טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

נפלאות שייט בנהרות הריין והמוזל

הינך נמצא כאן

נפלאות שייט בנהרות הריין והמוזל

שייט נהרות מפרנקפורט לפרנקפורט
7 לילות שייט / 8 ימי טיול, עם מדריך ישראלי מומחה לאזור

על סיפון:
*5 NICKO SPIRIT / *5 NICKO SPIRIT

חברת השייט:
nicko cruises

לצפייה בהרצאה של צביקה פולק מצוות מדריכי גורדון קרוז על המסלול לחצו כאן

טירות בערפל, כפרי יין על גדות ירוקות, ערים מודרניות ותוססות ופונדקים ומנזרים שכמו לא השתנו מאז ימי הביניים - בנהר הריין נמצא את כל מה שהופך שייט נהרות לסוג החופשה שאוהביו מתמכרים לו. נתחיל את שיוטנו בפרנקפורט התוססת, נגיע עד שטרסבורג בדרום ונבקר בערי הקהילות שחרבו, בהיידלברג ההיסטורית, נחלוף מול צוק לורלי המפורסם ונבקר גם בקובלנץ ורודסהיים המקסימות. 8 ימים של ספיגת כל המופלא בנהר המרהיב הזה

בליווי מדריכים מומחים לאזור

מסלול הטיול

 • יום1

  פרנקפורט

  הבוקר ננחת בפרנקפורט ונצא לסיור בעיר שהיא מרכז פיננסים וכלכלה, מסחר וירידים, ומרכזה עמוס בגורדי שחקים. נראה את בניין האופרה המרשים ונבקר במגדל מיין, מהמבנים המפורסמים בעיר. לקראת אחר הצהריים נגיע לספינתנו ונתמקם בחדרים. בערב ניפגש עם צוות הספינה לארוחת ערב חגיגית במהלכה תפליג הספינה למנהיים

 • יום2

  מנהיים – היידלברג - וורמס

  הבוקר נעגון במנהיים וממנה נצא בנסיעה קצרה להיידלברג הרומנטית, עם הטירה העתיקה בראש הגבעה הירוקה שמשקיפה עליה מלמעלה. נעלה בקרוניות רכבת לטירה, אתר מורשת עולמית של אונסק"ו, ונשקיף על העיר ועל האזור. כאן נמצאת גם האוניברסיטה העתיקה והמפורסמת בגרמניה. נחזור לספינה לארוחת צהריים, ואחריה ניסע לוורמס.הסיור בוורמס ("וורמיזא") יתמקד באתרי המורשת היהודית בעיר: בית העלמין היהודי, בית הכנסת והמקווה. נשוב לספינה לארוחת ערב, במהלכה תפליג הספינה לשטרסבורג.

 • יום3

  קולמר ושטרסבורג

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בצד הצרפתי של הנהר, בבירת היין של חבל אלזס – קולמאר. בסיור נתרשם מהבתים העתיקים האופייניים, שחלקם מימי הביניים, על קורות העץ החשופות שלהם, ונטייל בסמטאות העקלקלות של העיר העתיקה. נשוב לספינה לארוחת צהריים ואחריה נצא לסיור בשטרסבורג. העיר היפה הזו, שעברה מספר פעמים לאורך ההיסטוריה בין צרפת וגרמניה, מארחת חלק נכבד מסמלי האיחוד האירופי, ביניהם הפרלמנט ובית המועצה האירופאי. באזור המרכזי הקרוי גם "צרפת הקטנה" נבקר בקתדרלה המפורסמת, ונתרשם מציורי הקיר המרהיבים והסמטאות יוצאות הדופן, עם ניחוח היסטורי צרפתי. נשוב לספינה לארוחת ערב

 • יום4

  שפייר

  לאחר ארוחת הצהריים נצא לסיור בשפייר – מעריה העתיקות ביותר של גרמניה, שגם בה פרחה בעבר הקהילה היהודית ("שפירא"). העיר נודעת בקתדרלה שלה, בכנסיותיה ובשער חומת העיר מהמאה ה-13. נשוב לספינה לארוחת ערב, ובמהלכה נפליג לקוכם.

