לביצוע מיטבי. תחושה זו ליוותה אותנו גם במהלך השייט, כשקבלנו ממנה מידי יום מסרונים המוודאים "מה קורה?" "הכל מתנהל כהלכה?" "יש קשיים כלשהם?", על הענותה לבקשות בלתי צפויות מראש, ומעל לכל, בדאגתה הבלתי נלאית ובטיפולה המסור בחברנו שנאלץ לחזור לארץ. יישר כוח, שני, הלוואי ויירבו כמותך.
 
משיצאנו לדרך זכינו להכיר את שני המדריכים המופלאים, מיקי בנדרלי ויובל שמיר. שני מדריכים עם נשמה, מעורבות, אהבת אנשים, אהבת המקומות בהם סיירנו ואחריות אינסופית. שני מדריכים בעלי ידע רב, הפרוש על פני מאות שנות היסטוריה, מגוון מדינות ועשרות אתרים. קלטתם כהרף עיין את אפיוניו של כל אחד מחברי הקבוצות, והצלחתם להיענות לכולם מתוך כבוד ודאגה אינסופית בסבלנות וברגישות. נתתם לכל אחד מהמטיילים תחושה שהוא חשוב לכם ובכך תרמתם לדינמיקה החיובית בתוך הקבוצות.
 
סוג זה של טיול היה ראשוני למטיילי "צוות" כפר סבא, שמרביתם טרם התנסו בשייט נהרות. בלי שום ספק היתה זו התנסות מעולה שהביאה חלק גדול מהמטיילים להעלות את השאלה: "לאן שטים בשנה הבאה?".
 
 
 
אין מילים לתאר את גודל החוויה. זכינו לשוט בספינה מפנקת, נוחה ונעימה, עם צוות מעולה, בכל רמות השירות: החדרנים, עובדי הקבלה, המלצרים וצוות חדר האוכל, צוות הבידור, הקפטיין... (כולם יחד וכל אחד לחוד). זכינו למדריכים מעולים ולאחראית מופלאה ובעיקר, קבלנו טיפול מידי חברה אמינה ומקצועית. כולנו מבקשים להודות לכם על כל החוויה הנהדרת ומאחלים לכולכם עוד שנים רבות של טיולים והנאות.

 

אלי הקר, יו"ר הסניף,
בנצי נחל, עזרא שמיע, עמי ולאה אופיר, חברי ההנהלה
בשם כל מטיילי "צוות", סניף כפר סבא