טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

קרוז מאורגן לאיי סיישל, מאוריציוס ומדגסקר, כולל ראוניון

הינך נמצא כאן

קרוז מאורגן לאיי סיישל, מאוריציוס ומדגסקר, כולל ראוניוןCruise in the Seychelles, Mauritius, Madagascar and Reunion

מסע באיי האוקיינוס ההודי, עם מדריך ישראלי מומחה לאזור
16 לילות שייט / 17 ימי טיול

על סיפון:
COSTA MEDITERRANEA

חברת השייט:
Costa Cruises

טיול השיט באיי האוקיינוס ההודי הוא שילוב מנצח של אהבת הטבע הבתולי שלא הושחת עדיין, במלוא הדרו, עם הכרת תרבויות רחוקות ואקזוטיות, במסגרת מסע מפנק באוניית הפאר Costa Mediterranea. נראה איים המוגדרים כ"גן עדן", חופים לבני חול ליד מי טורקיז מזמינים לטבילה, מגוון מרשים של חי וצומח, יערות טרופיים, הרי געש פעילים וכבויים, נופים מפעימים לצד ערים וכפרים אותנטיים בעלי קסם ייחודי להם. 

טיולנו יפגיש אותנו עם מאוריציוס, האי שכונה ע"י הסופר האמריקאי מרק טווין כגן העדן הראשון, ואוכלוסייתו היא תערובת מרתקת ומיוחדת של אנשים מלאומים ותרבויות שונים. איי סיישל מתחרים על תאר גן העדן, בחופיהם הלבנים עטורי הדקלים, מי הים הצלולים עשירי החיים התת ימיים, השלווה והרוגע האין סופיים ונופי הטבע השמורים שיד האדם עדיין לא פגעה בהם. במדגסקר, האי הגדול והמבודד, התפתחו בעלי חיים וצמחים ייחודיים לאי, המקנים לו עניין מיוחד ושונה מיבשת אפריקה, ממנה התנתק לפני עשרות מיליוני שנים.  גם בו יש חופים קסומים בעלי חול לבן ומי טורקיז צלולים. בראוניון, החבל הצרפתי המזרחי ביותר, מצוי הר הגעש הפעיל ביותר בעולם בשנים האחרונות. נוכל לראות מקרוב סביבות געשיות פעילות, לועות הרי געש, קלדרות ענקיות מכוסות צמחייה עבותה ושדות לבה "קפואה" מהתפרצויות בעשורים האחרונים.

בכל האיים נוכל למצוא נוף אנושי מרתק, יערות גשם, חופים מדהימים, בעלי חיים ייחודיים וצמחייה מגוונת ועשירה. כל אחד מהם יכול להתחרות על תאר גן העדן. תהיה לנו הזדמנות להכרות קרובה עם כולם ולהחליט בעצמנו מי אכן זכאי לתאר. מובטחת לכם חוויה שלא תישכח.

 • הטיול ילווה על ידי המדריך ירון ויסבין.

מסלול הטיול

 • יום1

  תל אביב

  ניפגש בנמל התעופה בן גוריון, כדי לעלות על הטיסה היוצאת לאי מאוריציוס, דרך אירופה. מאוריציוס הוא רפובליקה עצמאית בעלת אוכלוסייה של כ-1.4 מיליון תושבים, בשטח של כ-2,000 קמ"ר (10% משטח ישראל). כ- 2/3 מהתושבים הם צאצאים של עובדים שהובאו מהודו ע"י הבריטים ששלטו באי עד 1968. למרות שהשפה הרשמית היא אנגלית, היא מדוברת רק ע"י אחוז אחד מהאוכלוסייה, והשפה השלטת היא קריאולית. הסופר האמריקאי מרק טווין כתב על האי אחרי ביקורו שם ב-1896: "בראשית נברא מאוריציוס ולאחריו גן העדן, שנברא בצלמו של מאוריציוס". בימים הקרובים תהיה לנו הזדמנות לראות אם אכן נכונה האמירה.

