טופס חיפוש

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 03-7659000
לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:

03-7659000

הדנובה הקסומה

הינך נמצא כאן

הדנובה הקסומה

מפסאו לפסאו
7 לילות שייט / 8 ימי טיול

על סיפון:
MS ROBERT BURNS 5* / MS ROBERT BURNS 5*

חברת השייט:
Gordon Tours

לצפייה בהרצאתו של יובל שמיר, מדריך בית ב- Gordon Cruise על השייט על נהר הדנובה לחצו כאן

הקסם הרומנטי של נהר הדנובה נודע למרחוק, ומסלול זה יאפשר לחוות את נפלאות הנהר באופן הקלאסי והרומנטי ביותר שאפשר – בשייט נהרות על ספינה ייעודית בתנאים של מלון פאר צף. גלו את נופי וחיי הנהר ששיכר אמנים, משוררים ומוסיקאים לאורך הדורות. בין עיירות מקסימות, ערים תוססות עם עבר מפואר, ארמונות פאר בארוקיים, כרמים ויקבים, טירות מסתוריות ומנזרים היסטוריים. נכיר את התרבות שצמחה לאורך הנהר והכל בנינוחות, כשהנוף חולף מול עינינו, מלווה במיטב המשקאות והמעדנים מעשה ידי שף הספינה.

מסלול הטיול

 • יום1

  טיסה למינכן ונסיעה לפסאו

  לאחר שננחת בטיסת הבוקר במינכן, ניסע לעיר הגרמנית המקסימה פסאו, הנמצאת ליד הגבול האוסטרי. נצא לסיור בעיר הנפלאה, בת ה-2500 שנה, היושבת במפגש שלושת הנהרות - הדנובה, האין והאילץ, ורבים מבתיה צבועים בצבעי פסטל נעימים. נשוטט ברחובות הציוריים ונבקר בקתדרלה המפורסמת בזכות העוגב הפעיל הגדול בעולם. אחרי סיור במרכז העתיק והרחובות הציוריים שבו, ולאחר הפסקת צהריים נמשיך למפגש עם ספינתנו. נעלה לסיפון לקבלת החדרים, ומנוחה עד ארוחת הערב בעודנו מתרווחים בחדרים או בטרקלין. בלילה תפליג הספינה לברטיסלבה

 • יום2

  ברטיסלבה- ביקור בקברו של חתם סופר

  בשעות אחר הצהריים נעגון בברטיסלבה ונצא לסיור בעיר.ברכבות קטנות שיאספו אותנו מנקודת העגינה של הספינה נקיף את העיר תוך כדי שאנחנו נהנים מהסברים של מדריכנו. לאחר הסיור ניסע לבקר בקברו של חתם סופר. הרב משה שרייבר היידוע בכינוי החת”ם סופר היה רבה הראשי של ברטיסלבה מ-1807 ועד מותו ב-1839. הוא נחשב לאחד מגדולי הרבנים בדורות האחרונים. בעת שהותו בברטיסלבה היה לראש הישיבה בעיר שבתקופתו מנתה כ-500 תלמידים ונחשבה לאחד ממרכזי לימוד התורה החשובים באירופה.
  בשנת 1943, בעקבות הקמת המנהרה והגשר החדש נהרסו בניינים רבים ברובע היהודי הישן וביניהם בית הכנסת הישן של העיר. עבודות הבנייה עברו בסמוך לבית הקברות היהודי הישן ובשל כך הועברו רוב הקברים לבית העלמין החדש בעיר. רק חלקו החשוב ביותר של בית הקברות – קברו של החת”ם סופר ו-22 קברים המקיפים אותו של רבנים חשובים שפעלו בעיר נותרו במקומם המקורי ולא הועברו כחלק מעבודות הבנייה.
  בין השנים 2000- 2002 המתחם שופץ כולו ואבני המצבה שוחזרו ושופצו. מבנה האנדרטה עוצב בסגנון מודרני על ידי הארכיטקט מרטין קבצניצה.
  ציון החת”ם סופר אינו מוזיאון, אך הוא משמש כאתר עלייה לרגל חשוב עבור יהודים רבים מכול רחבי העולם.
  נמשיך לשוטט בסמטאות המרוצפות אבן של המרכז העתיק של העיר, נצפה בקתדרלת סנט מרטין ובבית העירייה מהמאה ה-13. במהלך ארוחת הערב תפליג הספינה לבודפשט

 • יום3

  בודפשט

  בבוקר נצא לסיור בבודפשט, הידועה בכינויה "מלכת הדנובה". נוכל לצלם את אנדרטת המילניום "Hõsök Tere" בכיכר הגיבורים של פשט, ולהתפעל מהאופרה ומבניין הפרלמנט. נבקר בבית הכנסת הנאולוגי המרשים, הגדול ביותר באירופה, בו נמצאת אנדרטת "הערבה הבוכיה". לאחר מכן נחזור לספינה לצהריים. לאחר ארוחת הצהריים נטייל בגבעת בודה. נראה את כנסיית Matthias ואת בסטיון הדייגים שממנו ניהנה מתצפית נפלאה על העיר. הספינה תעגון בבודפשט הלילה.