 • יום5

  שייט לאורך המוזל וסיור בקוכם

  הבוקר נצא לשיט באחד מהנהרות היפים באירופה, יובלו החשוב ביותר של הריין, נהר המוזל. כולם מוזמנים לעלות לסיפון השמש וליהנות מהרצאה מעניינת, תוך כדי הפלגה נופית מדהימה בנהר המתפתל בין גבעות וכרמים. אחר הצהריים נעגון בקוכם - עיירה מקסימה הבנויה על אחד מעיקולי הנהר, ומוקפת נוף דרמטי של הרים תלולים, שטירת רייכסבורג השמורה היטב מתנשאת מעליה. אנו נעלה לטירה כדי ליהנות מתצפית פנורמית על האזור. הערב נפליג לקובלנץ.

 • יום6

  קובלנץ ורודסהיים

  הבוקר תעגון הספינה בקובלנץ, הממוקמת בנקודת המפגש בין נהרות המוזל והריין. נטייל עד "הפינה הגרמנית", הנמצאת בדיוק בנקודת המפגש ונשקיף לעבר המבצר העתיק בגדה השניה של הריין, שרכבל מעל הנהר מוביל אליו. אחר כך נפליג הלאה במעלה הזרם, לאורך הקטע הפראי והנחשב ליפה ביותר של הריין, כולל צוק לורליי המפורסם, שגם הוא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. בשעות הערב נגיע לרודסהיים, בירת היין המקומית, ואחרי ארוחת הערב נבקר במוזיאון זיגפריד לתיבות נגינה אוטומטיות ובובות מכאניות מיוחדות במינן. הלילה נעגון בעיירה, ואתם מוזמנים להנות משיטוט לילי ברחובות, בינות לפונדקי היין.

 • יום7

  מיינץ

  הבוקר נעגון במיינץ ונצא לסיור בעיר בעלת העבר היהודי המפואר ("מגנצא"), שעליה כתב טשרניחובסקי את הפואמה הטרגית "ברוך ממגנצא". העיר היא גם כמקום הולדתו של יוהן גוטנברג, ממציא מכונת הדפוס. בסיור הבוקר נבקר בבית הקברות העתיק, נראה את בית הכנסת ואת הכנסייה עם הויטראז'ים של שאגאל. נשוב לספינה לארוחת צהריים ולאחרי סיור רגלי במרכז העיר. נשוב לספינה לארוחת ערב.

 • יום8

  פרנקפורט

  הבוקר ניפרד מספינתנו וניסע לסיור רגלי במרכז העיר. נראה את בית העיריה המשוחזר בכיכר השוק, נשוטט בעיר העתיקה היפה עם הבתים המשובצים קורות עץ, ונגיע אל מדרחוב צייל – רחוב הקניות האולטימטיבי. זמן חופשי לשופינג קטן ולארוחת צהריים שלאחריו נצא לשדה התעופה לטיסתנו הביתה.
תאריכי יציאה ומחירים

על סיפון הספינה:
*5 nicko SPIRITלחצו לפרטים נוספים על הספינה

לחצו על התאריך המבוקש כדי לראות את המחירים

טבלת מחירי Standard - להסבר לחץ כאן

תאריךשירותקטגוריה Bקטגוריה A
3.10.2022Standard2,507N.A
3.10.2022Standard יחיד3,508N.A

 

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי

כל המחירים המוצגים הם מחירים החל מ-.

על סיפון הספינה:
*5 nicko SPIRITלחצו לפרטים נוספים על הספינה

טבלת מחירי FLEXI - להסבר לחץ כאן

תאריךשירותקטגוריה Bקטגוריה A
3.10.2022Flexi2,657N.A
3.10.2022Flexi - יחיד3,658N.A

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי

כל המחירים המוצגים הם מחירים החל מ-.