 • יום2

  פּור לואי, מאוריציוס (Port Louis, Mauritius)

  לאחר הנחיתה נצא לסיור ראשון באי ונערוך מסע לעברו הקרוב של מאוריציוס הקשור עם ארץ ישראל. בחודש דצמבר 1940 גורשו 1,634 מעפילי אוניית המעפילים אטלנטיק, לאי הנידח והרחוק. סיפור תפיסתם, טביעת האונייה, חייהם במשך 5 שנים בעיר, חיי הקהילה שנוצרו וכל שעבר עליהם, הוא סיפור מרתק ונשמע עליו היום. נבקר בבית הקברות היהודי בבמבו (Bambous), בו נטמנו אותם פליטים שנפטרו במשך שנות הגרוש. נחזור לפור לואי ונעלה על האונייה שתהיה מלוננו ב-14 הלילות הבאים. בשעה 21:00 צפויה האונייה לצאת לדרכה לויקטוריה שבסיישל.

 • יום3

  שייט לסיישל (ויקטוריה)

  אוניית הפאר "קוסטה מדיטראנה" (Costa Mediterranea) היא בת 85,700 טון ויש בה 12 סיפונים. היא יכולה לארח כ-2,600 נוסעים, אותם משרתים 900 אנשי צוות. יעמדו לרשותנו כל מתקני האנייה- הסיפונים, ברכות השחייה ושטחי השיזוף, מתקני הספורט, מתקני הספא (חלק מהשירותים בתשלום), חדר הכושר ומסלולי הצעידה על הסיפונים. נוכל להשתתף בשעורי העשרה בנושאים מגוונים כריקוד, התעמלות ואחרים. (מבחר שעורי העשרה משתנה משיט לשיט). נוכל לצפות במבחר גדול של סרטים ותכניות וידאו, או לצפות ואולי להשתתף במשחקים ותחרויות שונות. חנויות פטורות ממכס פתוחות ברוב שעות הערנות, כדי להשביע את אהבת הקניות. כמעט בכל שעות היום נוכל להשביע את תאבוננו בשפע האוכל שאינו נגמר, ב-6 מסעדות ודוכני אוכל. ארוחות הבוקר מוגשות כמזנון עשיר, ובארוחות הצהריים נוכל לבחור בין ארוחות תפריט בהגשה, או לבחור בהגשה עצמית מתוך המזנון העמוס .לעייפה בשפע מאכלים. נהנה מארוחות ערב אלגנטיות עם מבחר גדול של מאכלים, ללא הגבלה, מתפריט עשיר המשתנה מערב לערב. בערבים ישנן אפשרויות בילוי מרובות- הופעות. ריקודים, מועדון לילה, דיסקוטק וכמובן הקזינו.

 • יום4

  שייט לסיישל (ויקטוריה)

  סיישל היא מדינת איים (115 שמתוכם מאוכלסים 33) באוקיינוס ההודי, שקבלה עצמאות מבריטניה ב-1976. יש בה כ-95,000 תושבים, רובם מתחת לגיל 50. התוצר המקומי לנפש מפתיע בגודלו- כ-28,000 דולר, ומקורו בעיקר בתיירות יוקרה.

 • יום5

  סיישל (ויקטוריה)–האי פרסלין (Praslin) - האי לה דיג (La Digue) - ויקטוריה

  בשעת בוקר נעגון בנמל ויקטוריה, בירת סיישל הנמצאת על האי הגדול בארכיפלג של סיישל- מאהה ((Mahé. את היום נקדיש לשתי פניני איי סיישל, האיים פרסלין ולה דיג. לאחר ירידתנו מהאונייה ניסע באוטובוס למעגן, ונעלה על ספינה שתיקח אותנו לאי השני בגודלו בין איי סיישל- פרסלין או כפי שהוא מבוטא לעתים -פְּרָלָה. נעגון במפרץ סנט אן ונמשיך ברכב לשמורת הטבע ואלה דה מאי (עמק מאי- Vallée de Mai), לאורך החוף המזרחי של האי, בין כפרי דייגים ויערות טרופיים. נתחיל בטיול רגלי מעורר חושים של כשעה, בשמורה המופלאה שזכתה בהכרה כאתר מורשת עולמית. בשמורה ישנו ריכוז גדול של קוקוס הים- Coco de Mer (ובשמו המדעי Lodoicea maldivica, על שם לואי ה-15). העץ אנדמי לשני איים בסיישל, ובעל הזרע הגדול בין הצמחים. לאחר תום הסיור הרגלי נחזור לחוף הזהב (Côte d’Or), אחד החופים האקזוטיים והיפים בעולם, בהם נוכל להנות משחייה בים הטורקיז המפתה. נמשיך בשיט קצר לאי לה דיג, אי רומנטי. שקט ורגוע, בו הזמן נעצר מלכת. נבקר באחוזת יוניון (Union) עם בניניה מהתקופה הקולוניאלית , ונראה את הכלים להוצאת הקופרה (החלק הפנימי של הקוקוס) מאגוז הקוקוס והפקת שמן הקוקוס ממנה. נגיע לחוף המקסים Anse Source d'Argent, שתצורות סלעים מופלאות וצוקי גרניט אדירים, מעטרים אותו והופכים אותו לאחד החופים היפים בעולם. לאחר מנוחה וזמן לשחייה נתחיל את דרכנו חזרה למאהה דרך פרסלין.