 • יום4

  סנטאנדרה (Szentendre) ואסטרגום

  בבוקר ניסע מבודפשט לסיור בסֶנְטְאֵנְדְרֵה. עיירת אומנים קטנה על גדות הדנובה. נבקר במרכז העיירה, ובמוזיאון הקרמיקה של האומנית מרגית קובץ'. נשוטט ברחובות הצרים בין הבתים הקטנים ושלל הגלריות. נמשיך לאסטרגום המוכרת בעקבות הקתדרלה הגדולה והחשובה שבה. נעלה לקתדרלה בנסיעה ברכבת מיוחדת במהלכה נקבל סקירה על העיר ההסטורית המקסימה. תצפית מפסגת הקתדרלה מבטיחה נוף עוצר נשימה של נהר הדנובה. נפגוש את ספינתנו באסטרגום ונפליג איתה לוינה.

 • יום5

  וינה+ בונוס – סדנה להכנת שטרודל וינאי

  אה, וינה! העיר המקסימה והאריסטוקרטית שעל הדנובה תמיד כובשת את לבבות המבקרים בה, עם המוזיאונים, הרחובות האלגנטיים, היכלות התרבות והארמונות שבה. היום ניסע לאורך ה"רינג", הכביש הטבעתי המפורסם שלאורכו פארקים, מבנים חשובים ומונומנטים נוספים. לאחר הסיור באוטובוס נטייל במדרחובים האלגנטיים של מרכז וינה, הקרטנאשטראסה והגראבן, ונראה את הקתדרלה המרשימה שטפן-דום. לאחר הפסקת צהריים נצא לסיור בגנים המרהיבים של ארמון שנברון ולאחריו מחכה לנו הפתעה טעימה - סדנה להכנת שטרודל התפוחים האוסטרי המפורסם. הערב נפליג למלק.

 • יום6

  דורנשטיין,מלק ועמק וואכאו

  הבוקר נעגון במלק וממנה ניסע לדורנשטיין. נצא לסיור נינוח במרכז העתיק של העיירה. נראה את הריסות הטירה מהמאה ה-12 ואת הכנסייה עם המגדל הבארוקי הצבוע בכחול, הנחשבת לאחת היפות באוסטריה. נטייל בין החנויות ונוכל לטעום מהריבות המיוחדות לאזור – ריבת משמשים ומסוגי שיכר ומוצרים נוספים העשויים מישמש.
  נשוב לספינה לארוחת צהריים ולאחריה נצא לסיור במלק.
  נבקר במנזר הבנדיקטיני שבה, שהוא אחת הדוגמאות הנהדרות של אדריכלות הבארוק באירופה, המתנשא מעל העיר בצבעי צהבהב לבן. נפגוש את ספינתנו ב- YBBS ולאחר ארוחת ערב נוכל לצאת לסיור רגלי במרכז העיירה. הלילה הספינה מפליגה ללינץ.

 • יום7

  לינץ

  הבוקר נעגון בלינץ ונצא לסיור בעיר האלגנטית, בירת אוסטריה העילית והעיר השלישית בגודלה במדינה, היא היוותה מרכז חשוב לאמנים ואנשי תרבות. נסייר בעיר העתיקה, נעבור בכיכר המרכזית שלה ונחלוף ליד הקתדרלה העתיקה ועמוד השילוש הקדוש. הערב נערוך ארוחת פרידה חגיגית מצוות הספינה, תוך כדי שייט לפאסאו.

 • יום8

  פאסאו - מינכן

  תם השייט בנופי הדנובה. הבוקר נעגון בפסאו. ניפרד מצוות הספינה ונעשה דרכנו חזרה לבירת בוואריה, מינכן. נבקר באנדרטה לזכר הספורטאים הישראלים, הנמצאת בפארק האולימפי בו התקיימה אולימפיאדת 1972. נמשיך לכיכר מריאן, המהווה את לב העיר העתיקה והמרכז ההיסטורי שלה. נראה את "בית העירייה החדש" הבנוי בסגנון ניאו גותי מרהיב ומפורסם במשחק הפעמונים (גלוקן שפיל) שבחזית המבנה. נוכל לבקר ולאכול צהריים בשוק ויקטואלן ולבלות במדרחוב הגדול והמפורסם של מינכן, עד ליציאה לשדה התעופה.