מה כלול במחיר?

 • טיסות ישירות ליעד.
 • אוטובוס תיירים ממוזג צמוד לאורך כל הטיול.
 • 7 לילות שייט בתא חיצוני בסיפון האמצעי, עם חלון צרפתי.
 • אירוח על בסיס פנסיון מלא. ביום הראשון תינתן א. ערב בלבד ובאחרון א. בוקר בלבד.
 • שתיה קלה, קפה ותה חופשי בארוחות. יין ובירה חופשי בארוחות הערב.
 • תכנית סיורים עשירה כמפורט כולל כניסות לכל האתרים במסלול.
 • אוזניות שמע בסיורים שיבוצעו בימי השייט.
 • מדריך ישראלי מומחה לאזור מצוות המומחים של גורדון טורס.
 • תשר לנותני השירות בספינה.
 • כל המיסים וההיטלים.

המחיר לא כולל:

 • ביטוח בריאות.
 • הוצאות אישיות.
 • תשר למדריך הישראלי.
 • כל מה שלא מופיע תחת סעיף "כולל"

פרטי טיסות:

 • טיסת לופטהנזה LH0691 תצא בשעה 08:00 ותנחת בפרנקפורט בשעה 11:30
 • טיסת לופטהנזה LH0690 תצא בשעה 18:00  ותנחת בת"א בשעה 23:05

מחיר הטיסות התואמות לשיט זה הינם 300 אירו. ניתן לרכוש טיול שיט או חבילת שיט + טיסות. המחירים המופיעים בטבלאות המחירים כוללים את ה300 אירו.

דגשים:

 • טיולי השייט מתאימים לאורחים המסוגלים לטייל ברגל באופן עצמאי. יש לקחת בחשבון שכל יום יוצאים מהספינה לטיול רגלי עד הצהריים. לעיתים יש ללכת כ 10 דק' מהמעגן לעיר הקרובה. בערים עצמן תיתכן מדרכה עם אבנים ולכן לא ניתן יהיה להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים.
 • במהלך השייט ייתכנו שינויים בתוכנית הטיול ובמקומות העגינה כתוצאה משינוי בגובה המים בנהר, תנאי מזג האוויר או החלטת חברת השייט.
 • התוכנית ניתנת לשינוי לשיקול דעתו של המלווה הישראלי ובהחלטתו בלבד בשטח.
 • גורדון טורס רשאית להחליף את הטיסות המוצעות לשייט במידת הצורך.
התשלום ייעשה במזומן/העברה בנקאית/ כרטיס אשראי בתשלום אחד. אם ברצונך לשלם את התשלום כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום, והכל בהתאם להוראות הדין. אם ברצונך לשלם עבור העסקה במטבע ישראלי ביותר מתשלום אחד באמצעות כרטיס אשראי , יתווסף למחיר העסקה במזומן תשלום נוסף בגובה 2% ממחיר העסקה. יובהר, כי גורדון טורס מקבלת תשלום בכרטיסי אשראי מסוג ויזה/ישראכרט בלבד. אם ברצונך לשלם בכרטיס אשראי ובמספר תשלומים כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום.

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי


תנאי תשלום

תנאי תשלום:

על מנת להבטיח את מקומכם בשיט יש לשלם 200 אירו מקדמה לאדם.  

יתרת תשלום לפי התנאים הבאים: עבור טיולי שיט שיוצאים בחודש אפריל, נובמבר ודצמבר: גמר חשבון יעשה 60 יום לפני המועד הקבוע ליציאה

עבור טיולי שיט שיוצרים בחודש מאי - אוקטובר: גמר חשבון יעשה 90 יום לפני המועד הקבוע ליציאה

תנאי ביטול:

יש לעיין בתנאי הביטול בהתאם לסוג החופשה שבחרתם  -  לחצו כאן  בנוסף, אנא קראו היטב את מדיניות ביטול מקלה בתקופה הקורונה שלנו. 

גלריית תמונות