 • יום6

  סיישל (ויקטוריה)– הפארק הלאומי סנט אן - ויקטוריה

  את הבוקר נקדיש כולו לים ופלאיו. נשוט לפארק הלאומי הימי סנט אן (Sainte Anne Marine National Park) בסירת קטמרן. לאורך השיט הקצר נקבל הסברים על מהות הפארק ונוכל להאכיל את הדגים בסביבה האקולוגית הנקייה והשמורה. המעונינים יוכלו לעשות שנורקלינג ולהנות מצפייה בעולם החיים התת-ימיים העשיר, במים הצלולים והנקיים. מי שמסתפק בשחייה בלבד, יהנה גם הוא מצפיה בעולם החי כאשר נשוט ב"צוללת למחצה" (Semi Submersible) שתאפשר לנו לראות ביתר נוחיות את החיים התת ימיים, את שוניות האלמוגים ואת סלעי החוף. לקראת הצהרים נחזור בשיט לאי מאהה. נמשיך בסיור מודרך בעיר ויקטוריה- נראה את מגדל השעון, את הבנינים של הספרייה הלאומית המודרנית ואת השוק הצבעוני ומלא החיים. ניסע משם לגנים הבוטניים המרהיבים בהם נוכל לראות חלק מהמינים המיצגים את עולם החי והצומח בסיישל לרבות קוקוס הים, עטלפי הפירות והצבים הענקיים. לאחר הביקור בגנים, ניסע לפנים האי, לאכסניית המסיון, שם נראה את שרידי בית הספר של המסיון בו למדו ילדי העבדים המשוחררים. הנוף הנשקף ממרום זה הוא אחד הנפלאים באי. נחזור לארוחת ערב ולינה באונייה.

 • יום7

  סיישל – צפון האי מאהה – הפלגה לנוסי בה, מדגסקר (Nosy Be, Madagascar)

  נתחיל את היום בסיור בחלק הצפוני של האי ונהנה מנופים מרהיבים האופייניים למאהה. נראה את הצמחייה הסבוכה, העשירה ומעוררת הקנאה, את צוקי הגרניט המתנשאים למרומים, את הכפרים הקטנים שובי הלב ואת החופים המדהימים של האי. לאחר מכן ניסע דרומה ונבקר בחוות "גן המלך" (Jardin Du Roi), בה יש מבחר מצויין ועשיר של צמחי תבלין, פירות טרופיים ושמני צמחים למיניהם. נחזור לאונייה האמורה להפליג לנוסי בה שבמדסקר בשעה 13:00.

 • יום8

  שייט לנוסי בה, מדגסקר

  נהנה מיום שייט על הספינה. נוכל להיפגש בצוותא, לשמוע על הצפוי לנו בימים הבאים, ולקבל הסברים מפי מדריך הקבוצה על המקומות שאנו מבקרים בהם או חולפים לידם, על חיי הטבע, ההיסטוריה וכל מידע רלוונטי למקום.

 • יום9

  מדגסקר – נוסי בֶּה

  לאחר עגינת האונייה באי נוסי בה ("האי הגדול") שבמדגסקר נצא לסיור ב"יהלומי האוקיינוס ההודי", האיים קומבה (Komba) וטאניקלי (Tanikely). בסיור נחווה טבע שמור שלא נפגם, נופים תת ימיים עם יופי נדיר, יערות עשירי צמחיה, בעלי חיים, ומי ים צלולים כבדולח המזמינים לטבילה. נתחיל את הסיור בשיט לאי טניקלי ("אי קטן"). טניקלי הוא אטול (אי שונית אלמוגים טבעתי), וטניקלי משמש בית לשמורה ימית. זהו גן עדן טרופי ימי אמיתי, המכיל מגוון בעלי חיים ימיים בשלל צבעים גוונים וצורות. נטייל למגדלור האי ממנו נוכל לראות את הנוף היפה הנשקף ממנו. יהיה לנו זמן לשחיה ושנורלינג לפני שניפרד מהאי ונשוט לאי קומבה. בקומבה ישנו כפר קטן המחזיק שוק של עבודות יד מקומיות. נלך לפארק הלמורים, האנדמיים למדגסקר ולאיי קומורו. בפארק נראה גם זיקיות, נחשי בואה (בעברית- רב חנק מצוי) וצבי ענק המאכלסים את האי. אחר הצהרים נוכל לבלות בחוף במנוחה או בשחייה עד לחזרתנו בסירה לנוסי בה.