• טיולי השייט מתאימים לאורחים המסוגלים לטייל ברגל באופן עצמאי. יש לקחת בחשבון שכל יום יוצאים מהספינה לטיול רגלי עד הצהריים. לעיתים יש ללכת כ 10 דק' מהמעגן לעיר הקרובה. בערים עצמן תיתכן מדרכה עם אבנים ולכן לא ניתן יהיה להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים. • במהלך השייט ייתכנו שינויים בתוכנית הטיול ובמקומות העגינה כתוצאה משינוי בגובה המים בנהר, תנאי מזג האוויר או החלטת חברת השייט. • התוכנית ניתנת לשינוי לשיקול דעתו של המלווה הישראלי ובהחלטתו בלבד בשטח. • גורדון טורס רשאית להחליף את הטיסות המוצעות לשייט במידת הצורך.

תאריכי יציאה ומחירים

על סיפון הספינה:
MS Robert Burns 5*לחצו לפרטים נוספים על הספינה

לחצו על התאריך המבוקש כדי לראות את המחירים

טבלת מחירי Standard - להסבר לחץ כאן

תאריךשירותקטגוריה Bקטגוריה A
18.08.2021Standard22532336
18.08.2021Standard יחיד32553401
29.09.2021Standard22042288
29.09.2021Standard יחיד32063356

 

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי

כל המחירים המוצגים הם מחירים החל מ-.

על סיפון הספינה:
MS Robert Burns 5*לחצו לפרטים נוספים על הספינה

טבלת מחירי FLEXI - להסבר לחץ כאן

תאריךשירותקטגוריה Bקטגוריה A
18.08.2021Flexi24032486
18.08.2021Flexi יחיד34053551
29.09.2021Flexi23542438
29.09.2021Flexi יחיד33563506

 

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי

כל המחירים המוצגים הם מחירים החל מ-.

מה כלול במחיר?

המחיר כולל:
•    טיסות הלוך ושוב למינכן
•    העברות באוטובוס תיירים ממוזג.
•     7לילות שייט בתא עם מרפסת צרפתית (חלון גדול שנפתח לכל אורכו).
•    אירוח על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט. (ביום הראשון תינתן א. ערב בלבד וביום העזיבה תינתן א. בוקר בלבד).
•    יין ובירות (מהמוצע בספינה) ללא הגבלה בארוחת הערב.
•    תכנית סיורים עשירה כמפורט כולל כניסות לכל האתרים במסלול.
•    אוזניות שמע בסיורים שיבוצעו בימי השייט.
•    מדריך ישראלי מומחה לאזור מצוות המומחים של גורדון טורס.
•    כל המיסים וההיטלים.
•    תשר לנותני השירות בספינה.

המחיר לא כולל:
•    ביטוח בריאות. 
•    הוצאות אישיות.
•    תשר למדריך הישראלי. ( כ-5 אירו לאדם ליום)
•    כל מה שלא מופיע תחת סעיף "כולל".
מחיר הטיסות התואמות לשיט זה הינם 300 אירו. ניתן לרכוש טיול שיט או חבילת שיט + טיסות. המחירים המופיעים בטבלאות המחירים כוללים את ה 300 אירו.

התשלום ייעשה במזומן/העברה בנקאית/ כרטיס אשראי בתשלום אחד. אם ברצונך לשלם את התשלום כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום, והכל בהתאם להוראות הדין. אם ברצונך לשלם עבור העסקה במטבע ישראלי ביותר מתשלום אחד באמצעות כרטיס אשראי , יתווסף למחיר העסקה במזומן תשלום נוסף בגובה 2% ממחיר העסקה. יובהר, כי גורדון טורס מקבלת תשלום בכרטיסי אשראי מסוג ויזה/ישראכרט בלבד. אם ברצונך לשלם בכרטיס אשראי ובמספר תשלומים כאמור במטבע ישראלי, שער ההמרה ממטבע חוץ למטבע ישראלי יהיה שער המכירה האחרון להעברות והמחאות, בו נמכר מטבע החוץ על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום.

המחירים הינם ב-€ לאדם בתא זוגי


תנאי תשלום

תנאי תשלום:

על מנת להבטיח את מקומכם בשיט יש לשלם 200 אירו מקדמה לאדם.  

יתרת תשלום לפי התנאים הבאים: עבור טיולי שיט שיוצאים בחודש אפריל, נובמבר ודצמבר: גמר חשבון יעשה 60 יום לפני המועד הקבוע ליציאה

עבור טיולי שיט שיוצרים בחודש מאי - אוקטובר: גמר חשבון יעשה 90 יום לפני המועד הקבוע ליציאה

תנאי ביטול:

יש לעיין בתנאי הביטול בהתאם לסוג החופשה שבחרתם  -  לחצו כאן  בנוסף, אנא קראו היטב את מדיניות ביטול מקלה בתקופה הקורונה שלנו.