 • יום10

  שיט לטמטבה, מדגסקר

  את היום נעביר בשיט לטמטבה. נוכל לבלות ולנצל את מתקני האונייה לפני הגעתנו לטמטבה.

 • יום11

  טמטבה

  היום נבצע סיור המשלב את התרבות המקומית עם נפלאות הטבע. נתחיל בפארק הזואולוגי איבולוינה (Ivoloina), שהוקם בשנת 1898. זהו מרכז שימור, לימוד, מחקר ופנאי, הנושא את שמו של הנהר שעל גדתו המערבית הוא ממוקם. הפארק מכיל למורים, זוחלים, בעלי חיים אמפיביים ושפע של צמחים, חלקם נדירים ואנדמיים לאי. בפארק כ-10 ק"מ של משעולי הליכה וסיור. נסיים את הסיור המודרך בביקור במוזיאון קטן המהווה סיום בעל ערך לחווית הביקור. משם (מותנה בזמן העומד לרשותנו) נחזר לעיר טמטבה, השניה בגודלה במדגסקר, ונערוך סיור פנורמי באתריה העיקריים של העיר, דרך הרובע הקולוניאלי, שדרות ג'ופר, שדרת העצמאות- עורק התנועה הראשי של העיר, ורחוב המסחר (Rue du Commerce)- מקום המפגש של המקומיים ונשותיהם ההולכות לקניות היומיות שלהן. נמשיך לבזאר הגדול (Bazary Be), השוק העיקרי של העיר. בשוק נוכל להתפעל משפע ומגוון צמחי הרפואה והתבלינים, לצד מוצרי האומנים ובעלי המלאכה המקומיים בתחום הטקסטיל, הרַפְיָה והנצרים. בסיומו של הסיור נחזור לאונייה האמורה להפליג לסן דני, ראוניון, בשעה 19:00.

 • יום12

  הפלגה לסן דני, ראוניון

  את היום נעביר בשיט לסן דני. נוכל לבלות ולנצל את מתקני האונייה לפני הגעתנו לסן דני, ראוניון.

 • יום13

  סן דני – קלדרת סלזי - (Cirqe de Salazie) – הל-בורג (Hell-Bourg)

  ראוניון הוא חבל השייך לצרפת, אחד מתוך 27 חבלים), שטחו כ-2,500 קמ"ר ואוכלוסייתו כ-850,000 נפש. זהו המקום המזרחי ביותר השייך לאיחוד האירופי. ייצור הסוכר שהיה הענף הכלכלי החשוב באי, פינה את מקומו הראשון לתיירות, והאבטלה באיא מגיעה לשעור של 30%.

  האונייה תעגון בסן דני, בירת החבל, בצהרי היום. את כל שעות האור שנותרו ננצל לטיול לקלדרת סלזי, והאתרים שבסביבה. בדרכנו נעבור שדות קנה סוכר, חוות מטעי ליצ'י, ונילה וצמחים טרופיים ואקזוטיים אחרים. הקלדרה היא עמק ענקי, המקיף את הר הגעש פיטון דה נייז'(Piton de Neiges), הנקודה הגבוהה באי. העמק נוצר מהתמוטטות הר הגעש בימים עברו. במרומי הקלדרה נפגוש צמחיה ירוקה ושופעת, ונקודת תצפית מרהיבה על והנופים הנשקפים מסביב. נמשיך משם למפלי הינומת הכלה (Bridal Veil Falls), הנקראים כך גם בגלל צורת המפלים וגם בגלל אגדה מקומית, המאזכרת הינומת כלה. נעבור דרך העיירה המקסימה הל-בורג (Hell-Bourg), הנמצאת כ-1350 מ' מעל פני הים. נמשיך ונטייל באתרים בסביבה ובסן דני ככל שיספיק לנו הזמן, עד חזרתנו לאונייה.

 • יום14

  סן דני –הר הגעש פִּיטוֹן דֶה לָה פוּרנֶז (פסגת הכבשן - Piton de la Fournaise) - הפלגה לפור לואי, מאוריציוס

  היום מצפה לנו חוויה של פעם בחיים, העפלה להר געש פעיל, שהתפרץ לאחרונה ב-17.5.2015, והא מחזיק בשיא שכיחות ההתפרצויות בעת האחרונה. ניסע דרך מישורי לבה "קפואה" בנוף ירחי דמיוני- חוויה מעולם אחר. נמשיך ונעפיל לגובה של מעל ל-2,000 מ' מעל פני הים כדי לצפות בנופים המדהימים של הר הגעש, הקלדרה, האי והים. נתחיל את הנסיעה בכביש העובר בצדו המערבי של האי, עד שנגיע לעיירה סן פייר. משם נפנה מזרחה וניכנס ללבו של האי, למישורי Plaine des Cafres, האיזור הפורה והמפותח ביותר מבחינה חקלאית באי. נפנה לכיוון ההר ונטפס לכפר בּוּר-מוּרָה (Bourg-Murat) הנמצא בגובה של 1,600 מ'. הכביש ממשיך לטפס עד לנקודת השיא של מעבר ההרים בלקום(Pas de Bellecombe ), הנמצאת בגובה 2,300 מ'. היגיעה נותנת תמורה- תצפית על הנוף הירחי המוזר והייחודי של הלבה שהתמצקה. נמשיך ונטפס ככל שתנאי השטח והראות יאפשרו, כדי להגיע לנקודות התצפית הטובות ביותר על החרוטים והלועות הגעשיים והקלדרה המקיפה אותם. לאחר שנשבע מהמראות המרהיבים, נרד לכפר טמפון (La Tampon) ונבקר במוזיאון " בית הר הגעש" (La Cité du Volcan). בתום הסיור המרתק נחזור לאונייה האמורה להפליג למאוריציוס בשעה 19:00.

 • יום15

  מאוריציוס - פור לואי – דרום האי- שמרל (Chamarel)

  היום האחרון לשהותנו במאוריציוס יוקדש לעבר הגעשי העשיר של האי. יעדנו הראשון היום הוא לוע הר הגעש טרו או סרף (Trou Aux Cerf). מפסגתו של הר הגעש הכבוי נשקפים מראות מרהיבים של האי והים. נבקר באגם הקדוש של גרנד בסין (Grand Bassin), הנמצא בלוע געשי ולידו מקדש הינדו המוקדש לשיווה שפסלו שמור במקדש. לפי האגדה, נוצר האגם מטיפת מים מנהר הגנגס שזלגה מבגדיו של שיווה, שהוקסם מיופיו של האי. נמשיך לנקודת תצפית על קניון הנהר השחור, העמוק ביותר במאוריציוס. נסיים בנקודת השיא של הטיול היום, מפלי שמרל ואדמת שבעת הצבעים. הסלעים הוולקניים אכן מופיעים בגוונים שונים של צבעי האדום, החום, האינדיגו, הירוק, הכחול, הסגול והצהוב. התמונה שנוצרה מדהימה את הצופה ומהווה סיום מרגש ליום מדהים בחיק הטבע. נחזור לפור לואי לאונייה ללילה האחרון לפני שניפרד ממנה.

 • יום16

  מאוריציוס

  לאחר ארוחת הבוקר נפרד מהאונייה, ביתנו בשבועיים האחרונים, וניסע לנמל התעופה לטיסה שתיקח אותנו לישראל דרך יעד ביניים באירופה.

 • יום17

  תל אביב

  הגעה לנמל תעופה בן גוריון דרך יעד ביניים באירופה.

המסלול מתאר את אתרי הביקור והבילוי, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינויים בסדרי הביקורים, ארוחות והלינות.

תאריכי יציאה ומחירים

לפרטים ומחירים אנא פנו ליועצי השייט שלנו: 03-7659000

מה כלול במחיר?

 • טיסות בינלאומיות.
 • רמת החדרים באוניה מדרגת פרמיום! מיקום החדרים טוב יותר, שירות חדרים ללא עלות 24/7!
 • מיסי נמל ודלק.
 • אוטובוס תיירים נוח וממוזג, צמוד בכל ימי הטיול.
 • כלכלה- 3 ארוחות ביום (פנסיון מלא) בימי השיט ו-2 ארוחות ביום (חצי פנסיון) בימי סיורי החוף.
 • מדריך ישראלי מנוסה ומקצועי מצוות מסעות.
 • מדריך מקומי דובר אנגלית.
 • טיפים לנותני השירותים בחול (למעט טיפים באוניה -בה נדרש לשלם 10 יורו לאדם ליום הפלגה)
 • פעילות וכניסות לאתרים- כל הכניסות והפעילויות הרשומים בתכנית.
 • מערכת שמע (אוזניות) אישית להקלת ושיפור השמיעה.
 • תכנית מלאה ללא ימים חופשיים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מפגש קבוצה בתל אביב טרם היציאה מהארץ.
 • שרות שליחים עד הבית.
 • מענה 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע (24/7).
   

המחיר אינו כולל

 • כל הוצאה שאינה מצויינת תחת "המחיר כולל"
 • תוספת עבור חדר יחיד.
 • שדרוג החדרים באונייה
 • הוצאות בעלות אופי אישי.
 • שנויים אישיים במועדי הטיסות. 
 • ביטוח בריאות ומטען.
 • תשר (טיפ) למדריך הטיול.
 • טיפים לנותני השירות באוניה בה נדרש לשלם 10 יורו לאדם ליום הפלגה.
 • הושבה מראש בטיסות. מרבית חברות התעופה גובות תשלום נוסף. לפרטים אנא פנה לנציגת המכירות שלך.
התשלום יעשה במזומןהתשלום ייעשה במזומן/העברה בנקאית/ כרטיס אשראי בתשלום אחד. אם ברצונך לשלם את התשלום כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום, והכל בהתאם להוראות הדין. אם ברצונך לשלם עבור העסקה במטבע ישראלי ביותר מתשלום אחד באמצעות כרטיס אשראי , יתווסף למחיר העסקה במזומן תשלום נוסף בגובה 2% ממחיר העסקה. יובהר, כי גורדון טורס מקבלת תשלום בכרטיסי אשראי מסוג ויזה/ישראכרט בלבד. אם ברצונך לשלם בכרטיס אשראי ובמספר תשלומים כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום.

המחירים הינם ב-$ לאדם בתא זוגי


מדריכים

 • ירון ויסבין

  ירון ויסבין

  ביולוג (B.Sc.), אקולוג וזואולוג (M.Sc.), צפר, מדריך טיולים ותיק ומנוסה מאוד בארץ ובחו"ל החל משנת 1984 וטייל בנשמתו. עצמאי, עוסק בשיווק, בניה, ארגון והדרכת טיולים ברחבי העולם כמו גם בהדרכת קבוצות ותיירים בארץ ברכב אשכול (מורה דרך מוסמך). מתמחה בטיולים גיאוגרפיים, טיולי טבע, טיולי ג'יפים ואתגר מיוחדים ביעדים אקזוטיים ברחבי העולם, טיולי תמריץ וטיולי משפחות. מרצה בכיר בקורסים להכשרת מורי דרך בישראל, סוכני נסיעות, מלווי קבוצות ויועצי מסלולים בחו"ל בכל בתי-הספר לתיירות, במכללות ובמסגרות אקדמיות שונות. מוביל ומדריך טיולים באהבה ובנתינה, באווירה נעימה ונינוחה המתובלת בחוש הומור ומעניק למטיילים חוויה כוללת של תולדות המקום, הנופים, הפסיפס האנושי, התרבות, הפולקלור והטעמים המאפיינים. מדריך בכיר בעל ניסיון של מאות הדרכות מוצלחות ברחבי הגלובוס: מומחה למדינות אפריקה (מרוקו, קניה, טנזניה, איי סיישל, דרום-אפריקה, בוצוואנה, זימבבווה), אסיה (אוזבקיסטן, סרילנקה, האיים המלדיביים, הודו, תאילנד), הקווקז (גאורגיה, ארמניה), מדינות אירופה (כולל איסלנד, סקנדינביה ולפלנד) ודרום-אמריקה (ברזיל, ארגנטינה, צ'ילה, פרו ואיי גלאפגוס).

  ירון ויסבין מדריכ/ה בטיולים הבאים:
  קרוז מאורגן לאיי סיישל, מאוריציוס ומדגסקר, כולל ראוניון

גלריית תמונות